Najdi forum

A jih kaj poznate ?

Enega zelo dobro, enega šele spoznavam.

Kakšno vprašanje?

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

vstran od njih -vsaj jaz.

nova
Uredništvo priporoča

O ja, so kar posebni. Zelooo družabni, kar pomeni, da so krasni in požrtvovalni prijatelji. Kot partnerji pa … so in niso. Ampak tako kot vsi ostali. za zdaj se še tiščim svojega 😉

Moj bivši.Lahko ga povežem s to temo na starševskem čveku
Preračunljiv,koristoljuben,brezčuten,hodi preko trupel itd.

http://med.over.net/forum5/read.php?151,4559827

Predvsem nikoli ne stojijo na realnih tleh. So hladnokrvni, na prvem mestu so oni, potem oni, in zopet oni, šele potem daleč zadaj še kdo drug. So družabni (kar preveč). Predvsem moški se zelo radi obešajo po drugih ženskah, če jim kdo to reče, pa začudeno sprašujejo, kaj je s tem narobe. Za njihove partnerice je lahko zelo neprijetno. Zelo radi žalijo in ponižujejo drugi. Vedno imajo le oni prav, če ni po njihovo so pa neizmerno užaljeni. Kar se zunanjosti tiče, doma so precej nemarni, za med ljudi, pa ne vedo kaj bi navesili nase, da bi zbujali pozornost. So zelo nezveste osebe in to je za njih popolnoma normalno.
In še bi lahko naštevala

Lp

certic ne bi se mogla bolj strinjat. pravkar koncala vezo z moškim in ko sem prebrala to, kot da bi opisala njega 🙂

zvezde O vodnarjih

http://www.lepa-si.com/vsebina.acam?var=2,ljudje_in_njihov_karakter_55

Jaz imam vodnarja že precej let in dobro shajava.
Prav zato me je zanimalo, kakšne izkušnje z vodnarji imate ostale/ostali
in sem prav presenečena, da so mnenja v glavnem negativna.

Moj je nedružaben, raje ima samoto in mir.Pa precej starokopiten, čeprav ni star.
Sicer pa je vedno prijazen do mene in drugih, vedno pripravljen vsem pomagat, tudi če s tem naredi sebi škodo.

Imaš pač srečo. Mogoče pa pri njem prevladuje podznak, kar je tudi mogoče, saj o osebi ne odloča le to v katerem znamenju je rojen. Eno znamenje ima obdobje enega meseca, vmes pa se menjajo podznaki.
Bodi srečna, da imaš takega moža, tudi jaz bi bila. No saj tudi moj ni v vseh pogledih napačen. Ima tudi nekaj dobrih lastnosti, predvsem se v življenju dobro znajde in je flegmatik ,ki ga je le težko spraviti s tira, in glede na to, da sem jaz levinja, je včasih to zelo dobrodošlo.

Lp

Jaz sem zgoraj napisala, da enega poznam zelo dobro. Svojega očeta namreč. In moje mnenje o vodarjih ni slabo. Še zdaleč ne. Pri vodnarju zgrešiš in pogoriš na celi črti, če narediš eno usodno napako. Ga skušaš omejevati, utesnjevati ali podobno. Ker ti bo to tako zelo zameril in se ti bo tako močno upiral, da se bo vse začelo rušiti kot domine. To vidim ne samo pri očetu, tudi pri svoji najboljši prijateljici. Vodnar ti bo dal vse, zate naredil vse, samo misliti ne sme, da je prisiljen. Četudi je prisiljen, četudi ga prisiliš, samo on tega ne sme vedeti. Po mojih izkušnjah vodnarji so zelo družabni. Vodnarji niso hladni, daleč od tega. Imajo zelo radi, ampak tega ravno ne bodo vpili z najvišjega hriba. Tudi radi pomagajo, ampak ne vsiljujejo pomoči. Počakajo, da jih prosiš zanjo. Tole z žaljenjem partnerice … Za svojega očeta vem, in menda on je prav tipičen vodnar, da moji mami v 36 letih zakona ni rekel niti ene same žale ali grde besede. Maksimalno je spoštljiv. Kar je verjetno povezano tudi z vzgojo. In tudi z nemarnostjo vodnarjev nimam izkušenj. Tako moj oče kot moja prijateljica sta izjemno čista in urejena človeka. Pri vodnarjih izjemno cenim, kako zelo neposesivni so. Live and let live je njihov moto.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Mogoče pa pri tvojem prevladuje predznak.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Pri vodnarju zgrešiš in pogoriš na celi črti, če narediš eno usodno napako. Ga skušaš omejevati, utesnjevati ali podobno. Ker ti bo to tako zelo zameril in se ti bo tako močno upiral, da se bo vse začelo rušiti kot domine.

S tem se popolnoma strinjam.

Kar je verjetno povezano tudi z vzgojo. In tudi z nemarnostjo vodnarjev nimam izkušenj.

