Najdi forum

Kako se obraniti pred primitivnimi sodelavci?

Sicer je v firmi 3/4 zaposlenih neizobraženih primitivcev, bom izpostavil dva s katerima sem v stiku vsak dan. Ne znata se pogovarjati o drugem kot o spolnosti in to na zelo prostaški način. Danes je prišlo tako daleč da sta mi dala vedeti, da sta sposobna narediti “štrajt” med mano in nekdanjo sodelavko, s katero sva ostala v prijateljskih stikih, namreč potisnila sta me v kot z določeno izjavo. Mnogi bi rekli naj si ne jemljem k srcu, ker saj tega ne bi storila oz. si ne bi upala… meni delujeta dovolj neumna za sledeče: jo res obiskati in ji govoriti laži, kar bi lahko privedlo do prekinitve stikov z mano z njene strani. To jima ne bi prestavljalo problema, saj je ona že eno leto zaposlena v večji trgovini in lahko prideta k njej takorekoč kadarkoli. Sploh zato, ker je eden od njiju tožibaba.

Kako naj se pred tem obranim?

Če je ženska pametna, bo govorice preverila pri tebi. Če pa ni, pa za kaj bi se sekiral. Sicer ne vem, kaj je “štrajt”.
Lahko pa greš tudi sam do nje in jo opozoriš ali pa povprašaš, če sta tipa kaj bluzila. Če ju pozna, itak ve, da jima ne more kar verjeti, če ju pa ne pozna, pa spet ne vem, zakaj bi kar verjela nekima neznancema.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close