Najdi forum

Re: problemi s partnerjem zaradi bivše

Po opisanem vidva sploh nista partnerja, bolj mi deluje vajina veza kot prijatelja in mogoče za sex. Tako da zapustiti ja ali ne ni neko veliko vprašanje. Tako bo vedno v tvojih vezah, dokler se ne boš naučila moškega čutiti, ne pa gledati, pričakovati domišljijsko fikcijo. Upam da razumeš, kaj sem hotel povedati.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Verjetno si se zatipkala in namesto 5dni napisala 5let?

Ker če se nisi, te ima nekdo fajn za norca…kak te bivša ne ve zate?
Kaka punca, saj nisi 16.let stara. Ti si njegova partnerka ne punca.
Mogoče ji pa on ne upa povedat, da imata resno zvezo…če jo sploh imata.
Meni zgleda kot da ne.

Glede na napisano se zdi, da ima partner še neka čustva do nje ; ni nujno, da ljubezenska, a zagotovo nekaj, če se tako zelo upira blokiranju. Glede na to, da to v taki meri vpliva na vajino zvezo, je edina rešitev, da se pogovorita, mu poveš, kako se ob tem počutiš in ji nato skuša povedati, da ne želi biti več prijatelj z njo, saj je to šlo že predaleč.
V primeru, da tega ne bo storil, ne vidim druge rešitve, kot, da ga zapustiš.
Morda bo pa takrat uvidel, kaj zamuja.
Srečno

Mislim, da bi bila edina dobra rešitev zate, da mu postaviš ultimat – ali bivša ali ti. Če ne bo prekinil stikov z njo spakiraj in ga pusti, saj si zaslužiš boljše in boljše tudi lahko dobiš.

Mogoce pa si ti bila razlog za njun razhod 🤔 zato cuti krivico do bivse pa se ljubezen je ostala. Danes nobeden nima potrpljenja nato zamenja partnerja sele potem cez cas vidi, da to ni to.. Vseeno se je boljse pogovorit s parnerjem in resit tezavo.

NightGirl

Po pravici povedano, sem zelo radvojena glede tvoje situacije… Tako, da bom bolj pametovala in filozofirala, kot pa dajala nasvet.

Po eni strani: seveda ima čustva do nje in to je lepo in prav, dokazuje, da je čustveno zrela oseba, da mu je mar za druge (tudi tebe) in da je zanesljiv. Ta bivša je lahko čisto vredu punca/človek, ki ima lahko prijateljsko, NE-romantično vlogo v njegov in vajinem življenju.

Po drugi strani: pa nima bivša karkoli za početi v sedanjosti in vajini zvezi. Tu je zelo jasna in neizpodbitna meja.

Tako, da je samo na tebi, da presodiš ali je prijateljica s katero sta uvidela, da nista za skupaj ali ljubica/konkurenca na čakanju, če se med vama ne izteče oziroma tolažba, če se kdaj malce sporečeta.
Pogosto gledamo na čustva preveč linearno, kar pa ne pomeni, da nikoli niso.
Veliko sreče pri odločitvi.

New Report

Close