Najdi forum

Pozravljeni! Že nekaj časa sumim, da me mož vara, pa nevem kako 100% ugotoviti. Zato me je prešinila ideja da bi najela detektiva. Me zanima če je že kdo imel z tem izkušnje in če mi lahko koga priporočeta, seveda da ni drag. Ker predvidevam, da to ne bo ugotovil v enem dnevu in to vse skupaj dosti stane. Sama na žalost nimam časa za raziskovanje oz. za zasledovanje in tudi če bi imela tega jaz nebi naredila. Zato pa iščem nekoga.
hvala vsem za pomoč

Torej – četudi bi ti imela čas, tega ne bi naredila. Zakaj pa potem želiš, da nekdo opravi to umazano delo zate?…..

Meni nakaži 100 jurjev.Odgovor:ne vara te (čeprav si želiš).

nova
Uredništvo priporoča

kar stane to zasledovanje. Vendar, če hočeš priti na čisto, si pač dvigni manjši kredit in v akcijo. Imaš v oglasniku njihove ponudbe pa pokliči in vprašaj vse ,kar te zanima.

Mislim,da ga zasledujeta dva detektiva. Jaz ti ne zamerim,ker vem,da ženska “čuti”, ko je kaj narobe.
Priznal ti ne bo nikoli in imaš dve možnosti ali pusti tako ,kot je ali pa najemi tipa in ga sk****j. Če ne boš tega naredila nikoli ne boš vedela- to je pa tisto,kar ubija. Srečno

Detektiva? Da bi zasledoval nekoga ki ga imam rada? Never! Če ga pa ne bi imela več rada – pa 2 x never!!!

Ej, Živa, pod tole resnico se tutjs podpišem! Bravo!

Zakaj pa ne? Prepričaj se, če je treba pa s pomočjo detektiva. Samo pomembneje je, kaj želiš s temi informacijami in kaj boš naredila, če je resnica, da te vara. Moj nasvet: kdor enkrat vara, vedno vara: stran od njega!

karma1

a si moža že vprašala?

sem ga vprašala pa pravi, da se mi je zmešal 🙂 joj, mogoče se mi je pa res. sam zakaj vsakič ko pride domov ugasne mobitel, pa vsake tolk časa ga nazaj prižge pa preveri če ga je kdo klical itd…. ????? pa ga nose še na sekret seboj. mislim????? a ni to mal čudn???

Pusti človeku dihat. Mislim: sebi in njemu. Če si ga vprašala, pa z odgovorom nisi zadovoljna…ali misliš da ti laže…mu lahko to poveš…Če pa zmoreš prenest da ima trenutno morda kakšno svojo mini ali maksi skrivnost…ga pa ne skoz zalezuj.

V končni fazi živi kot TEBI paše,ne pa da ga čakaš doma in opazuješ vsako njegovo kretnjo.

Čas bo pa že pokazal.

Srečno. Pa poročaj kaj.

ugašanje mobija doma ti je jasen znak-ne vem kaj bi ti še rada, da ti pove,da ima drugo? NIKOLI ti tega ne bo priznal-še ko ga dobiš bo lagal.

Ja je čudno, če tega prej ni počel.
Če misliš, da boš potem mirna, najemi detektiva ampak druga možnost pa je seveda tista, kar ne veš-ne boli!!

spet jaz. hvala vsem za takšne in drugačne odgovore, ampak sem upala da se mi bo nekdo oglasil ki je že imel izkušnje z privatnim detektivom. da mi razloži kako to gre, itd…..

Ne bodi naivna, nekaj se dogaja! V današnjem času je to najlažje odkriti ravno na mobitelih. Slišala sem takšne in drugačne zgodbe. Nekateri fantje varajo in imajo žensko vpisano v imeniku pod moškim imenom. Ne moreš verjeti!

Zapomni si: iskrena ljubezen ne skriva niti ne ugaša mobitelov! Iskrena ljubezen mobitel pusti na razpolago, da ga lahko pogledaš kadarkoli hočeš, ker nima potrebe po skrivanju, pusti, da se oglasiš nanj, ker je vesel, da se TI oglasiš nanj.

Mobitel ni osebna stvar kot zobna krtačka, pa še to gledamo vsak dan v kopalnici!

Če nič ne skriva sklenita dogovor, da ga, ko pride odloži na stalno mesto, kjer se lahko tudi ti kdaj oglasiš nanj, prav tako pa tudi pogledaš.

Če se bo upiral, najemi detektiva, da se še dodatno prepričaš.

To, da te zmerja, da si zmešana, je zelo grdo!

Za detektiva verjetno nimaš dovolj denarja. Oni namreč večinoma delajo za gospodarske družbe, zasledovanje tvojega partnerja pa bi hitro naneslo več kot 200 tisočakov, pa še to bi lahko bil ponesrečen teden, ko bi bila njegova ljubica recimo na službenem potovanju. Tako da žal s tem veliko ne boš naredila.
Najlažje ga boš dobila, če naročiš izpisek iz Mobitela. Pač ponarediš njegov podpis in poskrbiš, da si ti doma, ko poštar prinese priporočeno pošiljko. Tam ti bo pa takoj jasno.
Je pa eno dejstvo, moj bivši je tudi ugašal telefon, pa z njim je šel dobesedno še srat in seveda me je varal. Tako da vara te, to že veš, s kom in kdaj boš pa verjetno tudi kmalu zvedela.

