Najdi forum

Pozdravljeni
Naj vam predstavim moj sledeči “problem”.
lansko pomlad sem se “zaštekal” z 13 let starejšo žensko čist po naključju ko me je dodala na fb-ju, če mi njen avto naredil veliko preglavic katerega sem kupil od nje. Po sprejemu prošnje sma se začela pogovarjat v eno vsaki dan , premenla o bedarijah, o njenem življenju (je mati samohranilka z 10 letno hčerko)…Po nekaj tednih vsakodnevniga pogovarjanja sma se končno dobila na kavi. Najina kava je trajala skoraj 6 ur in če se ne motim. zadnje 3 uri bla samo naslonjena na njen avto se objemala, poljubljala, smejala sredi mesta z prižganim avtom. in tako so se začela najina srečanja začela skoraj vsaki dan včasi tudi do 2 jutro. Nato ona zjutraj v službo jaz pa v solo. Naj omenim da kljub poznih urah in zgodnjih urah vstajanj sma obadva vztrajala da sma se videla skoraj vsaki dan…včasi sma tudi oba2 zaspala za telefonom haha…najina srečanja so ble za moje pojme res dobra, in najbolj pomembno je bilo da sem videl da me ima rada, čeprav si mogo to včasi vlečt iz nje ampak je pokazala. obiskala sma nekaj krajev in če po resnici povedano me najina razlika v letah spoh ni motla v bistvu sem dau celo temu prednost. Ni me bilo sram jo držat za roko ko sma šla čes mesto imel sem jo resnično rad. In ja po dobrem mescu je tu pa tam izjavila , da si morem najdit eno svojih let ,da je razlika prevelika …kljub temu sma se še vedno dobila. In ja napočil je večer ko sem se vračo od kolega ko sma neke delala. ura je bila okoli 11 ampak sma se vseeno dobila, oba2 pozitivne volje,nasmejana grema na plac se cartama v avti ko na 1x dobim obvestilo na telefon od bivše(4 leta nazaj sma bila par). spovnim se koda bi bilo včeraj : bi ti prišo po mene če bi imela probleme z fantom(nisem človek ki obrne hrbet zato takšna reakcija)…in ko sem to prebral sem popolnoma zatrokiral pred “mojo punco” ostal tiho nekaj časa in sem ji povedo da mi bivša take piše da nevem kaj naj naredim (danes vem da bi mogo bit tih ali pa vsaj telefon izklopit.) v tistem trenutki me je prosila naj jo peljem domov da jo boli glava na kratko ženska je popenla…in po sej sili je želela domov in nisem vedo kaj naj spoh naredim.Kasnej vseeno popusto in jo pelo domov(nebi jo smel) in po poti me bivša kliče in se mi joče na telefon da jo je ded vdaro in bla bla in mi vrže dul…kličem nazaj se ne javi…bil sem tako neodločen, če bi me na deš postavo ko nebi videl ali bi šel po streho ali stal na milim nebom…”punco” peljem domov in grem k bivšemu tastu in razložim dogotek ki sem ga doživel(do danes nevem ali je bilo to pametno ali ne) . zadnje moje besede so bile rešite sami jaz tu polek nimam nič…in ja po obisku bivšega tasta direktno domov …Nasledne dni sem se hoto pogovorit z “punco” a so bili neuspešni poskusi na 1x ni več mela časa večer , zaseden urnik do pozne ure…na kratko na ignor me je dala …po slabem mescu končno uspema priti na kavo in ji probam razložit kako je na stvari da jo imam resnično rad…ampak ne …ni sprejela mojih besed …tako sma na čudni način končala…kasneje sem jo večkrat srečo na cesti jo poklico če ima čas za kavo in nikoli ni hotela/mogla prit, ker nima časa…in letos pred corono nama končno uspelo it na kavo …ja bil je čudni občutek saj bi jo po takem dolgem času najraje objel in jo poljubo ampak iz njene strani ni čustev…po kavi preden sma se poslovila sem ji postavo vprasanje : ko sma zaključla če ti je bilo hudo?čustva?…odg. je da nima smisla se o tem pogovarja in tega nikoli nebom zvedo…ostal sem brez besed in sma še pregovorila nekaj besed in se poslovila…
Minelo je dejansko dobro leto od tega in se vedno mislim nanjo …če tudi je trajalo z njo približno 4 mesce je bilo eno iz med najlepšimi obdobji zvez kaj sem jih mel…
Minilo je res nekaj časa od tega ampak nemorem pozabit, spremeno bi tisti odločilni večer. Včasi mi uspe odmisliti nanjo ampak se ta občutek vrača in vrača.
Ste tudi kdaj vi bli v taki situaciji? More res minet 5 let da pozabis haha? iti preprosto naprej…spremlam punce svojih let, ki so tako neresne da ti dobesedno mine.. če pa se slučajno zapletem z kero imam pa njo zadaj v mislih…

