Najdi forum

Sodelavca iz drugega oddelka srecujem na sestankih, na hodniku, vcasih pride v mojo pisarno.

V zadnjih mesecih sva se zbljižala, dobro sodelujeva, uvajava spremembe.
Ne dolgo nazaj se je na enem srecanju prav cutilo , da je na nek nacin preskocila iskrica.

Od takrat poskusam zadeve kontrolirati, vcasih mi uspe bolj vcasih zal manj.

Ko sva v skupini je odnos strogo profesionalen. Ko sva sama, pa se te meje zabrisejo…

On ima druzino, jaz sem samska.

Zato ne zelim z njim imeti nicesar vec kot sluzbeni odnos.

Kdo s podobnimi izkusnjamu, kako se razpletlo?

Lp

Cez 10mescev bo nova kahlo22 na medovernet! Hahahaha.

Samo poskušaj se vživeti v njegovo ženo: doma obveznosti, kup jokajočih otrok, položnice, pes, bolna stara mama, žena podpira tri vogale, on pa v službi spušča iskrice. Kakšen moški je to?

In še to: Takšne službene aferice neprimerno bolj škodijo ženskam kot moškim. Tudi službo lahko izgubiš, če je on podjetju vreden več kot ti. Ne hecaj se, najdi si koga zanimivega, predvsem pa samskega, zunaj službe.

nova
Uredništvo priporoča

Herotica, se strinjam z zapisanim.

Zelo podobno mnenje sem imela jaz in ga vedno zagovarjala, ko smo se pogovarjali o taksnih primerih.

A lahko je komentirat, ko je govora o drugih.

Lp,

Hej,
Tudi meni/ nama se je zgodilo podobno. Nihče od naju ni bil srečen v preteklih zvezah, zato sva takoj s tedanjinimi partnerji zaključila. Sedaj sva skupaj srečna že nekaj let.
Menim, da v primeru prave ljubezni, ne oklevas in greš za srečo. V kolikor ima izgovore, da ne more itd. Te nima dovolj rad.

Samo imej v mislih… služba je služba, družba je družba… in v službi ni prijateljev.
Ja.. ok.. je neka simpatija… ampak verjemi, tega smo se v našem podjetju nagledali še in još… nikoli se ni dobro končalo… na koncu pa so javno prali svoje “perilo” in so jih vlačili po zobeh.
Če nočeš hoditi v službo z grenkim priokusom…
Moj nasvet… absolutno ne.
Lp

ti ohrani strogo profesionalni odnos.
Če te bo lepega dne povabil na kavo in ti dal papirje, iz katerih je razvidno, da se je ločil, lepo uredil skrbništvo in še naprej skrbi za otroke, potem lahko poskusiš kaj več.

Dokler pa tega ne naredi, pa se ga samo izogibaj.
Govorim iz lastnih bridkih izkušenj. Cena je previsoka. Pa najdi si samskega, brez otrok.

Isto se je zgodilo meni, vendar te iskrice so bile neverjetno mocne z obeh strani. Pri svojih rosnih 21ih nisem bila sposobna reci ne, ceprav je bil on porocen (sicer brez otrok). Kar nekaj časa me je razjedala krivda, potem sem se odločila končati zadevo, se vedno sva sodelavca in v zelo dobrem prijateljskem odnosu, včasih pa se le nasmejiva najini neumnosti izpred let.

ja prej k slej te bo nabrisal, ker to očitno komaj čakaš

Sem na podobnem. On porocen z otrokom, jaz samska in sva sodelavca.
Iskrice so skakale leta. V sluzbi strogo profesionalen odnos. Ze kar nekaj casa se videvava. Njegovo je da poskrbi, da zena ne izve, da mi ne pise in me ne klice.
Tako nekako deluje pri meni. Custva zal treba izklopit in to za cel cas neintimnosti.
Vem, da me bo marsikdo obsodil, vendar ne varam jaz in mi tak odnos trenutno odgovarja. Moras resit sama s sabo.
Vedeti pa tudi, da ce bo pustil zeno zaradi tebe, lahko tudi tebe zaradi druge. Srecno


Sem v podobni situaciji le da nisva sodelovca. In še strinjam s tabo, da varaš ti. In jaz pravim če on ne ve kje mu je mesto in da če mu ni ok al kokr koli ne porihta tam kjer bi mogu je njegov problem… Jaz sem samska jaz nimam kaj zgubiti. On lahko vse plus mene. Ker če ga vrže na cesto ga nebi vzela ne glede na čustva,ki so zelo močna.

