Najdi forum

to kar se dogaja zadnjih 5 let, to je višek. nimam nič proti starejšim, nobenemu, nič me ne motijo, nobenemu nič ne rečem, pomagam če je treba, ni problema z ničemer. ampak. odnos starejših gospe, občank, to je užas. to je postalo nevzdržno. država, čeprav so to volilke njihove, mora neki ukrenit. to več ne gre. poznajo zakon, svoje prvice, se zdirajo, provocirajo, potem klicarijo policijo, in se delajo najbolj uboge. sploh se jih stvar ine tičejo, kot vožnja z kolesom čisto mimo nje, ona mora neki sikat in gorziti. vtikujejo v stvari, ki jih popolnoma nič ne brigajo. dajte tem damam pokazat že enkrat mejo. vem da so same ostale, vme da ne znajo vozit, ker nikoli niso, vse razumem. sam treba jim je postsvit jasne meje. ker so žleht in nastorjene zoper vseh. in nihče nič ne naredi glede tega. v moji okolici so samo še penzijonisti. in moški so, ok. ženske, to pa je užas. iščejo kreg, iščejo prepir in provocirajo. samo da se nekdo z njimi ukavrja. so pa najbolj uboge.

Ni zlobnih starejših gospa, ampak zlobni ljudje. Eni so čisto vredu, drugi reinkarnacija zlobe in nasilja, so pa “kao” ranljive in si dovolijo kar se sploh zmorejo zmisliti. Pa saj je isto pri vseh pokvarjencih, ki zavohajo status ranljivega – nima veze z dejansko starostjo ali spolom, samo statusom. Pod starševstvo in vzgoja (tašča sem) je ravno zdaj ena spraševala kaj lahko naredi, da bi bila boljša tašča svoji snahi in če ji premalo pozornosti namenja… Ni zlobnih tašč, ali starejših žensk, ali karkoli – samo zlobni ljudje, ki zavohajo priložnost za izživljanje.
Globoko vdihni in bodi vesel, da te problematične upokojenke, ki si jih imel v mislih niso tvoje psihoTašče in psihoMatke. Pa upam, da so njihovi otroci in vnuki na drugi strani Zemlje. Verjemi, da so vse te starejše upokojenke bile enako problematične od rojstva in bodo do smrti – samo njihovi izgovori so se zamenjali.

In preden me kdo začne napadati, da sem zlobna do starejših – sem ultra tolerantna do vsake zgodbe o “starih časih”, pa mi ni problem poslušati za vsak *** ki se jim je “danes” na tržnici zgodil, pa jamranje kako so stare in nič ne razumejo, AMPAK, ko mi *** umazana ne more niti hvala reči, ko ji pridržim vrata, medtem ko se nasmiha “jaz sem super, jaz sem kul, jaz zaslužim vse dobro si ful” pa bi bila takoj za ponovno uvedbo sežiganja čarovnic.

Dostojnost je pri meni pogoj za vsako interakcijo, drugo lice še nastavim, ampak tretjega pa nimam.

Za začetek pojdi nazaj v osnovno šolo in se nauči najprej pravilno pisati.

nova
Uredništvo priporoča

točno to je primer take. bivša učiteljica, neka vzgojitelica, psihologinja, socijalna delavka, pač neka z malo več ko osnosvno šolo z nekim učiteljiščem, v času komunizma sprejeta. prevče časa ukazaovala otrokom malim. in sedja meni da bo tako tudi na ulici. mož jo je že davno pustil. ločenka. otroci so šli, logično da so šli. in samo še čaka da se zagunca.

New Report

Close