Najdi forum

Pozdravljeni!
Stara sem 26 let in partner mi večkrat namigne, da imam preveč kilogramov, skratka da sem obložena kot kakšna mortadela…. zaradi tega se tudi izogiba spolnim odnosom z mano, ki pa si jih sama želim! Ne vem, kako naj ga zapeljem, kaj mi svetujete, da moje telo spregleda ? Tudi sama se ga sramujem. Visoka sem 170 cm in tehtam 65 kg, ali res naj čimprej začnem z dieto ? Partnerja nikakor ne želim izgubiti, saj je sicer super človek le s tem imava težavo.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Pozdravljena,

Pravi moški ima žensko rad točno takšna kot je – tudi s kakšno kilco preveč. Je pa ja boljše kaj imet za prijet kot pa kost glodat 😉 Ne vem, se mi zdi iz zapisanega, da te tvoj partner nima iskreno rad, ker če ga že zdaj moti tvoja teža kaj bo šele, ko boš rodila ali pa bodo leta prinesla določene težave in bo teža morda nihala. Ni vse v zunanjosti, tudi tvoj partner ima zagotovo kakšno pomanjkljivost pa ga imaš kljub temu zelo rada in mu tega ne mečeš pod nos ob vsaki priliki.

Moj nasvet? Začni se imet rada in beži stran od njega koliko te noge nesejo. V tej zvezi ne boš nikoli srečna. Zdaj so problem tvoji kilogrami, če to “popraviš” bo našel nekaj drugega, verjemi. S svojim partnerjem sem že precej let, sem tudi že bila malo bolj izpopolnjena kot je “normalno” pa mi niti enkrat ni rekel, da mu nisem všeč. Vedno mi je govoril in mi še zdaj, da sem sexi in lepa 🙂 Pa se sama zavedam, da če bi dala kakšno kilo dol mi ne bi škodilo 😛

In še za konec v razmislek: Zunanja lepota zbledi, notranja pa ostane za vedno 😉

Pri 26ih 170cm in 65kg? Sem šla izračunati – tvoj ITM je direkt na sredini normalne (22,5). Tole mi diši kot ena navadna hudobija. Malce naredi inventar kako super je ta tvoj super tip. Imam slabe izkušnje, in lahko pretiravam – ampak malce preveri ali je “malce nagajiv” ali ima vedenjski vzorec.

samo adidaske obuj, zmeči v kufer kar imaš in teci, teci. Če imaš pri 170 cm 65 kg nisi debela, tip pa je zloben. in vedno huje bo.
a ene res rabite jeb…. v glavo, da ratate mokre?

Najprej stran od njega, potem pa nazaj k sebi.
Kaj je ta tip naredil iz tebe … da se pri 26 sramuješ svojega telesa in se pustiš tako poniževati.

Kaj se delaš malo norca iz nas.
Imam isto kilogramov, pa 15 cm sem manjša od tebe. Nosim konfekcija 38 in če bi lahko bila katera mortadela, sem lahko jaz, ti pa manekenka.
Tak da ali si si prišla filat ego sem na forum al pa se tvoj tiši s kako bobi palčko.

Če ti bo še naprej vrgel slabo izobrazbo, pa le pokukaj v njegov telefon.
Moški radi primerjajo, ko imajo s kom primerjat.

Sicer pa. Noče sexat, pravi da si mortadela, čeprav je to fizično nemogoče…telefon tudi skriva, pa hodi hcat in srat z njim? Ker pol je tvoja teža najmanjši problem, ki ga imata.

Kaj pa je na njem, da je tako dober? Zakaj imas rada nekoga, ki ni zadovoljen s tvojim telesom? Zakaj si sploh z njim? Ce te ocenjuje na videz, ni glih super partija.

