Najdi forum

Pozdravljeni.
Imam prijateljico, ki je postala obsedena z mano. Poznava se od srednje šole, bili sva sošolki, dobro sva se razumeli. V prvem letniku faksa sva dobili fanta. Midva sva sedaj skupaj 4leta, ona pa je šla s svojim narazen pol leta nazaj. Ko sta bila skupaj, sva se dobro razumeli, imela sta super odnos in res nisem pričakovala tistega prepira, ki je končal njuno razmerje. Tudi z njenim fantom sva se res odlično razumela, pa sem za vsak slučaj čisto prekinila stike z njim. Njun razhod izkorišča za to, da se moram VES čas videvati z njo (vsak dan me pokliče vsaj 3x, ves čas hodi h meni in preživlja čas v naši dnevni sobi), kadar sem z svojim fantom goji zamere, prav tako, če se dobimo kot družba ne smem biti z njim. Včasih se spravlja name ker je ne vabim več ven, teži mi še, če čas preživljam s svojim bratom. Večkrat me okrivi za razlog za vse njene težave, če ji povem kar si mislim ima napade jeze in me začne poniževati. Res nevem več kako naj jo spravim v staro stanje..

Beksii

Prijatelje si izbiraš. Zamenjaj jo.

Da obrazložim:
Hudo je biti “zadnja šunka na polici” – vsi so z družinami, ko imaš ti samski lajf, nimaš nikogar s katerim bi šla “na lov” za fanti, zelo boli, ko si osamljen in se vsi okoli tebe kljunčkajo…
AMPAK
Včasih se spravlja name ker je ne vabim več ven, teži mi še, če čas preživljam s svojim bratom. Večkrat me okrivi za razlog za vse njene težave, če ji povem kar si mislim ima napade jeze in me začne poniževati.
NISI DOLŽNA TOLERIRATI NASILJA!

Najlepsa hvala, se strinjam..

nova
Uredništvo priporoča

Da govorite o starosti cca blizu 30 let ce razumem? Bere se kot najstniske tezave

New Report

Close