Najdi forum

Zanima me če morda kdo od vas ve kaj več o društvu ali klubu, ne vem točno, Viharnik iz Kopra. Mislim da je alternativa Rugljevi skupini oz. skupinam Sanje Rozman. Če kdo karkoli ve ali ima celo lastno izkušnjo, ga vljudno prosim za informacije.

Poznam, je zelo uredu društvo, ti obrne glavo, misli in nasploh življenje.

tudi jaz poznam to društvo in predvsem par kateri vodi to skupino.
gre za zelo vredu ljudi, vredne zaupanja.
Marsikomu sta pomagala in res odneseš veliko poz. izkušenj!
toplo priporočam!!!

super društvo in super človeka. Moja druga oče in mama. Zelo strokovno usposobljena. Če bereta forum, jima želim sporočiti, da ju imam rada. 🙂

Hvala. Ali lahko poveš kaj več?

Sistem je res podoben Rugljevemu: tek (vsak dan, udeležba na maratonih..) pohodništvo, delo na sebi… torej zdrav duh v zdravem telesu. Potrebno je sodelovanje cele družine, saj so potrebne spremembe pri vseh.
Program je zelo uspešen.

Par, ki vodi skupino, poznam. Sta zelo prijazna, strokovna. Seveda mora biti nek red in disciplina in mora človek vztrajati in verjeti v samoozdravitev.

Najlepša hvala.Sem samska, zato mi lahko odgovoriš če je program primeren tudi za take osebe?

Seveda je, saj je v programu bilo tudi nekaj samskih. Važno je, da se odločiš, da želiš spremeniti svoje življenje in narediti nekaj dobrega zase. Pogooglaj malo in jih pokliči ter se zmeni. Še nikogar niso zavrnili, nasprotno: prav toplo so ga sprejeli.
Srečno!!

Če ti ni odveč, te prosim, da če imaš osebno izkušno ali izkušnje osebe ki ti je blizu, ki je bila v njihovem programu,da mi kaj več napišeš o njihovem programu in kaj tak človeku prinese. Hvala.

Pozdravljena,
vidim,da je forum potekal v letu 2008….nikakor ne pridem do društva Viharnik?
Je mogoče,da so to zaprli oz.se upokojili?
Žal,nobena številka ni več obstoječa :((((

New Report

Close