Najdi forum

Pozdravljeni,
imam tezavo s partnerjem. Spoznala sva se letos, oba sva stara nekaj cez 40, on je zelo uspesen moski, neulovljiv alfa samec, tudi jaz relativno uspesna zenska, oba skrbiva za svoj izgled, veliko potujeva
nimava otrok itd…skratka tezava je v tem, ker me je on tako dolgo osvajal ker sem se bala zaljubiti v taksnega moskega…ampak sem se, neumorno sem se zaljubila in ko je to ugotovil, me je zacel zavracati, mi rekel, da je spoznal drugo, vendar vem, da to ni res, v bistvu je tudi on do mene cutil nekaj vec, se ustrasil in izginil…vendar vem, da me se ima rad, to je tudi sam priznal. Zdaj ne vem kaj storiti, tako ga ljubim, da ga enostavno ne morem pozabiti, ne morem si ga izbiti iz glave, vem da je on tudi se v tej zgodbi, vendar noce priznati…zavraca me, sploh ne morem vec priti z njim v stik. Kaj naj storim, spoznala sem ze kar nekaj moskih, vendar vem, da je najina ljubezen bila nekaj posebnega, tezko je najti kaj takega. Kako naprej?

Saj veš pri teh letih, ljubezen je slepa. To, kar sta vidva imela ni ljubezen, je zaljubljenost in ples hormonov. Sama si ga označila za alfa samca, kar tudi najverjetneje namerava ostati. Osvojiti žensko, ji zmešati glavo in oditi naprej. Le kako bi lahko rekel, da je spoznal drugo (trofejo), če bi vajino razmerje bila ljubezen?

Vem, težko je, ko začneš verjeti v takega moškega, potem jo pa popiha. Imaš eno bolečo izkušnjo več iz katere se moraš nekaj naučiti. Upam, da se hitro pobereš.

Ja res je tezko, nasploh sva se res dobro ujela v vseh pogledih..na zacetku je celo govoril, da bi imel z mano otroka, bil ljubosumen, ce se mi je zelel kdo priblizati in kar ne morem verjeti, da je cez noc konec vsega…v moje zivljenje je vstopil cisto nepricakovano, dolgo se je trudil da me je dobil in ni prijetno, ker ocitno ga moram pozabit in mi je zelo hudo :(.

nova
Uredništvo priporoča

Nisi sicer povedala kaj več o njem, ampak tako se obnašajo narcisi. Jaz sem imela zelo bolečo izkušnjo z njim. Tudi moj se je želel celo poročiti z mano, za otroke je bilo že malo pozno. Bolelo je takrat seveda, ko sem prebrala vse o narcisih, pa ne več. Kar naenkrat sem spregledala. Na sosednjem forumu o narcisih imaš veliko tega napisanega. Preberi si, sem skoraj prepričana, da boš mislila, da je opisan tvoj alfa samec. Nisi ne prva ne zadnja, ki si verjela temu tipu moškega.

Skratka, da ga opisem: urejen, zelo izobrazen moski, dobrega izgleda, pozoren, zna z zenskami, isce zensko, ki tudi dobro izgleda in je uspesna…imel je namrec same taksne, zna te osvojiti, zna ti prisluhniti?, odlicen sogovornik, zabaven, vendar ni imel nobene resne veze, zivi za kariero, zenske pa po vecini, ko so hotele resno razmerje, so mu postale motec faktor. Drugace pa custven invalid in nezmozen izkazovanja globljih custev, tezko rece, da te ima rad, boji se ljubezni
itd…taksen je pa vendar ga ljubim.

Nič posebnega ni bilo, če je tip kar izignil, razen, če imaš poseben okus za odnose.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Joj, kaj vse lahko človek reče, samo da bo nekomu všečen. Ko postane všečen, pozabi na obljube, ker so obveza oziroma ker je potrebno kaj storiti, da se besede izpolnijo. To je pa že odveč, saj je svojo nalogo opravil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pri teh letih še vedno verjameš v junake iz ljubezenskih romanov in žajfnic? To, da je čustven invalid, si pravilno ugotovila, to, da se boji ljubezni, je pa naravnost smešno. On noče ljubezni, ker te nima rad, ti tega seveda tudi ne more reči, to, da ga ljubiš, je pa posledica tvojih problemov, ki bi jih morala razrešiti, če želiš kdaj biti srečna v dvoje in se posvetiti osebi, ki ji tvoja čustva ne bodo odveč.

Nič posebnega ni bilo, če je tip kar izignil, razen, če imaš poseben okus za odnose.
[/quote]

Kratko in jedrnato in resnično.
Res, kdaj bodo ženske nehale vzdihovati za tipi, “ki se bojijo ljubezni”?

Avtorica,
Težava je v tebi, zaljubiš se v fikcijo, potem sledi razočaranje. Drugo, vprašanje kaj nudiš moškemu, da bi ostal s teboj. Po zapisanem, zelo malo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kaj nudim moskemu? Svojo ljubezen, pozornost, svoj cas, pogovor…seveda tudi dober sex, tega mu ni manjkalo..
Drugace pa je tako, da moski vzdihujete za zenskami, ki jih je tezko ulovit in ko jih enkrat imate bi radi sli drugam, taksni pac ste. Bolj se vam zenska predaja in vas ima rada bolj se umikate in imate radi take, ki vas zavracajo, se do vas nesramno obnasajo, ves kolikokrat sem to slisala in dozivela??!!