Samo v glavi je potrebno imeti razcisceno. Custva, kemija in iskrice zameglijo razum. Bom realna. Pogresam, da se javi izven “druzenja”, vendar je bil tak moj pogoj, ki se ga je stezka navadil. Sem prepricana, da je tako bolje za oba, pa dokler bo trajalo…

Živjo,
To kar opisuješ je verjetno mikavno za znoret ampak cena tega je visoka.
Moje izkušnje: aferica se je zavlekla za 7 let ker je bilo tako mikavno ampak ko sedaj gledam nazaj: polno laži o tem kako mu doma ni dobro, da se bo ločil, iz moje strani pa praznina in samotno življenje ob dela prostih dnevih. Tudi, če se bi ločil kasneje, bi to izgledalo tako kot, da sem razbila družino(vedno grenki priokus) . Če ni pripravljen na ločitev takoj, ker že se je že sedaj zako odločil, si nadeni ceno in pojdi v velikem krogu mimo.

No bom zapisala kot zena z druge strani …za vse tiste ki bi se rade igrale naj pocem da boli….boli vse ki so udelezeni v tej igri….vsi trpijo v tej igri in se pretvarjaji , mo navzven….zato ker je zadeva ponavadi zakomplicirana…..ko sem izvedela sem odsla dala prosto pot….a glej ga zlomka ugotovil je da …tista v sluzbi no tako zanimiva in sedaj lazi za mano in mo pise sms da me pogresa da pogresa naju….In sedaj kdo je ljubica tista v sluzbi jaz zena ki je odsla….ali on ki ima za norca obe….moj predlog je umakni se preden naredis sebi bedarijo drugi pa gorje.