hvala za pozornost

ja saj trajalo je res tako dolgo, da se res lahko zahvališ za pozornost. torej, g.pisatelj. ti te tvoje kvazi punce nisi položil ne? al si? če nisi, pol je razumeljivo nezainteresirana. če ona ne vidi da je nočeš pofukat, ne bo zainteresirana sploh. torej si tu zajebal, ker je nisi položil. mal osi nezrel. če te je neka bivša punca klicala, bi ji rekel JEBI SE SVIJA, POKLIČI POLICIJO ČE JE KAJ NUJNEGA. MENE NE KLIČI. ČAVČI. UZIVAJ. SE VIDIMA SVIJA!!! že razumeš?

Hja, šola za drugič, da so bivše tam, kjer sodijo, v preteklosti in ni pametno ohranjat kontakta ter reševati njihovih čustvenih problemov, hkrati pa sedeti zraven tanove. To je res NO GO.

Slovnica!!! Nauči se pisati!!!

Si pa se zelo neizkusen…. Predvsem nisi niti pismen…. Slovnica na nuli, o besednem zakladu res nebi….Nimas tasta, ok? Za kaj takega se je treba porocit, do tega te pa locijo se leta trdega dela na podrocju odnosov. “Sma se menla bedarije…” (Sma? Kaj je to? Prav je SVA, mimogrede). “Oba sma bila pozitivna” (verjamem, da se hodis v solo….).
Ps :verjamem, da si vitez, ampak bivsih punc se ne resuje vec. V primeru nasilja se seveda poklice policijo, to pa je tudi vse.

Ja očitno ti je res zlezla pod kožo 🙁 reševat čustvene probleme bivših js kot je nekdo napisal no go. Mislim pa da je bil tukaj tudi bolj problem pri njej ker njo pa je motila razlika v letih ( pomoje predvsem pred svojo socialno mrežo) in to je bil en izgovor, da te je dala na ignor. Svetujem ti, da če so ti tvoje vrstnice preveč neresne so še vedno ne vem naokoli tudi 5, 6 let starejše ženske in sigurno te taprava nekje čaka.

Jaz se ne bom spuščala v slovnico in ne vem kaj še, kot se nekateri zatikajo, ker nikjer ne piše, da more biti objava napisana po sskj in kdor želi, bo razumel.
Uglavnem, kot prvo, meni zelo zanimivo za brat. In ja, zafrknil si, ker si šel reševat probleme bivše in se nisi posvetil svoji zdajšnji “punci”. Če te je res takrat imela rada, se čustva morda še vedno skrivajo nekje… Poskusi ji na nek način povedat, da ti je žal, da si to naredil in da si po tistem dogodku z bivšo res sprevidel, da jo imaš resnično rad. Povej ji, da si želiš še eno priložnost, da ji dokažeš. Povabi jo na večerjo, na sprehod, nekam v nek romantični kotiček. Glede na napisano, bi bilo lepo od nje, da bi ti vsaj prisluhnila še 1x.

To ti je bila šola za drugič. Jaz bi ti pa svetovala da jo pustis na miru, saj mamice z otroci so ze marsikaj dale skoz, ti si še pa mlad in se moras dat. Se veliko punc je fraj. Razlika v letih je velika in verjemi da ti bo enkrat zal ce bos vztrajal. Izšolaj se, najdi resno punco brez otrok in si ustvari svojo družino. Samohranilke si pa naj sebi primernega najdejo ter naj svoje otroke same vzdrzujejo. Velikokrat so mladi fanti tarca za take, da jih pol vzdržujejo.

New Report

Close