Draga Karma,

kar nekaj mnenj in napotkov ste že lahko prebrali. Žal glede najema detektivov nimam informacij, se pa strinjam s tistimi, ki so napisali, da je ugašanje mobitela lahko pomemben podatek in da nekateri moški lažejo še takrat, ko je že povsem jasno, da imajo ljubico.

Skušajte se ukvarjati predvsem s seboj – delajte na svoji čustveni stabilnosti in samozavesti ter poiščite v sebi notranjo moč in mir. Če boste trdni v sebi, vas resnica ne bo tako vrgla iz tira, kot bi vas morda sicer lahko. Bodite še naprej pozorni na obnašanje moža in se skušajte iskreno pogovoriti z njim, če se vam zdi smiselno, saj je velika verjetnost, da bo vse zanikal.

Razmislite, kaj lahko naredite, če imate občutek, da vam laže in manipulira z vami – je to za vas dovolj velik razlog za ločitev? Ali se vam zdi, da se ločite lahko šele takrat, ko boste zagotovo vedeli, da vas vara?

Kako je sicer v vajinem odnosu – se imata sploh še rada, kaj pomenita drug drugemu, si vzameta čas zase in za odnos ali živita eden mimo drugega? Ponavadi se skoki čez plot “zgodijo” takrat, ko škriplje v odnosih in namesto, da bi energijo nezadovoljstva izkoristili za izboljšanje odnosa, rajši skušamo praznino drugje zapolniti. A največkrat se ne obnese, na dolgi rok se vse skupaj le še poslabša.

Oglasite se še kaj!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

Hvala vsem še nekrat, sploh vam g. Boštjan. Ker ste me pa tako lepo pozvali naj se še kaj oglasim pa spet pišem.
Naj vam povem celo mojo zgodbo, in od kod moji dvomi.Poročena sva 15 let. Najine težave so se zažele lani in ker nisva našla skupne rešitve sva se se za tri mesece ločila. Šla sva vsak na svoje. No v tem času si je on našel prijateljico (on seveda zanika,jaz to 100% vem) no pa tudi jaz nisem sameval sem si našla prijatla. On za njega ni vedel. No po treh mesecih sva prišla nazaj skup in se odločila da rešiva zakon. Lahka rečem, da sta šele zadnja dva meseca o.k. in v tem času so me pa spet začeli obdajati dvomi. Od takrat, no mlo dlje že, ugaša svoj gsm. Pravi, da želi imeti doma mir, ker ga kar naprej klicarijo(službeno???) Prav besna sem, ker imam občutek, da to ni res!!!! Zdaj pa naj še nekaj za konec dodam, zakaj sama mislim, da v vse skupaj dvomim, zakaj me daje ljubosumje ker me v 15 letih ni nikoli!!!! Prijatelj katerega sem spoznala takrat, je še vedno moj prijatelj. Res želim nehati,začeti res novo življenje,ker me takrat pa mogoče nebi več obdajali taki dvomi ampak enostavno ne morem oz. neznam. Stara sem 40 let ampak se obnašak kot 15 letnica. Priznam!!!! Ampak človek je vedno pametnejši za druge kot za sebe! Torej g. Boštjan kaj mi svetujete??? Ali zaradi svojih grehov dvomim v moža in zganjam tako ljubosumje?

Draga Karma 1, zdaj pa je zgodba precej drugačna, kajne?

Zanimivo: ti za partnerja 100 % veš da ima prijateljico, in 100 % veš da on ne ve, da imaš ti prijatelja. Si res tako spretna v prikrivanju?

Če hočeš si lahko odgovoriš:

Če bi te/ali te je/ali te bo/partner vprašal, če IMAŠ TI prijatelja, kaj bi mu odgovorila?

Vse dobro ti želim.

Zato pa pravijo,da so najbolj ljubosumni tisti,ki sami varajo!

Kaj če si še tvoj mož dobi privatnega detektiva za odkrivanje tvojih skritih poti?Nikoli ne veš!

Le kaj je s tabo in tvojo samozavestjo?

ne strinjam se s tem, kar je napisala Klara!

Namreč, ženske imamo intuicijo dosti bolj razvito kot moški in če ženska čuti, da nekaj ni v redu, potem to dejansko drži! Sem sama izkusila nekaj podobnega (v bistveno lažji obliki, ko mu je težila bivša in mi ni povedal, uf) in je dejansko priznal. Ni me varal pa sem vseeno čutila, da nekaj ni ok!

Tko, da kar glavo pokonci. ČE ni časa za zasledovanje pa detektiv. Človek si enkrat mora priti na čisto.

ČE sam ne varaš, ne pomeni,d a drugi ne in obratno!

Kar glavo pokonci in naprej. Samo jednom se živi!Kiara napisal:

> Zato pa pravijo,da so najbolj ljubosumni tisti,ki sami varajo!
>
> Kaj če si še tvoj mož dobi privatnega detektiva za odkrivanje
> tvojih skritih poti?Nikoli ne veš!
>
> Le kaj je s tabo in tvojo samozavestjo?

New Report

Close