Najdi forum

Kdaj naj bi te moški predstavil staršem?

Kdaj naj bi te moški predstavil staršem? Če tega ne naredi v enem letu, je jasno, da s tabo nima nobenega resnega namena, a ne? Še posebej, če ti tudi prijateljev ne predstavi, imam prav? Ni poročen, če bo to vprašanje. Zanima me, kdaj vi pripeljete domov svoja dekleta oziroma kdaj ste bile pripeljane domov.

Možno, čeprav je res, da smo si ljudje različni. Tako da dopuščam tudi to možnost, da je “čudak svoje sorte”. Ne vem, mene bi to motilo in se sploh ne morem postaviti v takšno situacijo. Mene so prejšnji fantje in sedanji predstavili staršem nekje po 3-8 mesecih skupne veze. Ni pa to merilo za druge, to vsekakor. Po enem letu bi se pa že nekak spodobilo, mar ne?

LEp pozdrav,

Sie

nimaš prav.
ti slabo razmišljaš in opazuješ, ne izkoriščaš adutov, ki nam jih je “bog” dal.

nova
Uredništvo priporoča

oprosti Sie,
pripada trappi

Česa ne izkoriščam?

Meni se ne zdi, da bi jaz morala karkoli izkoriščati, pritiskati nanj, prositi ali kaj podobnega. Meni se zdi logično, da človek to naredi sam. On tudi mene ni moral prositi, naj ga predstavim staršem.

Če se ti zdi logično da človek to sam naredi mu pač pusti čas da to naredi brez tvojih pritiskov. Po drugi strani pa:a se s tipom ne da hodit in ustvarjat odnos, se tudi mogoče poročit…brez da vpletamo vmes staršel.

Moj odgovor je:JA, in včasih je še bolje tako.

Morda boš nekoč preklinajala dan ko si jih “spoznala” in so se začeli vmešavat v tvoje/vajino življenje.

Ni meni ne do staršev ne do prijateljev. Ampak ko te nekdo niti en sam samcat milimeter ne spusti v svoj svet, težko verjameš, da s teboj res ima resne namene. On ima dva svetova, svoje življenje in svoje življenje s tabo. Tebi je vstop v ta drugi njegovi svet strogo prepovedan.

Stran od takega tipa.

tvoja logika ni njegova, če bi bila, midva ne bi bila virt. znanca.
izkoriščati “božje” danosti pomeni opazovati in misliti.

oči je mami pripeljal domov šele, ko je bila že noseča,…prijatelj pa punco po 4h letih,…kaj češ, sto ljudi,sto čudi..

Meni ni normalno, da nekdo svojega partnerja skriva, kot da bi ta bil kužen. Ne moti me, da nikogar ne poznam. Moti me, da on tako zelo noče, da bi koga spoznala. Ker imam občutek, da se me sramuje.

Sam bejž. Raje ti pusti njega, ker on bo garant tebe. A bi ti enga skrivala, če bi ga imela res rada? Dej z glavo misli.

Samo za seks te ima. Nisi mu punca, ljubica si mu. Tudi če ni poročen. Če bi mislil resno, bi te spustil v svoj svet.

Si mogoče z mojim bivšim skupaj??
Tudi meni se je to dogajalo! On je poznal že moje sorodnike, prijateljice, jaz pa nikogar od njegovih. Najprej tega niti nisem opazila, potem pa so se mi počasi odprle oči in sem začela razmišljati ter opazila, da ima res on še en svet, v katerega jaz nimam dostopa, čeprav je on taisti moj svet spoznal že zdavnaj.
Jaz nisem čist nič drezgala vanj zarad tega, sem pa sama postala skrivnostna in čez kak mesec je šla zveza hvalabogu v maloro:)
Tako da… mislim, da se vama ne obeta nič kaj boljšega. Zdaj si že spregledala oz. opazila njegovo skrivnostnost in mislim, da kal nezaupanja s tvoje strani že lepo raste.

Zakaj ženske mislite,da če hodite z nekom ,da je to resno? saj se spoznavate a ne?

Če misli resno, te ja pelje domov. Kaj punco skrivat?

predstavi te,ko je čas

Jaz ne štekam, da si enega izbereš in potem ga skrivaš pred svetom. Ja če si ga izbral, ja potem ti je verjetno všeč al kako? Če ti je všeč, se ja ne spramuješ tega človeka in ga ponosno predstaviš ljudem. Jaz bi sigurno mislila, da je poročen če bi me skrival, ja ni logično drugače, zakaj svojega partnerja skrivati.

Zakaj se spoznavamo? Da bi ostali skupaj, kolikor jaz vem. A se spoznavamo zato, da se bomo razšli. A bi se ti šla spoznavat z nekom, če bi vedela, da te bo čez pol leta zapustil in prizadel??? In če ti nekdo reče, da je s teboj resno in ima resne zamene, potem upravičeno mislim, da je resno. Če imaš nekoga rad, želiš z njim ostati, a to ni več logično? Ko so stvari za hec, je prav, da drugemu poveš. Ker če ima en zares, drug pa zahec, bo prvega na koncu zelo bolelo.

Ena trapa, po enem letu bi bil res ze skrajni cas, da te predstavi starsem.
Najbolje bo, da ga odkrito vprasas, zakaj tega ne naredi?
Mogoce ni razlog v tem, da ne misli resno, ampak se sramuje svoje druzine:
morda je kdo alkoholik, morda imajo doma tako kot “v stali” ali kaj podobnega.

Ampak zakaj te pa potem vsaj prijateljem ne prestavi ?!

Koliko pa sta sploh stara ?

New Report

Close