Draga samska avtorica, jaz pa ti bom takole odgovorila na vprašanje. Ne sprašuj drugih kako se je razpletlo, ker vsak posameznik je unikaten in vsaka zgodba ima drugačen razplet. TI samo TI si tista, ki boš vplivala na to kako se bo odvijalo tvoje življenje v prihodnosti. Od tebe je odvisno koliko se ceniš, kakšne imaš moralne vrednote, koliko vesti in razuma je v tebi.
Sem samska srednjih let in nimam aktivnih izkušenj s trikotniki, lahko pa ti povem kako jaz gledam na to – mogoče tebi v razmislek.
Tako kot sem napisala, sem po dolgoletni zvezi samska srednjih let in kot prvo sem ugotovila, da so v moškem carstvu najboljši kalibri zasedeni, kar je razumljivo, saj se bo pametna ženska potrudila, da takšnega vrhunskega tipa obdrži.
Drugo kar sem ugotovila, ko sem v stiku s katerim od teh najboljših kalibrov in ko preskoči začetna prepovedana iskrica, da me v trenutku strezni spoznanje, da tip ni med najboljšimi, če mi po nekaj naključnih druženjih omeni, da bi se zato, da me dobi, bil pripravljen takoj ločiti. To bi pomenilo zanj in enega ženskega objema takoj v drugega, oz. verjetno bi že prej hotel preizkusit moje “vrline”. Ob takšnih izjavah mi naraste pritisk in seveda sledi lekcija po kateri me večina tipov niti več ne upa pogledati v oči in tudi iskrice ugasnejo v trenutku iz obeh strani,hehe. No moja lekcija (pridiga) se ponavadi začne z mojim mišljenjem, da me ne zanimajo tipi, ki bi se kar na nos ločili zaradi druge ženske in pustili za seboj družino, otroke, izdali dolgoletno partnerico na najbolj podel način, porušili vse za kar so leta in leta garali, da so za mene takšni ljudje neodgovorni, brez morale, vesti in empatije ter da nimajo kaj iskati v mojem življenju. Seveda še sledi moje moraliziranje, da pravi dedci, ki niso srečni /zadovoljni v zvezi, se najprej potrudijo, se pogovorijo s partnerico kje je problem in ga poskusijo rešiti, ne pa da takoj, ko zagusti poiščejo tolažbo v prvi priložnosti, ki se jim ponudi in si omislijo ljubico za tolažbo in bildanje ega. Če ni rešitve za nadaljevanje zveze, se spoštljivo razidejo, uredijo vse glede skrbništva, premoženja, se čutveno skulirajo, živijo nekaj časa sami s sabo in šele nato odprejo srce novi osebi.
Avtorica mogoče ti bodo naslednje vrstice v pomoč pri tvojem naslednjem koraku.
Samske ljubice brez moralnih vrednot imajo v rokavu najpogostejši tolažilni izgovor, da one pa niso nič krive za varanje, ker so samske in je on poročen in on vara, pa da se niso mogle upreti svojemu srcu, pa blablabla. A v resnici so one glavne pobudnice za takšne drame -če mu ne bi nastavla, on ne bi plazil po njej. Moški pa imajo tudi krasne izgovore za svoje varanje: žena me doma ne razume, doma je nevzdržno, ne vem kdaj sva nazadnje seksala, žena me ne privlači več, ker se je zredila,….
Seveda poznamo tudi primere, ko se poročeni dejansko ločijo zaradi ljubice in potem z njo tudi poročijo. Potem pa velikokrat zasledimo zapise nje: Ali mu lahko zaupam, varal je svojo ženo z mano, ali ne bo mene s katero drugo; Boli me, ker me njegovi otroci ne sprejmejo; Lahko bi bila noro srečna, vendar me razjeda krivda, da sem razdrla družino; Počutim se odrinjeno in osamljeno, ker on vikende preživlja s svojimi otroki; Partner dela razliko med mojimi in njegovimi otroki; Meni se bo zmešalo, ker se mož dogovarja z bivšo, da gredo za par dni nekam z otroki; Kaj pa zdaj, zaradi mene se je ločil, jaz pa sem ugotovila, da me ne privlači več; Grozi mi, da me bo ubil, če ga zapustim, ker se je zaradi mene ločil;Ni mi všeč, da z najinim skupnim denarjem financira svoje otroke;…
Ali pa zapise njega: Kako naj svojo novo ženo prepričam, da je ne bom varal tako kot sem bivšo; Otroci nočejo stikov z mano, ker me krivijo za ločitev; Otroci ne marajo moje nove partnerke; Sesul se mi je svet, zaradi nje sem se ločil, zdaj pa pravi, da ne more biti z mano; Spoznal sem, da sem naredil veliko napako, ko sem se ločil zaradi ljubice, zdaj pa me bivša več noče nazaj; Vse sem izgubil, ker sem se odločil za ljubico;…
Ali pa zapisi ljubic: Počutim se zmagovalko, speljala sem ji moža; Jočem, ker sem spet sama med prazniki; Z družino je šel na morje, jaz pa se ne vem kam dat; Meša se mi toliko mislim nanj in ga ne smem poklicati, ker je doma z družino; Obljublja mi, da se bo ločil, pa nič iz tega; Šok,meni govori, da spi doma na kavču, včeraj pa sem ju srečala in sta se držala za roke; Najraje bi mu primazala klofuto, ker me je tako grdo izigral;Vse sem mu dala on pa mi je uničil življenje;Želim si narediti konec, pa ne morem, ker ga preveč ljubim; Igra se z mano, jaz pa nimam moči, da bi odšla….
Potem še zapisi prevaranih žena. Sesul se mi je svet, ugotovila sem da me vara; Doživela sem največjo izdajo svojega partnerja; Otrok joče,ker moža spet ni domov; Kako boli, za svojega otroka pravi, da nima, z ljubico pa na dopustu uživa; Kako naj otroku razložim, da se ločujeva; Ali naj otrokom povem po pravici, da se ločujeva, ker si je našel drugo; Kako boli, ves čas mi je lagal, da sem edina zanj; Nikoli več ne bom zaupala moškim, ker sem bila tako grdo izigrana; Dala sem mu vse, on pa mi je vse to povrnil z lažmi in varanjem;…..
Jaz se ne želim najti v enih izmed teh zapisov, zato bom še verjetno naprej uživala v svoji samskosti, avtorica, ti pa se odloči po svoji vesti. Vse dobro ti želim, predvsem veliko modrosti pri izbiri življenjskega sopotnika.

