Najdi forum

Pristopanje do punce preko spleta

Zdravo.
Mam eno težavo in sicer da nevem kako naj pristopim do punce katera mi je všeč preko interneta.. Sem mogoče malo bolj sramežljiv in je mogoče zato tudi razlog da nimam ideje kako naj začnem pogovor da nebo prišlo do avtomatske zavrnitve..
Hvala za vse odgovore.


Če ne poizkusiš, je odgovor ŽE negativen.

De omnibus disputandum..


“Nasveti” so pa bolj ali manj nesmiselni, ker smo ljudje unikatno različni. Zato pristo osebe A niti približno ne bo deloval za osebo B itd. Velja v obe smeri.
Tudi dekleta so zelo različna (o, kateri čudež!?) in ni univerzalnih “prijemov”.. pick-up-line-ov… ki bodo kar magično prijeli, kot da bi bili magi.
Najbolj deluje iskren odnos, kjer te zanima človek in ne spolni objekt.

V vsakem primeru pa nikakor ne pošiljajte “Dick pick”-a.

De omnibus disputandum..
nova
Uredništvo priporoča

uf. punce, ženske ljubijo samozavest in denar. nato izgled in vlki debeli lulek. to je tako. žal ali na srečo. ženske niso preveč pametna bitja. veliko delajo na podlagi čustev in intuicije ter lažejo. lažejo glede skoraj vsega. rade prverjajo moške in fante z raznimi testi. najpogostejsi je, če te prelahk odobi, ji ne boš zanimiv. taki ki se ji bo pustil motat, je adijo. tak malo bogati, ob pravih trenutkih kulturn badboy, poln keša, kao nevarn, po možnsti vplivn, da se ona lahko pohvali z njim kolk keša iam predvsem in kakšne prijatelje, to je zlo pomembno. da ima ona kaj za govorit. preden se karkoli sekiraš, jo moraš položit. ko jo boš položil, se pa naprej sploh začni sekirat. če pa si malo starejsi recima nad 30 pa po moje, ji kr daj kar zeli. pogovor. kr spoznajta se, ni problema. ker ene so umazanke, keri ne bi nič lizal za noben dena, druge so nagnusne še bolj. tako da kr, če zeli pametovat in neki vrtat naj kr pri sebi zacne. ne skaci za njjo. ona se naj neki trudi. ne ti. ker je bre veze. če ji bo, ji bo če ne, ne. ženske so lažnivke in primitivke. to je resnica. tako da se drzi, nasveta. modro molči, in si misli svoje. pobja jo čimprej napit, da vidis kaksna je v resnici. če ti je sitna ze takoj, reci sam adijo. in nič ne razmišljaj. preden je ne položiš, ji ne izdaj nobenih čiustev. nobenih. edino to, da imaš svoje zivljenje, svoje hobije, šport in sluzbo, študij. da tega ne misli pustit za njo. govori predvsem o teh tvojih stvareh. in njo pusti lapat in kimaj. ja ja, aha aha, to pa je res ja. aha, ja ja . razumes!! ne smeš se sekirat on a dobor ve da niam edina lukne. ja? dobro ve!!! ne tolazi je, ne resuje problemov zanjo. samo poslusi in si misli, kak ojo bos cimper dobil v poslo. to je resnica.

Knjigar,

Prvo –
StepniVolk
ti je lepo povedal: če ne vprašaš je avtomatsko ne; ter da niso vsi pristopi enako učinkoviti za vsako osebo.

Malo bolje bi ti lahko svetovali, če poveš koliko sta stara (okvirno), ali se poznata v živo, kako se poznata preko interneta (spletna stran za zmenke/FB/kakšen forum), je lokalno/globalno.

Velika razlika je ali sta najstnika, ki se poznata preko parih prijateljev in dopisujeta na FB, ali pa če si 65 letnik ona pa npr. 30letna Tajka, ki išče EU vizo.

Pa da obrazložim : mene je strah kar tako ene preko interneta srečati v živo – če si na strani za zmenke je to namen, na FB, forumih itd ni.
Definitivno ti prav pride javna lokacija, s platonskimi namerami in možnostjo +1 npr. Kakšen film v kinu, kjer lahko pripelje prijateljico za backup, ali pa festival na prostem, lunapark – takšne stvari.
V končni fazi tudi za sebe, če je catfish 🙂

Knjigar,

Prvo –
StepniVolk
ti je lepo povedal: če ne vprašaš je avtomatsko ne; ter da niso vsi pristopi enako učinkoviti za vsako osebo.

Malo bolje bi ti lahko svetovali, če poveš koliko sta stara (okvirno), ali se poznata v živo, kako se poznata preko interneta (spletna stran za zmenke/FB/kakšen forum), je lokalno/globalno.

Velika razlika je ali sta najstnika, ki se poznata preko parih prijateljev in dopisujeta na FB, ali pa če si 65 letnik ona pa npr. 30letna Tajka, ki išče EU vizo.

Pa da obrazložim : mene je strah kar tako ene preko interneta srečati v živo – če si na strani za zmenke je to namen, na FB, forumih itd ni.
Definitivno ti prav pride javna lokacija, s platonskimi namerami in možnostjo +1 npr. Kakšen film v kinu, kjer lahko pripelje prijateljico za backup, ali pa festival na prostem, lunapark – takšne stvari.
V končni fazi tudi za sebe, če je catfish 🙂
[/quote]

Internetno spoznavanje ni noben bav bav. Je pa res, da moraš prej preko pisanja že dodobra oceniti, kakšna oseba je na drugi strani. Sama sem na ta način spoznala že okoli 50 ljudi in mi še ni nihče nič naredil, čeprav se nismo vedno dobili na javnem mestu in pri belem dnevu. Prav tako se ne smešim z vlačenjem prijateljic poleg za backup. Če si ne upam z nekim moškim se srečat, potem res ne vem, kako lahko sploh živim, hodim po mestu, kjer hodijo še drugi neznani ljudje ali vozim avto, itd.

Fant, ki je odprl tole temo je po moje mlad in verjetno mu je všeč kakšna punca, ki jo je morda videl na IG ali FB, kjer je težje kar ogovoriti kot recimo na portalih, ki so prav namenjeni temu in se vnaprej pričakuje, da te bo marsikdo ogovoril.
Tako da je morda najbolje, da pogledaš s čim se ta punca ukvarja in poskušaš na to temo začeti pogovor.

In ne začet z blesavim vprašanjem, ali te lahko nekaj vprašam in potem čakat na pritrdilen odgovor 🙂

Napiši malo več, razloži, zakaj se javljaš, in obvezno daj tako iztočnico, da bo lahko nekaj odgovorila.

Žal je edina prava pot skozi izkušnje, torej moral boš poizkušati in tud preko zavrnitev spoznati in piliti svojo “tehniko” oziroma pristop. Ne škodi pa pogledati, kako to počnejo drugi, ki jim uspeva. Ampak kopiranje ne bo delovalo, lahko ti samo da kakšno idejo, ki jo vpelješ v svoj način. Zavrnitve pa so del tega, tem se ne izognejo niti “najboljši”. Pomembno je, da čim bolj spoznaš, kako danes zadeva deluje in tako dobiš tudi neko samozavest. Toliko o teoriji. Sicer pa se mi zdi, da je preko spleta še vedno lažje, kot v živo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close