Ojoj, ti si mentalno res na ravni ene ne ravno brihtne srednješolke.
Zreli ljudje se gremo zrele odnose, ki nas osrečujejo in dopolnjujejo, ne gremo se trapastih igric, kdo bo koga. Kot s(m)o ti že napisali, odrasti, poglobi se vase, zakaj tako funkcioniraš, očitno imaš popolnoma izkrivljene predstave o ljubezni in medsebojnih odnosih.


“Ljubite” t.i. “varnega” moškega. Varen zato, ker se točno zavedate, da z njim ne bo potrebno razviti odnosa, poglobiti odnos.. prej bo pobegnil.

Podobno ravnajo deklice, ki trenirajo na risanih junakih, najstnice, ki se “zaljubljajo” v pop idole.. torej še bolj varno, kot vi. V osnovi sta pa še vedno “na varnem”.

De omnibus disputandum..

Se ne strinjam s tem…kot sem omenila sem se nehote zaljubila, v bistvu se pa v vsako razmerje ljudje spuscamo z upanjem, da bo vecno, mar ni tako? Je pa bolj moska domena, da izginejo, ko bi zadeva lahko postala resna, s tem mislim da se bo strinjala marsikatera zenska.

“Nehote” nikoli ni popolnoma res, ker nas podzavestno privlačijo točno določeni ljudje in iz enakih razlogov določene (druge, drugačne) ljudi ne bomo nikoli opazili, kaj šele, da bi nas privlačili.
Zato to kar vam je Stepni napisal drži.

Vse ostalo, kar pišete (spuščanje v vezo,, z upanjem da bo večno, posploševanje kaj je bolj “moška domena”) pa je stvar posameznikov in posameznic in nasplošno gledano, če hočete objektivno, ne drži.


Dobila si nekaj dobrih odgovorov. 😃
Pa da dodam.
“Kaj nudim moskemu? Svojo ljubezen, pozornost, svoj cas, pogovor…seveda tudi dober sex, tega mu ni manjkalo..”
Če pogledam tole, tvojo trditev, meni deluje samovšečno. Lahko si ti tako dojemala vse skupaj, žal, druga stran pa ne.
Drugace pa je tako, da moski vzdihujete za zenskami, ki jih je tezko ulovit in ko jih enkrat imate bi radi sli drugam, taksni pac ste. Bolj se vam zenska predaja in vas ima rada bolj se umikate in imate radi take, ki vas zavracajo, se do vas nesramno obnasajo, ves kolikokrat sem to slisala in dozivela??!!”
Tu potrjuješ mojo trditev zgoraj, ego, samovšečnost.

Ne misli, da te obsojam, tako vas je družba in okolje vzgojilo, ko niste uporabljali svojega razuma. Če že imaš sex prijatelja, se drugače pristopi, da do takih zapletov ne pride. “dober sex” v to tvojo trditev ne verjamem. Žal. Pri tvojih letih, rabiš več izkušenj, katere imaš brez pričakovanj, kalkulacij, manipulacij itd. Potem ti bo steklo, prej ne.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Bila si mu “všeč” samo toliko časa kot te je moral osvajati, da te je dobil. Potem mu nisi bila več zanimiva. Zdaj si ti vsa v nebesih in nora nanj. Lahko pričakuješ, da se lepega dne spet pojavi, da ti spet “zapoje na tvoje strune”, ampak vedi, da bo spet izginil in boš še bolj prizadeta.

Ja, to so narcisi, kot je že ena zgoraj napisala. Če si dejansko ne boš razčistila pojmov, kdo so narcisi in kaj počno, boš lahko do konca življenja sanjarila samo še o njem. Ko si enkrat vsa dejanja ozavestiš, si prebereš, kdo in kaj so, se ti dobesedno zagabijo in potem ne hlepiš več po njihovi “ljubezni”, ki je samo njihova igra in s pravo ljubeznijo nima kaj skupnega.

Tale tvoj tip je tipičen nakladač in jebiveter.
Le od kje ti to, da te ima rad?
Kakšno rad neki? Bila si mu samo nepogrešljiv predmet, ki ga je dobro izkoristil, nato pa odvrgel kot raztrgano srajco!
Odrasti vendar! Vredna si kaj boljšega. Boljše je biti sama, kot imeti ob sebi takega ničvredneža. Ali se res prav nič ne ceniš!
Želim ti veliko sreče, na tega usraneta pa kar lepo pozabil

Luna…hvala res je, vem, da si zasluzim.kaj boljsega, vendar sem v tej fazi, ko hocrm samo njega in nikogar drugega :(. Zeko veliko casa bom rabila, da ga pozabim zal.

Haha, kaj mi je hecno, ko preberem “hočem njega”.
Tu tiči glavni problem vas žensk. Sploh ne znate izbirati partnerja, žal.
Reala je vedno v dvojini, ampak, malo katera ženska ve, kaj to pomeni.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close