Najdi forum

V iskanju partnerice, fant, star28 let

Živjo,

Po ugotovitvi, da v spletnih zmenkarijah preprosto ni mogoče najti sorodne duše, saj si že naprej označen kot seksualni manijak in kjer nimaš niti možnosti obrazložit, da seks ni nikakršna prioriteta, ampak da je prioriteta najti svojo življenjsko sopotnico, sem se odločil, da probam še tukaj. Ne vem če bo kaj sreče, ne vem kakšni bodo odzivi ( najvrjetneje tako negativni, kot tudi pozitivni).

Sem fant, star 28 let. Po razhodu s partnerico 3 leta nazaj, sem se povsem umaknil od žensk, saj je bila to zame velika preizkušnja in zelo boleče obdobje, zato nisem želel imeti do sedaj nikakršnih intimnih odnosov z ženskami. Sedaj je to obdobje že nekaj časa za mano, tako da sem končno spet pripravljen zaživeti s polnimi pljuči.

Torej…
Samski, drugače Mariborčan, sedaj živim v Ljubljani. Nisem lepotec iz nadaljevank ali modnih pist… nisem tudi grd, niti najmanj… športnik, od šestega leta treniram nogomet. Rad tudi tečem v prostem času.

Dobre lastnosti: Zelo sem komunikativen, punco znam spraviti v dobro voljo, se nerad prepiram, pošten, odgovoren, zvest, ne pijem alkohola, sem za to, da vse stvari delava skupaj, nesebičen, želim osrečiti partnerico. Po naravi zelo miren, ne prenesem nasilja nad ženskami ( in moškimi z ženske strani 😛 😛 hehe).

Slabe lastnosti: Nisem vedno pošten sam do sebe, strah me je zavrnitve, velikokrat ne upam narediti prvega koraka. Včasih sramežljiv. Strah, da bi bil ponovno razočaran. Strah, da bi bil ponovno prevaran ( imam zelo slabo izkušnjo s tem).

Ko gledam svoje sošolce in sošolke opažam, da so že poročeni, imajo otroke, jaz pa pri svojih letih še vedno nič. Ne vem zakaj, res ne. Nikoli nisem imel imel težav s puncami, bil sem priljubljen pri njih, sedaj pri 28 letih je pa že zlo zahtevno dobiti končno tisto pravo punco. Ne vem morda sem prezahteven, saj me privlačijo suhice in punce s športno postavo. Pa ne, da mora biti lepotica tipa filmskih zvezd. Biti mora ljubka, simpatična. Pomembno mi je, da je preprosta, da zna imeti rada in da sprejme človeka takšnega kot je, ne da hoče iz njega narediti idealnega moškega zanjo. Torej, da ima porihtane stvari v glavi. Ne maram prepotentnih meščank, ki mislijo, da se svet vrti samo okrog njih.
Sem preveč zahteven???
Sem preveč zahteven, če bi rad našel punco, ki se ima željo poročiti in si ustvariti družino, imeti otroke??

Malce že tudi sam obupavam nad tem svetom in partnerskimi odnosi. Vsi bi srečno živeli do konca svojih dni, nebi se pa potrudili za to, se kdaj žrtvovali, sklepali kakšne kompromise, mi ki smo new age- evska mladina, se mi zdi da smo zelo zašli s prave poti, kar se odnosov s partnerjem tiče. No, upam upam, da se bo le našla kakšna vredu punca.

Imam prijatelje, imam se s kom pogovarjati, se družiti… vendar se začenjam počutiti osamljenega.

Za vsak odgovorov, tako pozitiven, kot tudi kritiko, bom zelo hvaležen!

Hvala in lep pozdrav!

