Najdi forum

Pozdravljeni.

Zanima me, če se je komu že zgodilo, da je fant po enem mesecu razmerja prekinil vse stike in se ne odzival ne ne klice ne na sms-je? Pa je do neodzvinosti bilo vse ok, nobene spremembe v razmerju…..

Potem pa ni bilo vse ok . Mogoče samo vprašanje časa kdaj naj jo popiha .
To je tipično za ženskarje . Ko dobijo kar hočejo jih več ne zanimaš obstaja samo še beg .
Lahko pa da se mu je kaj zgodilo . Idi potekajo na njegova vrata in boš vedela .

Kaj če je v bolnici/umrl?

Ne, ni v bolnici in ni umrl. Kljub vsem planom, vsakodnevnih klicev (večinoma z njegove strani), res ni bilo nič drzgače. Izginil, noče odpisati, se javiti…

https://www.psychologytoday.com/us/blog/living-forward/201511/is-why-ghosting-hurts-so-much

Pa saj vem – to, da ni odgovora, je v resnici konkreten odgovor… Sem pa prizadeta in žalostna. Veilko raje bi videla, da bi mi povedal, da je konec.

Nisem ženskar, pa sem pred leti z eno prekinil stike brez pojasnila. Nič nisva imela, odbilo me je ko sem izvedel, da je doma z drugega konca države in da ji ni všeč, ker sem čisto neizkušen.

Smotano. In verjetno se počutiš kot zadnja smet. Samo to dejanje več pove o njem kot o tebi. Je pač navadna pokvarjena ušiva reva.

Pogooglaj o njem morda ugotovis da ni kar je rekel in ma drugo ime in priimek ker ma novorojencka doma in si mu bla za praznjenje jajc. Najemi detektiva in ugotovi kaj ma zadaj polpa pisi zeni da sta sexala pred kratkim… pa bo dobu lekcijo posteno nazaj.

Ne govor to mi je en skos delal, potem sm ugotovila da tak je pač kret** najbrž celo gay (dolga zgodba lol).. in sm ga pustila na miru za vekomaj..vsi pomoje niso taki.. Bojim se da ti ni celo naredil breadcrumbing to je tudi nov izraz da te najprej zasuje z pozornostjo, ljubeznijo, potem pa to odtegne.. to so manipulavije z tem nekaj želijo dosečti, kaj pa ne vem, karkoli.. Je pa to zelo boleče, ko se je meni dogajalo se mi je mešalo, zdaj sm dojela da un tak je in mu ni pomoči, moved on. Sicer pa to radi delajo narcisi, zato pazi.

Jaz načeloma ne delam tega, bi pa naredila samo v primeru če mi nekdo kaj prikriva ali da vidim da s to osebo nimam prihodnosti. Jaz sem vsaj do sedaj raje vse razčistim v živo. Nazadnje sem se pred pol leta z nekom dobivala, mislila sem da bo preraslo v kaj bolj resnega, žal ni. Žal mi je bilo sprva za nasprotno stran, ker se je malo preveč zagrel. Motilo me je pri njemu predvsem to, da je na vsak način hotel resno vezo in meni težil da nisem ne resna ne zrela. Vmes se je celo z neko žensko zapletel, meni govoril da nisem resna. Čez nekaj časa govoril, koliko me ljubi, potem spet težil. Da sem se ga rešila sem ga blokirala na mobilcu ali ghostala, ker mu tudi v živo nisem morala dopovedati. Ne maram ljudi, ki se zaletavajo v vezo ali nekaj izsiljujejo. Če nekoga res ljubiš mu ne težiš non stop. Saj je drugače verjetno dober človek, ima pač pomankljivost da se ne zna obnašati do žensk in je zelo neizkušen. Ko sem mu predlagala da vseeno ostaneva prijatelja, je kar znorel. Seveda ni dobil ne punce ne seksa, potem je bluzil o ne vem kaki ljubezni. Sovražim take nakladače. To pali pri kakšnih podeželskih ženskah, puncah z malo izkušnjami, pri drugih ne.

