Najdi forum

Kako ste prepoznali, da je lahko nekdo vas partner?

Stara sem 25 let, in imam nekoliko nenavadno vprasanje, ki si ga postavljam večinoma ko sem slabe volje. Torej samska sem že 3 leta nazaj, ko sem končala zvezo dolgo 4 leta… Sicer sem fanta pustila jaz, saj se res nisem videla vec z njim v prihodnosti, tudi najini cilji glede prihodnosti in stvari ki jih imava rada, so se res zelo razlikovale, druge prioritete itd. No in v teh treh letih sem res zazivela-veliko smo z druzbo zurali, hodili okoli, se zabavali… Sedaj pa se mi zdi da bi bil cas, da bi nasla ljubezen, in se ustalila… V teh treh letih sem spoznala zelo veliko ljudi, vendar me noben ni privlacil, pisala sem si z nekje 4 fanti, z enim je postajalo že zelo resno, vendar je fant kar naenkrat prekinil z mano. Sicer sem bila sama zelo naivna saj se je razsel s punco po enih 8 letih zveze…. Mislim takrat sem bla res neumna, da sem pustila da je sploh bilo kaj… Ampak nekako me je to izucilo… Sedaj pa bi res rada nekoga spoznala… Gledam sosolce, ki so vsi v zvezah, samo jaz ne, ce pa so ze samski, pa si z nekom pisejo, hodijo na zmenke…. Vendar kljub temu,da si to res želim tudi jaz, sem po drugi strani zelo skeptična, saj nwm ce si dejansko ze zelim s kom biti… Mislim res se z takimi nepomembnimi stvarmi ukvarjam, ampak o tem razmisljam le, ko sem slabe volje… Zadnjic smo tudi sli na eno zabavo, in tam sem spoznala nekega fanta, prijatelja od sestricne in me je nekaj na njem pritegnilo… Takrat sva tudi plesala, se pogovarjala, tudi na fb me je dodal. Nekaj sva se zacela pogovarjat, vendar se je ta pogovor zakljucil po 5 dneh. Potem sem ga srecala na pikniku, in nekako sem dobila obcutek, da mu je vsec neka druga punca, saj se je z mano zacel pogovarjat sele ko je ona sla domov. Izvedela sem tudi da se je nekje pol leta nazaj razsel s punco… Zanima me zakaj so mi vedno vsec ljudje, ki so custveno nedosegljivi, in fantje ki jih sama ne zanimam… Ceprav vem da ko me nekdo spozna, taksno kot sem je cisto pozitivno presenecem, saj sem drugace nekoliko zadrzana, ko pa se odprem pa sem zelo zgovorna. Sicer mi je za tega fanta po drugi strani res vseeno, in se z njim res sploh ne ukvarjam, in ga niti nimam za nekoga ki bi sploh lahko bil kdaj moj fant… ampak danes imam dan, ko pac o vsem skupaj malo razmisljam… Zanima me, kaj naj naredim, da tudi v slabih dnevih ne bom o tem razmisljala… Prav tako pa kako in kdaj ste vi vedeli, da je nekdo lahko vas partner.

Lp

Punca, ne mores. Dokler cloveka ne spoznas osebno je tezko rect ali je lahko ta oseba nekdo, ki bo dolgorocni sopotnik v zivljenju. Osnova je privlacnost, od tukaj dalje pa potem gradis naprej. Nikjer pa ni recepta za 100% uspeh. Enkrat bos pac nekoga spoznala, preskocla bo iskrica, zacela ga bos spoznavat, potem pa bos vidla ali ima zveza dovolj kvalitet za to da ostanes skupaj. Ce ima partner dovolj kavlitet, ki prevagajo tiste minuse, ki jih imamo vsi, se je ponavadi vredno borit.

Skrivnost je v tem, da veš zagotovo nikoli ne, saj bi za to moral poznati celotno prihodnost, ki te čaka s to osebo. Kar pa nikoli ni mogoče. Torej lahko pa čutiš oziroma si misliš, da je nekdo pravi in potem se odločiš, da se boš tudi tako obnašal, kot da je pravi. Potem pa je vse odvisno od obeh. Gre se le za to, kolk dobr imaš ta občutek za ljudi in kolk poznaš sebe, ter kako znaš stvari predvidet, presodit in pa tud kolk si se pripravljen prilagodit, ker brez tega skorajda ne gre. Jaz sem recimo pri svoji ženi na drugem zmenku “vedel”, da je ta prava. V hecu sem ji to tudi omenil. No, zdaj bo kmalu 10 let, odkar sva skupaj. Ampak to se ne izide vedno, potrebno je tudi imeti že nekaj izkušenj, tudi spodletelih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Potencialnemu partnerju je potrebno dati izpolniti “Vprašalnik 916b/13”, vi seveda izpolnite “Vprašalnik 524c/2”. Potem gre vse lažje.

Aja, kje se dobi vprašalnike?
Na občinskem uradu, tri klike stran od Alfa Centaurija. Se splača iti do tja.

De omnibus disputandum..

Predvsem se splača poslušati svoje srce in glavo ter ne preveč posvečati pozornosti pisanjem raznih volkov in volčičev.

ja 25 let si stara tvoja generacija je že poparčkana. pač prek prijateljev in sodelacev imaš še največ šans. da bo pravi boš pa sama videla.

Do 45leta lahko rodis. Rajsi si najdi sluzbo ki te veseli in je dosegljiva v tvoji smeri izobrazbe. Moskih se dosti pride okoli. Samo ne gojit zamere do njih kr pol ti bodo samo kreteni hodli blizu. Bolj zenska trpi zarad zveze, bolezni,itd. Prej ti pridejo krvosesi na pot. Pa na kes pazi moskih se ne financira.

Iz tvojega pisanja predvsem vidim, da niti ne veš, če ti je do veze, v tem primerutudi ni cudno, da se fantje nehajo pogovarjat po parih dneh, ker cutijo, da se isces, in verjetno ugotovijo, da nima smisla zgubljat casa. Ker kdor ne ve, kaj bi rad bo danes razmisljal tako, jutri pa drugače. In zakaj bi zdej en resen tip zgubljal cajt na ta način z nekom. Na nas je da si iskreno odgovorimo kaj bi radi in potem to iscemo, pol so stvari lazje…

New Report

Close