Najdi forum

Iščem punco za resno zvezo

Pozdravljeni. Še nikoli nisem objavil oglasa preko te strani, sedaj sem se odločil poskusiti ni greh, mogoče pa bo kaj sreče.
Sem 30 let star iz Štajerske, prihajam iz kmetije in iščem pridno, pošteno, delovno ter prijazno punco za resno zvezo, ki bi se bila tudi v prihodnosti pripravljene preseliti k meni. Najlepše bi bilo, da si iz štajerske. Sem nekadilec ter ne pijem alkohola.
Prosim brez vmesnih komentarjev. Tukaj sem z resnim namenom.

lažje je najt jetija. pa ne mislim škode ampak pravega živega. že če so to usi pogoji in pričakovanja, ki jih imaš, kar ne verjamem, bo zelo blizu nemogočega. ne v tem času, ne ta starost ne pri tej vzgoji. to bo NO GO. mogoče si uvoziš kakšno revico iz nek rusije, neke vasice zakotne ko mogoče nimato niti pitne tekoče vode. poznam primere, ko so to moški naredili. je legalno. pač tam spoznal, kao slučajno eno revico in jo pripelal v slo. njej itak edini izhod. al pa lahko crkne. dobesedno. težko bo mladenič to. težko. če naša mladenka, pol mogoče kakšna bivša kmetica, ki se je zadrogirala in rabi neko vrsto terapije. al pa kakšna možača ločena, iz ekx kmetije od malega. mestne punce, ženske, v to ne boš prepričal. edino če iaš res keš, pa da ne bo rabial drugo kot kuhat in malo grablat po senci. mogoče raje, začneš drugače iskat. npr. njo za delo na kmetiji. z izkušnjami seveda. za zvezo pa pač eno drugo, malo manj robustno, marljivo in delovno. moj predlog.

Bog pomagaj Igor – če te je pa ena iz Rusije s tem nategnila, pol si pa tudi brezupen primer. Rusija tudi sredi niča nima takega lifestylea, in to že dolgo ne.
Dejstvo sicer je, da težko najdeš žensko, ki bo šla zjutraj v štalo garat, potem 1h do službe, 8h delavnik, 1h nazaj pa spet v štalo pa pospraviti pa še enkrat v štalo pa spat. Pa saj takega dedca tudi težko najdeš.
Za na kmetijo je malce lažje najti koga iz domačega okolja, iz kmetije ali pa kakšen veterinarski/agronomski/biologija/živilska tehnologija faks.

nova
Uredništvo priporoča

sam malo ti lažnivec. torej ti si ista oseba sedaj? saj neka xy oseba, ne more vedet tako točno, urnika. mislim!! ja mene ni nobena tako nafukala. niti nobena nobenega drugega tako ne nafuka. imam dva frenda ki sta si tako pripeljala zenske domov. tak oda vem kaj govorim in vem točno od kje. pa ne bom tega pisal. in pripeljala sta jih točno iz tega razloga, ker sta htela, podložne delovne živali, ki bodo vse delale doma po njunih ukazih. velik si drzneš ti fant. zdja že lepo vidim od kej je problem. ti si t problem, ker si agresiven in živčen. kaj maš probleme fant ti ha!!

Igor – prvič sem ženskega spola, drugič poznam dvoje družin iz daljnega ruskega vzhoda. To da tam kar crkavajo od lakote in mraza ni res (od mraza samo če se ga napijejo gredo malo ven spat – pol se jih najde naslednje poletje). Imajo ogrevanje, socialne podpore, dodatne bonitete za delo na daljnem vzhodu (dodaten dopust, krajša delovna doba, itd.) Ta mentaliteta je ene 40-60 let stara, pa bila v 90ih tako kot na Balkanu.
Stanovanja so majhna in stara (tako kot marsikje pri nas), zaradi hladnejših zim in malo več blata se pa tudi ne želiš kar tako. Magari pojdi na Google Street view pogledat kakšne so njihove gozdnjave – čisto nič za nos vihat.

New Report

Close