Obstaja ena teorija, četi bo kaj pomagala. Ljudje imajo vse žive možne težave znotraj sebe, ki jih na zunaj ne kažejo. Če nisi psiholog, jih pa sploh ne opaziš, torej misliš, da sta ok, v resnici pa nista. Vsaj on ni bil ok, verjemi mi. Obstajajo ljudje, ki imajo motnjo sociopata ali psihopata, pa mejna osebnostna motnja ali narcisoidna motnja. To so zdaj take splošne, ki so zelo pogoste, obstajajo jih seveda še več. Da nekomu postaviš “diagnozo”, bi morala imeti veliko znanja, saj tudi psihologi rabijo včasih leta, da zares lahko rečejo, da ima nekdo motnjo. o teh motnjah se pred leti ni govorilo, kar ne pomeni, da ne obstajajo. Vsaka motnja ima zelo specifične znake in ljudje, ki jo imajo, jih nedvomno kažejo v odnosu do drugih. Za psihopata je absolutno značilno, da so mu najprej vse, potem te pa dobesedno čez noč “odreže”. Spraševati se, zakaj in kaj si naredila narobe, je popolnoma nesmiselno. Isto je že naredil in bo še delal dalje, pač drugim ljudem. Če te zanima, o čem pišem, poguglaj te motnje in se sprijazni, da si očitno naletela na človeka, ki je brez empatije.

Jaz načeloma ne delam tega, bi pa naredila samo v primeru če mi nekdo kaj prikriva ali da vidim da s to osebo nimam prihodnosti. Jaz sem vsaj do sedaj raje vse razčistim v živo. Nazadnje sem se pred pol leta z nekom dobivala, mislila sem da bo preraslo v kaj bolj resnega, žal ni. Žal mi je bilo sprva za nasprotno stran, ker se je malo preveč zagrel. Motilo me je pri njemu predvsem to, da je na vsak način hotel resno vezo in meni težil da nisem ne resna ne zrela. Vmes se je celo z neko žensko zapletel, meni govoril da nisem resna. Čez nekaj časa govoril, koliko me ljubi, potem spet težil. Da sem se ga rešila sem ga blokirala na mobilcu ali ghostala, ker mu tudi v živo nisem morala dopovedati. Ne maram ljudi, ki se zaletavajo v vezo ali nekaj izsiljujejo. Če nekoga res ljubiš mu ne težiš non stop. Saj je drugače verjetno dober človek, ima pač pomankljivost da se ne zna obnašati do žensk in je zelo neizkušen. Ko sem mu predlagala da vseeno ostaneva prijatelja, je kar znorel. Seveda ni dobil ne punce ne seksa, potem je bluzil o ne vem kaki ljubezni. Sovražim take nakladače. To pali pri kakšnih podeželskih ženskah, puncah z malo izkušnjami, pri drugih ne.
[/quote]
Če mu ne moreš dopovedati, ni niti približno “dober človek”, saj se zanima zgolj zase, za svoje potrebe, svoje želje. Drugi niso faktor.
In to ni “ghosting” temveč blokiranje zasledovalca.

De omnibus disputandum..


Še malce drugače gre tole.. za postavitev diagnoze lahko zaprosiš le zase. Noben profesionalec ne bo šel diagnosticirati ljudi brez njihovega privoljenja oz. vsaj Dekreta državnih organov (ljudi, ki so škodovali ali sebi ali drugim..)

Kot drugo Psihopatov (1%) in Sociopatov (5%) je izredno malo. Le cca 6% vsega skupaj.

Ljudje preveč radi opletajo s preveč močnimi besedami. Kot sem že, ljudje, ki se počutijo dan dva slabo, že trdijo, da so depresivni. Da si dejansko depresiven, moraš kazati vsaj 5 znakov depresije mesec dni ali več – non stop!

Večina ljudi je znotraj običajne Gaussove distribucije populacije.. torej “normalnih”… a ker nam nekaj ni všeč na njih, jih potem ekstremno okarakteriziramo.

Ghosting, je čisto običajna nedorasla poteza, ki so se jo razni osvajalci posluževali od pamtiveka. Osvojiš eno dekle.. in se lotiš naslednjega.. in tako naprej. Nič osebnega. Zgolj lastni manjko samozavesti, ki pa paradoksalno s številom deklet pada.. podobno kot mora alkoholik spiti vedno več alkohola.

De omnibus disputandum..

No, tudi mene je ena zghostala 🙂 sem mislil da je to veščina najstnikov do enega 20.leta pa vidim da tudi starejši niso imuni. Vem da prebere kar ji napišem a ne odgovori. Ponavadi se pa duhci vrnejo ko jim zapaše, zato ne zaključijo zadeve popolnoma ampak se samo “umaknejo”…


Kakor si ti njej … tako je ona tebi, milo za žajfo🤨

Kaj sem jaz njej? Jaz je nisem ignoriral 🙂

New Report

Close