Najdi forum

Hei!

No naslov pove vse.
🙂
Skupaj sva sedaj že več kot eno leto, imava se fino. Vrjetno ste kje že kaj zasledili, ko sem pisala. Bila sem (še vedno sem, ampak doooosti manj) bolano lubusumna na njegovo bivšo. Pač včasih je klicala in podobno. Skupaj nista že več kot 6 let! Njemu zaupam, ampak ona se mi je zdela sumljiva.
Z njo je prekinil stike, ker je videl, da me je prizadelo in tudi njemu se je zdelo, da to ne paše v odnos.
Sedaj sem svojo lubusumnost umirila. (no to je na kratko) 🙂

No sedaj je en tragičen dogodek pripeljal do tega da se srečava.
Od mojega prijatelj je umru, (bilo so vsi prijatelji v sredji šoli oz. srednejšolskem gledalaišču, prav tako njegova bivša)
Sedaj so se vsi srečali na pogrebu. Cel teater, seveda je bila tam tudi ona.

V petek imamo dobrodelno predstavo, ki je povečena pokojnikovi punci, ki je noseča (boga reva) in tam se bova srečali.

Malo sem živčna, nervozna ampak po eni strani vem, da bo to srečanje morda rešilo mojo lubusumje, moj namišljen starh.

Kaj naj storim, kaj mi svetujete.
Predstavil me bo to je že rekel, kar je logično, bolj bedno izpadeš, če se delaš, da ne vidiš…

Ampak mene vseeno žere to, da bom videla nekoga, ki je nekoč prizadel mojega fanta, nekoga zaradi katere sva se kar nekaj krat skregala…..

Morda samo pretiravam, ampak res nevem kaj naj storim.

Kaj menite vi?
Hvala za odgovore.

LP

********************************************* We all know that cats rule the world!

Jaz bi se na tvojem mestu oborožila z veliiiiko dozo samozavesti. Zelo lepo bi se uredila , frizuro, dodatke – v glavnem poskrbela bi, da bi si bila maksimalno všeč. Nato bi si vbila v glavo, da je tvoj dragi z mano, ne z njo, čeprav bi lahko izbiral.
Ko te bo predstavil, bodi zelo prijazna, nasmejana, prisrčna, niti sence kakšne stare zamere naj ne prodre skozi fasado. Če je v preteklosti počela kaj slabega, ji bo ta tvoj pozitivni pristop zamajal tla, neprijetno ji bo in sram jo bo. In ti boš zmagovalka.

poiskusi biti kaj se da naravna oz. sproščena in ob fantu, da vidi, kako sta skupaj in da se mata rada…. Sicer pa ne pozabi, kaj je vzrok temu, da bosta tam…. dobrodelna prireditev namenjena dekletu pokojnika…. to so resnejse zadeve…

LP Sanja

nova
Uredništvo priporoča

Zavedam se tega, zato tudi grem ker hočem bit v podporo.

Postranska zadeva je, da bo tam tudi ona, ker je priajteljica pokojinika in njegovega dekleta.

Bom se pa res zelo uredila in se obnašala tako kot si rekla She/prva, ker je to res dober nasvet.
Hvala.
🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Pa saj ne boste zamenjali pogreba za lepotno tekmovanje ali kaj? Kaj vendar delaš tam, kaj naj storiš? Voščiš sožalje komur gre, ostalo si tiho in potem greš domov. Nekdo je umrl, ti pa imaš takšne probleme. Joj joj!

Ali se moraš v takem primeru res dokazoviti, da si ti boljša? Zresni se vendar – umrl je človek mar ne??

Ne mislim se dokazovati.
Saj sem napisala, da je to postranska zadeva….

In to ni pogreb ampak predstava in neko druženje.
Pogreb je že bil v torek – tja je šel moj fant sam!

Vem kaj je prvoten namen, zato grem, da lahko tudi jaz nekaj prispevam!! Samo zato, ker bo pač tudi ona tam sem malo živčna – sploh zato, ker se je en čas trudila, da bi naju skregala, ker je klicarila, zato neprijeten občutek!

********************************************* We all know that cats rule the world!

Veliko boš naredila že s tem, če se boš resnično zamislila, kaj pisariš po forumih. Umrl je mlad fant, znanec. Sramota, da se ob taki bolečini ti sploh ubadaš s takimi stvarmi. To je daleč od čustvene inteligence.

lp

Kar sta imela ona dva v preteklosti,je njuna stvar!Vse ostalo so ti že predhodniki povedali in se ne bi ponavljala.Bodi prijazna in ne zganjaj ljubosumja!

tudi ti je ne premoreš.
Ali se znaš postaviti v njeno kožo??
NE
Zato ne pljuvaj, ker ne veš, kako se ona počuti.
Smrt človeka povzroči bolečino, je izguba. Dotakne pa se te v splošnem in običajno toliko, kolikor ti je človek blizu. Umrl je znanec. Prizadane te, vendar to ne pomeni, da zato izginejo vsa druga občutja v tvojem življenju.

Jaz nobenega sploh ne poznam. Ne tega, ki je umru ne njegove punce,grem tja da dam svoj prispevek in zato, ker je bil od fanta prijatelj …

To je samo postranska zadeva, ki se pač tiče mene… In mi ni vseeno, da bom srečala njegovo bivšo, ki naju je hotela že spravit narazen!!!