Najlazje se pa norca delat na MONu

Ni vse v kg ampak je v konstrukciji naceloma je 170/60,160/50,180/70 itd..ampak eni so tud pri tej ideali razmerja zaspehani tko da tsko recemo

Hmmskjp ali kaj že, daj ne pretiravej, da si pri tej kilaži, ki si jo navedel lahko zašpehan, ne ustvarjaj kompleksov v ljudeh.
Avtorica posta,pa, kaj boš s fantom, ki te ne sprejema in te želi zakompleksati. Imej se rada.

Živijo.

az sem pa imel podobno oz obrnjeno situacijo. Prej sem bil normalne postave, kasneje sem se zapustil (nekaj zravstvene, nekaj pa drugo). Punca me je spoznala, ko sem bil suh. Dolga leta sva bila skupaj, celo poročila sva se. Zadnje pol leta mi je kazala neko sliko, kjer sem bil nasmejan, vesel. Rekla mi je samo, glej kako se smejiš ali pa glej kako si tukaj vesel. Ko sem se nazaj zredil, sem se zaprl vase, ogaben sem si bil, enostavno sem si gabil. Posledično je trpela komunikacija, odnos, seks in s tem sem odrival tudi njo. Nehote. Nikoli mi ni rekla direktno, da sem ji tam bolj privlačen ali pa kaj podobno. Tudi priliko sva imela, da bi šla skupaj telovadit, pa ni hotela. Ko sem jo 1x vprašal, da kako to, da ne pride nič več v kopalnico, ko se tuširam, ker jaz njo ja in jo potem obrišem i podobno. Pa mi je odgovorila, da ji nisem več privlačen. ???
Kaj bi bilo, da je bila noseča in rodila otroka ter se zredila 10 kg? In kasneje še enega otroka in se zredi ona še za ene 5-10Kkg. Bi jo potem jaz njo zapustil, ker se je zredila? jaz sem se zaljubil v njeno srce in dokaj normalno je, da se ženska zredi, ko rodi najinega otroka. Vedno sem želel od nje direktno komunikacijo in ne nekaj po ovinkih. To sem ji tudi večkrat povedal.

Pri 170cm imaš 65kg. Po keri logiki je to preveč?? Obstajajo razne tabele in po nobeni nimaš ni kg odveč. Razen če bi mogla bit ultra suha po domače obešalnik za cunje.
Dober izgovor ni kaj. Nima jajc da bi priznal prvo sebi in tebi da kemije ni. Kaj se iščeš z njim? Raje sama sebi ustrezni da se boš sprejela kot lepo žensko ki bi si jo marsikdo želel.

Moje mnenje ? Na 170cm idealna telesna teža…. ce bi rad se “lažjo” jo naj med zobotrebci poišče… 🤦🏼‍♀️

Hmm, saj ti je na koncu direktno povedala, da ji nisi več privlačen, ker si se zredil. Torej ne vem kakšno direktno komunikacijo si od nje zahteval, če si jo pa dobil? Ali bi torej ona na te stvari morala gledat isto kot ti in ji naraščajoči kg ne bi smeli predstavljati problema? Verjetno v tem grmu tiči zajec. Ker TI na to tako gledaš, da ti to, da se partner zredi in zapusti, ne predstavlja problema, ne moreš od drugega zahtevat, da na to gleda enako. A razumeš? Nekomu pač to je problem in ima pravico do svojega mnenja in stališča, kot ti do svojega.

Tebi je bilo treba debelo partnerko prenašati samo teoretično, zato ne moreš vedeti, kako bi reagiral, ona je tebe morala gledati tudi v resnici.
Ne, absolutno nikjer ne piše, da se ženska zaradi nosečnosti zredi in po nosečnosti ostane debela. Od kod ti to?
V resnici pa v takih primerih ne gre toliko za kilograme kot za partnerjevo vedenje, odnos do življenja, razpoloženje na splošno, črnogledost in podobno. Če se takih težav ne rešuje, je to za drugega lahko preveliko breme. Če pa ni bila prava ljubezen, je pa tako ali tako bolje, da se konča prej kot slej.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close