Ja vzgoja naredi veliko. Mogoče je pri mojem res veliko krivo to, ker v tej družini nima nobeden nobenega spoštovanja do drugih. Vedno so samo oni tisti, ki imajo prav, če jim pa dokažeš nasprotno, pa so prežaljeni do smrti. Prav tako je tudi samo njihovo delo nekaj vredno, delo drugih pa je zaničevano in prav tako tudi ljudje. To je največkrat (na žalost) občutil moj oči, ki je hodil pomagat, medtem ko sta ta stara dva ležala, ali pa je ta star celo zraven zaj…baval. Sori – zgrešila temo

uh kakao zanimivo.tudi moj vodnar je precej podoben tem tu gor.seveda je on an prvem mestu,najboljsi,najpametnejsi,muhast,zali,druzina mu je deveto kolo,rd je med prijatelji,ne mara omejevanja….hja taksen je moj.si predstavljate da v 10 letih klikor sva bila skupaj,nobene stvari nisem imela ali naredila prav?da nikoli ni znal reci oprosti.da je nenehno zalil.in potem za konec sel se sam an dopust za dva meseca….ja oni so res cisto nedruzinski tipi ljudi…vsaj ce so tipicni vodnarji.

Tudi moj mož je vodnar,do mene in hčerkice je ljubeč,skrben,vedno mi pomaga,je pa precej občutljiv in trmast,drugače je zelo družaben,podobno kot je napisala Žogca.

Vodnar je moj mož.Sva več kot dve desetletji skupaj.
Je zelo čist.Ni večera,da se ne bi umil in uredil.Če ni na poti,se drži doma in družine.Ima prijatelje,za nekatere bi naredil preveč in jim vedno dobro uslugo vrača nazaj z dobrim.
Nikoli ne pije,nisem ga še videla s cigareto in tudi po babah se ne obešuje.
Red ima rad.Strašno je slabe volje,če se mu otroci začnejo pregovarjati.
Reće,je že prav.Boš rabil/a mene,pa bom tudi takšen.Takrat njegova trma ne popusti in otroci vedo,da imajo opravka z nekom,ki jim vrača.
Ni nasilen,niti brutalen,jih ne žali,še najmanj ne zanemarja.
Če bi se še enkrat poročila,bi se z njim!

Se pa rad poheca,če je razpoložen.Če ni,se mi zdi,da ima rad samoto in mir.
so občutljivi in trmasti.Včasih misli9jo,da je prav samo tisto,kar mislijo oni.
Žogica je prav napisala in se v vsem ostalem pridružujem njej.
Še to zadnji dinar bi dal za otroke in družino.Pa če sam ne bi imel kaj dati v usta ali na sebe.

V podznaku je Devica.
Vodnar z ascendentom Device.

Ampak tako slabi kot pišete pa tut niso no… moj partner je vodnar, pa je super človek 🙂 včasih ga res malo polomi, ampak to je malenkost proti vsem pozitivnim lastnostim ki jih ima. Morda ni ravno tako zelo pozoren človek, da bi non-stop izkazoval ljubezen, je pa drugače zelo nežen, prijazen, zelo dober prijatelj, sploh če sem npr. žalostna zaradi kakšne stvari, mi hitro pove lepe besede in sem potem zaradi njega boljše volje. Če se kaj kregava recimo, je vedno on tisti ki pride po 10min k meni in se mi začne opravičevat, jaz sem namreč oven 🙂 hehe… ma nimam kaj rečt čez njega… je tudi kot je ena že napisala izredno iznajdljiv, zelo dobro zna z denarjem… pa ena je že napisala, da zelo rad pomaga meni in drugim… logično pa je da ni popoln, noben ni… pa naj bo v kateremkoli znamenju ali podznaku… in veeelikooo je odvisno od vzgoje že od malih nog, ogromno. Tudi brat je vodnar, pa lahko rečem samo vseee najboljše o njemu, prav nobenih konfliktov z njim, vedno se imamo super… meni se zdi da ni boljšega človeka kot je oseba rojena v znamenju vodnarja, res. želim si da bi bil tudi moj otroček vodnarček 🙂 hehe super ljudlje res!

Ja in še pozabla napisat, da tudi moj nikoli ne pije (oz. v normalni majhni količini), ni kadil, in ne kadi, pa po babah se tudi ne obeša… to ne vem od kje ste vzele. Je zelo čist človek, vedno pospravi za sabo, pomaga pri raznih opravilih, itak se umiva vsak dan ali pa vsaj na dva dni… Res pa je da vsako stvar ki mu ne paše vrne v 10kratni meri…ampak ne nasilno…včasih je celo zabavno :))) hehe

No, tudi jaz se strinjam, da ni lahko češenj zobat z vodnarji.
Meni je začelo presedati že zelo-zelo, pa mi povejte tiste bolj izkušene, kako reagirajo vodnarji če mu daš kakšno ostro po sms (ne živiva skupaj) ?

Že tako ne vem, kdaj bi me sploh še poklical… zdaj pa sploh mislim, da me ne bo…
Eh… vse nedelje sem sama, vidim ga na ca.14 dni, ampak izključno če se gospodu tudi ‘dvigne’ da mi pripada ta čast…

Od kje so vzele?
Najbrž od tam kjer ve, iz lastnega življenja.

New Report

Close