Najdi forum

Zanima me, kako vi vidite to situacijo. Zadnjic smo sli z druzbo na zabavo, kjer sem spoznala enega fanta. Ful sma se ujela, ampak nwm ce je blo to sam zarad tega kr je usak kr nekaj spil al zarad cesar drugega… No in kr naenkrat sva se zacela poljublat in to je trajalo tko skor 3 ure… Pol pa je usak sel domov…
Se to da napisem… Preden se je vse skupaj zacelo sem res zacutila neko tako posebno energijo. Kot da bi naju nekak potegnilo skupaj… Tega se res nisem nikol dozivela… Sploh mi ni jasno od kod je prislo vse skupaj, kak se je zacelo, ampak blo je res super… A misite da je blo fantu tut vsec, al se mi sam tko zdi?

Gotovo je bilo tudi njemu všeč, drugače se ne bi s teboj poljubljal 3 ure.
Med vama je kemija. Od vsakega od vaju je odvisno, če bo in kam bo odnos šel naprej.

Pozdravljeni.

Če ste se vi počutili sproščeno in energetsko naelektreno, potem obstaja velika verjetnost, da je podobno počutil tudi fant o katerem pišete.

Alkohol in celotna atmosfera sta tukaj lahko imela “prste vmes”. Ali lahko nekaj podobnega ponovite, ko bosta oba v treznem stanju in sama, ne morem predvideti. Zelo pa vam priporočam, da to preverite, večkrat.

Vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close