Najdi forum

Izgubljeni stik in občutek krivde

Pozdravljeni,

Obremenjuje me ena stvar, ki mi ne da miru. Imam oz. Imela sem eno osebo s katero sva si bili zelo blizu. Prijateljica. Starejša od mene, vendar sva se takoj ujeli, ker sva imele veliko skupnega. Veliko sva si dopisovale preko fb in mesengerja, na vsake toliko dobile na kavi, spehodu.. Nekajkrat je prišlo do komunikacijskega stika, vendar potem je bilo ok… Zdaj pa nenadoma nič. Nobenega odziva od novega leta dalje. Ne odgovarja, ne reagira. Sama se skozi sprašujem, kaj sem naredila narobe. Kze pogrešam to druženje. Že prej se je malo spremenila ker ima velike obveznosti in slabe odnose v službi, vendar sva se vseeno slišale. Zdaj pa nič več. Žalostna sem ker ne poznam razgloga. Kako naj se rešim teh čustev, ki mi ne dajo miru? Ko razmišljam za nazaj, kako fajn sva se imele, me prav zaboli. Izključila me je. Ali pač?
Hvala za nasvet,

Po vsej verjetnosti je bila to njena novoletna zaobljuba, da vrže določene ljudi iz življenja in med njimi si tudi ti, žal. Poznam osebo, ki to dela, mene še ni imel na seznamu zaenkrat, hehe.

Ljudje pridejo v življenje in tudi gredo ven. Včasih ne veš razloga. Bolje, da se sprijazniš. Če se kdaj spet javi in pojavi, premisli, če bi še želela kontaktirati s takšno osebo, ki bo po vsej verjetnosti kdaj spet naredila isto.

To sm js nardila ze velikrat.
Dobr se zastekam pise..
M3sce in mescepol pa neham.
A kriv ni moj dopisovalc ampak jz sm depresivna tecna ne da se mi. Prov neda se mi pisat. Pa to pole z nobenim ne sam z dolocenim.
Lahk pa se je kej zgodil.

New Report

Close