Najdi forum

Pozdravljeni.Moram povedat da sem ze 10 mesecev babica prekrasnemu fantku.Zelo se trudim da bi imela z snaho prijazen odnos,vendar ne vwm ce bo mi to se naprwj uspevalo.Vceraj me je NADRLA kot psa ker sem dala vnukecu za pojest 1 malino,ker delam proti njeni volji ker je ona rekla da je ze jedo in da mu jih ne smem dat.Ocitala mi je celo kaksno skodo sem s tem otroku napravila.Seveda je sin potegnil z njo..mi je cisto razumljivo..swm pa zato jaz vzkipela nazaj,kwr sta zarqdi tega sadwza oba brencala v mene kot ose.Nasploh imam obcutwk da me prenasa po sili ker pac mora,njeni starsi pa so bog,pa tudi njeni sorodniki.Npr.ko sem prisla domov me je nagnala umivat rok…kar nebi bil problem ce bi povedala z drugacnim tonom,ko pa je pred kratkim praznovala doma pa je sel otrok cez 20 rok pa si noben pred tem ni umival rok.Danes sem jima povedala da bom upostwvala njena pravila…ker vem da bi bla mi sposobna vnukeca odtujit,..ne docolim pa vec da se na mene zdira Tako poredko ko pridejo k meni bi si zelela malo bolj srcen odnos od nje ampak ga ocitno prwmore samo do sorodnikov.Vnukec bo star 10 mesecev in je pravi dobrovoljcek tako da bi mi bilo zelo hudo ce mi ga nebi vec pripeljali..

New Report

Close