Ne kar obupat nad spletnimi zmenkarijami. Jaz sem svojega partnerja našla ravno tam (Badoo), skupaj sva dobrih sedem let, prijavljena sem bila skoraj eno leto, da sva se našla. Vendar te spletne zmenkarije, vzemi bolj za hec, če bo, bo… Nikakor ne bodi obupan, tega ženske ne maramo, ne ponujaj takoj številke, ne vabi po prvih dveh stavkih…

Hvala za odgovor 🙂 vrjetno je res bolje vzeti vse te strani tko kot si rekla 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Res zelo lepo, da se zavedas svojih dobrih in slabih lastnosti, da odnosa z bivso partnerko ne postavljas v ospredje, ampak da si postavil sebe. Danasnji odnosi so pa res po moje zasli popolnoma iz poti… Na nek nacin si zelimo pristne, globoke, trdne odnose, vendar se noben ni pripravljen temu popolnoma predati in posvetiti, kar pomeni da vecina hoce premalo dati in prevec prejeti. Sem sicer nekoliko mlajsa od tebe, tudi “iscem” partnerja, vendar pri vecini opazam prav to kar sem napisala. Tako da ja, res v casu samskega stana spoznas vse kar lahko, pa ce mislis da ai ze vse videl, se zgodi nekaj kar se do sedaj nisi videl… Pa ce si o necem preprican da velja, se spet zgodi nekaj, da je v popolnem protislovju z misljenim.

Ja točno to, kar si napisala.. ampak vseeno, ni lepo bit samski.. ljudje smo socialna bitja in potrebujemo nekoga da se imamo radi drug drugega… tak da upajmo da se najde kaj 🙂

Helou,
tudi midva s partnerjev sva se našla prek tinderja, pred nekaj leti, tako da res ni za obupat. Je pa to res bolj izjema kot pravilo 😀 Čist odvisno, pravzaprav, od tega, kako se vse poklopi.
Po moje je to bolj stvar sreče (naključja/nenaključja, kakor se vzame:)) kot pa nekega iskanja.
Predlagam, da si najdeš kak hobi, kjer bi lahko srečal kakšno punco, sicer pa, mislim da je “keč” ravno v tem, da si zadovoljen sam s seboj, in ko ti bo res ratalo fajn, v smislu da “nič ne manjka”v tvojem življenju, se bo pokazala tudi partnerica … Ne vem, tako se je zgodilo meni; sicer to ne pomeni, da izgine želja po življenju v dvoje, ampak samo to, da ne iščeš več nekoga, ampak preprosto (se) (pre)pustiš, da se zgodi.

To se mi zdi eden najbolj cudnih nasvetov se danes ko sem ze skoraj deset let v vezi, poisci si hobi, kjer bos lahko morda spoznal punco.
Pri teh letih ponavadi clovek ze opravlja svoje priljubljene hobije. Da bi se pa vpisoval na tecaj kvackanja, zato da bi tam morda katero spoznal… zagotovo nikoli.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz sem 30+, hodim na razne tečaje, delavnice in celo vpisana sem na izredni študij. Ne zato, ker iščem fanta, ampak zato, ker me nove stvari zanimajo. Drugačne kot tiste, ki so me pri 20ih, tako da ne vem v čem je problem, da bi človek kadarkoli bil prestar za kakšne nove hobije? Saj nikjer ne piše, da moraš pri 25ih imeti že vse svoje hobije ter ohranjati samo še te in nobenega novega zanimanja več v življenju kot kakšen stari ata.

Jaz sem 30+, hodim na razne tečaje, delavnice in celo vpisana sem na izredni študij. Ne zato, ker iščem fanta, ampak zato, ker me nove stvari zanimajo. Drugačne kot tiste, ki so me pri 20ih, tako da ne vem v čem je problem, da bi človek kadarkoli bil prestar za kakšne nove hobije? Saj nikjer ne piše, da moraš pri 25ih imeti že vse svoje hobije ter ohranjati samo še te in nobenega novega zanimanja več v življenju kot kakšen stari ata.
[/quote]

Ja, v redu. Želel sem povedat, da nekdo ki nima interesa po novih hobijih, lahko gre v nove hobije samo z namenom, da tam koga spozna. Kar je bedarija. Kdor pa ima interes po novih hobijih, pa ne potrebuje nasveta, naj si poišče nove hobije. Po mojem skromnem mnenju. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vse ob svojem času, pravijo… sorodne duše ne moreš kar najti, sploh če jo iščeš. Pride nenapovedano, ravno takrat, ko jo boš rabil. 🙂 Tudi zate ima vesolje pripravljeno svojo zgodbo.

Ja to mogoče res velja za mlajše od 25 let. Pozneje pa se zakoni lahko malo spremenijo, odvisno tudi od načina življenja posameznika.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close