Najdi forum

Pozdravljeni,
Sem 23 let star fant, v zvezi sem “že” skoraj 4 leta z res izjemno punco čez katero nimam ene pripombe.
Razdvojenost, ki jo navajam pa je sledeča; kot pravim, imam res v redu punco, prijazno, razumevajočo, lepo. Včasih imam občutek, da sva si usojena in da je ona moja duša dvojnica oz. sorodna duša oz. whatever. Skratka, sem v zvezi s punco, ki mi je res všeč in nimam razloga, da bi se z njo razšel. Razen enega. Namreč, imam svoj “nagon” in si ne morem pomagati. Večkrat sem jo tudi prevaral, a ji tega nisem povedal, ker jo imam res rad in nočem, da se to tako konča. Konstantno mislim na druge ženske, a predvsem v seksualnem smislu, platonsko ji nobena ne pride blizu. Res je, da do sedaj nisem imel veliko spolnih partneric in sem v zvezo šel relativno mlad. Mogoče je tu vzrok za konstantno spogledovanje in sanjarjenje o drugih ženskah. To, da se za zvezo čutim premladega sem ji tudi povedal, razumevajoča kot je, je to sprejela in nekako razumela, zato res nevem kaj je pametno narediti.
Skratka, ne znam si sam pomagati. Po eni strani vem, da sem našel osebo, ki je res takšna kakršna si želim, da je oseba s katero želim biti celo življenje, po drugi pa imam konstanten občutek, da sem še mlad in da moram iti naprej in “poizkusiti še kaj drugega”. Strah pred izgubo zelo dobre osebe me pri tem ustavlja.
Vsak nasvet oz. mnenje zelo cenim.
Lp

Joj decko ne ga zasrat.
Ogromno moskih naredi usodno napako.
Ima super punco pa jo prevara ker misli da bo dobil se boljso.
Ni res.
Ce ze moras varat varaj da ne bo nikolizvedela.
Ker jo tak hvalis vedi, da boljse ne bo.
Samo narazn bosta sla in ko se bos nakurval ti bo zal celo zivljenje.
Bod pameten pa se jodrzi.
K9 bos fantaziral o drugih mej v glavi da je to zsto, ker je to v moskih da cimvec bab zaplodi.
Macki delajo enako
Zgejo vsepovprek da bo cim vec mladicev.
To je v naravi. Nekateri moski majo to mocno izrazeno. In zal si ti med njimi.
Nasvet
Zgi se na skrivaj, do punce bodi pa cudovit in nekoc te bo minilo. Insi bosta s punco osnovala druzino.

Pusti jo. Glede na to, da maš željo po drugih, je nimaš dovolj rad. Ko imaš nekoga dovolj rad, ne vidiš sploh drugih. Dejstva 🙂
She deserves better, ne zapravljaj let njenega življenja, verjemi, da bo slej kot prej zvedla, da si jo varal / da jo varaš.
To, da ji lažeš, ni okej, in prejšnji komentar je najslabši nasvet ever, prisežem.

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče le verjamem, da jo imaš malo rad. Ampak res malo.

Zakaj za vaju ni prihodnosti? Ker bo tvoj apetit po drugih ženskah vedno večji, medtem ko bo njen libido vedno manjši.

In potem bo sledilo tisto tipično, če ne dobim doma, bom pa drugam šel in se to pri tebi ne bo nehalo.

Če bi bila ona tvoja sanjska ženska in bi jo ljubil z vsem svojim telesom, ne bi niti pogledal druge.

Ja. In takšni kot ti na koncu pristanejo v zvezi z močno odločno žensko, ob kateri niti pisnit ne upajo, kaj šele da bi zapustili stanovanje brez njenega dovoljenja.

Dragi fantič.

Moj je točno v tvojih letih izvedel, da bo očka. Isto sva bila skupaj komaj 4 leta.

In sem mu že 20.let dovolj samo jaz (no, roke v ogenj tudi ne bi dala, ampak kar ne vem, ne boli).

Malo mi deluješ hinavski. Pa ne zato, ker varaš, ker to je itak podn od podna, ampak hinavski zato, ker nas prepričuješ, kako perfektna je zate in idealna. Kako lahko tako lažeš?

New Report

Close