Najdi forum

Kaj pa ribe-kakšne so?

Vse mora biti po njihovem. Če se ne prilagodiš lahko samo zbešiš. Imajo pa večkrat občutek manjvrednosti in s tem dokazujejo tisi prvi stavek tako bo kot sem si jaz zamislil/a drugače pa nič. In od tega ne odstopijo ne znajo ali nočejo se prilagajati.

Jaz imam podatek, da so ribe zelo čustvene in prilagodljive, rade sanjarijo.

O moških ribah pa sem slišala da so leni. Ker dobro poznam dva ribaka, ki sta res lena, bi rekla da to drži.

nova
Uredništvo priporoča

Zmuzljivi so toti ribaki, haha.

Ribe so (lahko) zelo globoke, zaznavajo stvari, ki jih drugi ne, so zelo občutljiva in ranljiva bitja, včasih jih odnese… pomemben je pa tudi ascendent in luna.. tako da… to še ni vse.

Od kdaj pa je astrologija priznana kot veljavna? Sem kaj zamudila?

Oj, riba sem jaz…bom poizkusila biti realna….
Ja res je, smo občutljive, z nami je treba ravnati zelo zelo lepo in to predvsem zato, ker smo tudi mi do drugih taki. Zelo uvidevni in nikakor nočemo koga prizadeti, žaliti… Smo lahko zelo vdane, prijazne, ustržljive in naredimo za nekoga vse, če imamo občutek da jim pomenimo veliko…..

Bo držalo,kar je napisala Mimy.
Predobri za ta kruti svet in ljudi.Ko gre pa za res,pa znamo pokazati še kaj več.

Mir nam veliko pomeni,harmonija,ne znamo đživeti brez ljubezni!

Ribe ste pa take, da včasih prav prosite, da vas kdo prizadene…

Ste pa zelo prilagodljive in zmorete potrpeti dosti stvari – s tem seveda, da se v neskončnost smilite same sebi.. in kdor vas ne pozna, zlahka nasede..:))

Drugače ste pa sočutne do drugih ljudi in rade pomagate.

Meni pa tak mrzlo delujejo. Ne vem mogoče, ker sem po horoskopu levinja in sem imela dva moška “ribaka” 🙂 in sta hotela vedno uveljavljati svojo voljo, tako bo kot bom jaz rekel. Kot bi se skušala nekaj dokazovati in da bi se vedno strinjala z njimi, če sem pa jaz kaj predlagala vedno ne tako pa ne bo! Pa se ne hecam obadva sta bila skoraj identična po značaju oba ribaka. Ne vem no meni ribaki kot moški niso pretirano značajsko blizu.

Poznam 2 ribi in ribaka. Vsem trem je skupno to, da so mrzli in spolzki, ter strašno radi intrigirajo, pa polni lažne sočutnosti. Ne morem dojeti kako so si lahko ti trije značajsko tako podobni. Kar se mene tiče, ko srečam ribo, bežim…

Najbolj zadeto doslej !:-)))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Kot že povedano, preveč občutljivi in predobri, so ljudje ki rabijo dati določene stvari čez, da so potem dovolj močni!

o bejž stran od ribakov.moj bivši ribak,fuj.laži same laži,sam on bogi bogi.pa še pijejo ga radi .

s7 kot bi brala svojega ribaka bivšega:-) Lagal da je še sebi verjel, do vsakega kolega se je drugače obnašal oziroma je imel neverjetno različnih obrazov do mene grobega in lažnivega, do frendov jaz imam lepo punco kaj mi bodo druge ( no do svojih ljubic je imel drug obraz) do svojih staršev spet drug itd.

Hmm ne morem vrjet da se ribe samo obsoja. Sicer je pa full pomemben ascendent bolj kot to znamenje.

Ma bolj kot sončno znamenje sigurno ni pomemben, ga je pa seveda treba upoštevati.

Čisto simpl bi bilo, če bi nam samo sonce in ascendent določala, kakšni smo…:))))

Ribe so pač nekaj posebnega in njihove vodne in spremenljive energije odgovarjajo ljudem, ki jim teh energij primankuje v karti. Ostalim pač lahko ne pašejo… in prav je, da sprejmemo eno in drugo.

Glede njihovih čustev pa je treba gledati, kje imajo Luno – tu pa je spet full možnosti. Ne moreš kar soditi…

LP, A.

Bila poročena z ribakom. Res so nekaj posebnega, ampak v negativnem smislu.
Družina, nasploh otroci, ga obremenjujejo. Ne mara nobenih očitkov, ne sprejema kompromisov, ne zna in noče se pogovarjati, nima smisla za modo, vedno brez denarja,…. in nikoli ni nič kriv. Zelo prijazen do prijateljev, sodeavcev in strašno zabaven v družbi, ko je njegov dan. Doma pa večna tišina in ignoranca.

Moj bivši je bil točno tak kot ga opisuje deti
z eno razliko – bil je VODNAR.Tako da ne gre ljudi po teh znakih sodit.

Na obnašanje in reagiranja ljudi ima vse drugo veliko večji vpliv kot luna!

Bi rekla…:)) V tem primeru bi imeli samo dvanajst tipov različnih ljudi. Pa v resnici ni tako.

Od kje ti pa to?..

Po tvoje se torej čisto enako obnaša osebek,ki ima Luno v Škorpijonu kot pa nekdo, ki ima Luno v Strelcu? ALi pa v Raku?.. Ali pa kje drugje?..

Bem…

New Report

Close