Bravo za zapisano.
In tisti, ki to prebere in se navkljub vsemu egoistično odloči, da bo ljubica, si je resnično zelo zelo boga…ampak samo v glavi.

Taprav odgovor. Dej mu da se oba sprostita pa bo.

Uh, tudi jaz bi eno svojo sodelavko natepaval….

on ima družino in to je tudi bistvo. iskrica je. Ti si samska, on je verjetno privlačen. torej hormoni na tvoji strani.

Če je iskrica tudi z njegove strani, potem v zakoni ni vse ok. Lahko je nezadovoljen z ženo, lahko je preveč obveznosti, lahko so otroci – skratka spisek je lahko dolg.

Bistvo, kar moraš razumet je, da človek pred drugimi ljudmi je do tebe strogo profesionalen – torej ni iskren, ni isti, ni topel. Si res želiš biti le seks za sprostitev, ker je verjetno pri ženi ne dobi dovolj? Ali z ženo ni dovolj vzburljivo? ali ne more dovolj pogosto zaradi otrok?

Nisi mu všeč ti kot oseba, ker če bi mu bila, bi bil do tebe ravno toliko odprt v javnosti, na odprtem in pred drugimi kot v zasebnosti 4 sten samo med vama.

Če temu želiš pripisat kaj več, lahko, vendar tega več ni, ni prijateljstva, ni iskrenosti, je le kaj? seks? pohotnost?

Meni se je nekaj takega zgodilo – spoznala tipa na delovnem mestu, sicer mlajši, samski. Bil je dokaj zagret, jaz pa poročena. Doma smo se pogovorili o tem, kaj se dogaja, in mislila sem, da je z njegove strani le želja po tem, da bi se spoznala, kot kolega. Sem se uštela na veliko – bila je le igra v zasebnost, v javnosti pa tujca.

Ne si zapletat življenja, si samska. Ni vredno. Če bo kdaj človek pred vsem pokazal, da si mu všeč, da ga zanimaš, da te ima za kolegico, potem verjemi, da morda nekje nekoč. In to boš morala ti čakat, ker on je še vedno poročen z družino in to je obveznost, ločitev če je noter še skupno premoženje, se lahko vleče in potem je potrebno še upoštevat preživnino za otroka in obiski otrok.

Razpletlo se bo točno tako kot boš SAMA hotela, nič drugega.

Točno že veš, kam to vodi, ne sprenevedaj se. Tudi ne delaj si utvar, da si nekaj posebnega.. izkoristil te bo za sex, tebi bo malo pasalo, kmalu sem boš počutila izrabljeno, ceneno, ker družine ne bo zapustil.

Verjetno si že ena od mnogih.

Zato res ne razumem teh vprašanj? Niste res nič čustveno zrele? Točno veš kam vse to vodi, a kar sprašuješ, če ima smisel. Samo še ta sms, samo še da pogled, nasmešek, samo še ta kavica, samo še ta naključni dotik, samo še ta nenaključni dotik, samo mal hlačke dol dam.. vse se vedno samo stopnjuje. Dalj greš, težje je prekinit.

New Report

Close