Vskekor pa je primarna zadeva ta dobrodelna prireditev in podpora tej punci.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Se podpišem pod post Empatuije. Zakaj pljuvate po Maji in ji možgane polnite z neumnostmi. saj je jasno napisala, da pokojnika ni poznala in zakaj ,mora potem tako hudo žalovati za njim????? A ve žalujete za vsakim, ki je umrl pa ga sploh poznate ne? Mar potem redno berete zgolj osmrtnice in potem žalujete? Pa saj ste čisto trapaste. Izguba LJUBLJENE osebe je huda stvar, izguba nekoga, ki ga sam nisi poznal,….
Maja ne oziraj se na take patetične izjave. Velikokrat je pri PAMETNIH jezik (ali prsti) mnogo premnogo hitrejši od misli. S takimi izjavami menijo da so boljše od drugih, dokazujejo pa le, da same ne premorejo niti malo čustvene inteligence. Ne premorejo tistega, kar drugim očitajo, da nimajo.

Drži se pri srečanju z bivšo. Pokaži ji vraga!!! Bodi dostojanstvena z dvignjeno glavo in nasmehom na ustnicah. Tako se bo požrla, boš videla.

LP Minkica

Hvala Minkica in še ostale za razumevanje.

Jaz grem tja za podporo mojemu fantu in bogi punci,ki jo je to doletelo.
Če bi bila nečustvene in vasezagledana ne bi šla…

Res tako ali tako sem že živčna potem pa še napadate.. (ne samo na tej temi) pa žalite…

Kdo od vas bi sploh šel kaj darovat za ljudi, ki jih ne pozna??!

To, da je ona tam pač je…..
To sem vprašala kaj bi nardile druge v takšni situaciji…

Jaz sem prvega problema tako zavedam in vem kaj nardit, stat ob starni in pomagat!

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ja hvala bom se vredu držala 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Pozdravljene čustveno inteligentne!

Preberite si še poste na strani Mladi o spolnosti in drugih temah, pa bo slika morda malo bolj jasna. Ni problem v tem njenem ljubosumju. Če bi bila dovolj samozavestna in bi bila njuna ljubezen dovolj trdna, ji taki pomisleki najbrž ne bi delali preglavic po tolikih letih. Osebno se mi zdi problematično to, da je na tem forumu pustila bistveno vse podatke, ki povedo, kdo je žalujoča družina ter za katero dekle gre. Samo to! Vse skupaj bi bilo lahko spisano brez teh ključnih podatkov. Mar ne?

Lep pozdrav!

Z Valerijo se v celoti strinjam in me žalosti tak način pisanja kot je tale od maje_!Očitno nisem čustveno inteligentna.

Ja dobro, morda sem res napisala malo preveč.

Ampak ti veš, da to ve iz drugih forumov (katerih jaz ne obiskujem) ampak je ena napisala, tam že objavljeni podatki, in, da je zadevo dekle dalo celo na svoj blog??
To veš?

Veš tudi to, da je to pisalo v vseh Slovenskih in Hrvaških časopisih?

Si morda pomislila tudi na to?

Ali boš sedaj samo mene krivila, da sem jaz to napisala…
Si res tako ozkogleda.

Se ti ne zdi, da več ljudi ve, več jih lahko pomaga.
Vem, da se včasih celo za takšne stavri na forumih zbira denar…. Ne bi bilo prvič…

Ali pač mene nadiraš, ker imaš to veselje??

Glej zadeva se mi zdi zelo huda, zato grem z mojim tja…. Dejstvo pa je, da mi najina veza tudi dost pomeni in ti ne veš kaj se je vse dogajalo v tem času… In ne moreš trdit o trdnosti najine ljubezni… Midva sva ok, še bolje bi bilo, če ne bi bilo raznih spodkopavanj.. zaradi katerih sem jaz nemirna?!

Tega pa ti ne pomisliš ne?

Ker gledaš stavri iz enega zornega kota.

Res je situacija malo neprijetna, da je tako naneslo, ampak, če meni je kaj do veze mi ne more bit vseeno… malo se sama vprašaj kako bi bilo tebi? Nevem kako lahko kar obsojaš….

In, če tako dobro zadevo poznaš – dobro veš kdo vodi in organizira to stavr, in sami so jo dali zelo v javnost (kar se meni zdi prau), samo zato, da bi pomagalo čim več ljudi!!

In, če bo zaradi tega kar sem jaz tukaj napisala samo eden šel danes tja in plačal bo to koristno!

********************************************* We all know that cats rule the world!

Z moje strani je debata zaključena. Zadeva me ne zanima. Vem samo to, kar sem prebrala na teh straneh. Taka jeza, ki bruha iz tebe je pa zagotovo škodljiva.

Lep dan še naprej!

Če ti tako praviš, potem bo pa že držalo 🙂

Res je, da veš samo kaj si prebrala. Drugega ne bom več pisala….
Če verjameš ali ne, če bi vedela ostalo bi bila rahlo bolj tolerantna 🙂

LP

********************************************* We all know that cats rule the world!

Maja, resno ti priporočam, da bolj paziš, kaj pišeš po forumih. Enkrat sem ti to že povedala na forumu Domače živali, kjer si razkrivala identiteto OTROKA! To je, prvič, nedovoljeno, drugič, s tem nekoga prizadeneš, in tretjič, ta oseba (oziroma njeni starši, če gre za mladoletnika), te lahko tudi tožijo. A res ne bi mogla pisati na splošno o problemu, brez razkrivanja podrobnosti o tem, kje so te osebe doma, kje delajo ali so delale, v katero šolo so hodile itd.?
Glede tvojega “problema”: malo manj kompliciraj. Pozdraviš, in to je to. Tam boš, vsaj tako praviš, tako ali tako s povsem drugim namenom. Kot nekdo, ki pozna izgubo ljubljene osebe, ti pa lahko tudi povem, da nekoga, ki bi se na takšni prireditvi ukvarjal predvsem s takimi zadevami, s katerimi se ukvarjaš ti, tam ne bi hotela videti. Obnašaš se, kot da si ti vedno v centru pozornosti. Tam pač ne boš.

New Report

Close