Najdi forum

Pozdravljeni.
Moja zgodba se zacenja nekje leto nazaj, ko sem v sluzbi spoznala sodelavca… sicer 20 let starejsi od mene, a simpaticen, postaven.. Oh da ne govorim… Uglavnem prislo je do tega da sva sedaj prijatelja za seks ali prijatelja z ugodnosti, pac kakor kdo gleda na to.
Dobivava se skoraj vsak teden pri mnjemu in da poudarim, je samski, brez druzine… obcasno tudi nahitro opraviva v sluzbi..
Sedaj pa se stvar zapleta, saj poleg seksa nato sledi se cartanje, gledanje filmov, prevoz domov. A da povem iskreno sem se zacela vanj zaljubljati , pa nevem kaj lahko pricakujem od njega. Saj sem se navezala nanj, vsak dan komaj cakam da se vidiva v sluzbi pa ceprav se samo pozdraviva in odrviva vsak po svoje naprej, kajti v sluzbi to skrivava pred drugimi. In ja, res me zanima kam vse to pelje… nekako pa nevem ali prekiniti stike ali vse to nadaljevati, ker je res tesko brez custev. Enostavno ne gre, pa ceprav je samo seks je ta seks kot nekaj najboljsega kar dozivljam zadnje mesece. Hvala za vsak odgovor.

On ima idealno vezo zastonj se poseksa in ko si tečna in imaš mesntruacijo si doma.

Vprašaj moža. Prej ali slej se bo razvedelo ti boš grda in iskala novo službo.

Vse je stvar dogovora in pa trenutnih želja enega in drugega. Če te zanima, kam to pelje, ti ne preostane drugega, kot da počakaš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

On samski razmerje pa skrivata ? Čigava ideja je skrivanje ? Tvoja ? Če je njegova potem zagotovo nisi edina . In toliko let starejši moški da ne bi imel nobene zgodovine za seboj , hmmm bomo videli .
Vsekakor bo tako kot bo on hotel ,saj je tako že sedaj . Čim te skriva se ne bo vezal in ima zato kar tehtne razloge .

ja tale možakar bi komot odprl posvetovalnico, kako dobro seksati brez kakršnekoli obveznosti v kakršnemkoli smislu. Posel bi mu laufal na polno.
Če sta sklenila tako pogodbo, potem ima tudi droben tisk, kjer piše, na kakšen način lahko pogodbo razdreta. Če bi bila poročena, bi se lahko ločila.
Sedaj pa pogledaš, koliko imaš odpovednega roka, v tem času mora obveznosti izpolnjevati.
Čimprej mu daj na mizo svoje nove pogoje: Zaljubila sem se, hočem povrnitev investicije v smislu izkazovanja čustev, nič več skrivanja, dolgoročni plan z možnostjo poroke in otrok……
Pa boš videla, kaj bo izpogajala.

To vsekakor je potreben cas, a je tesko ko neves kaj sledi… kaj pa ce se prevec navezem nanj?

Verjetno si se že. Potem bo pač razhod malo bolel, naslednjič boš pa pazila s kom se vežeš in kako.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pozdravljeni.

Niste jasno napisali, vendar pišete, kot da ni samski samo vaš ljubimec, ampak tudi vi. In če to drži, potem vidim sam največji problem v sexu v službi. To vama lahko prinese določene težave, zato tega ne priporočam.

Kakšen bo status vajine z veze je odvisno od vaju obeh. Čeprav je “moški svetovalec” v prispevku višje uporabil nekoliko sarkastično retoriko, pa ima glede pravil in pogojev prav. Vsak odnos potrebuje vsaj neka minimalna pravila.

Koliko težav lahko pričakujete zaradi starosti, čez recimo 10, 20, 30 let (če ostaneta skupaj) pa ne more nihče predvideti. Njegov libido bo s starostjo začel pešati, prav tako se bo razlika v letih začela kazati v večji meri, ko bi začela živeti skupaj. Čeprav je to verjetno, pa je še vedno relativno. Dandanes so lahko starejši ljudje zaradi boljših genetskih pred-dispozicij celo v boljšem zdravstvenem položaju kot mnogo mlajši.

Vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Punca, imava podobne izkušnje…

Tudi jaz sem imela moža, kateremu je bila spolnost zadnje opravilo po 2o letih lepega zakona.
Spoznala sem samskega, 15 let mlajšega, ne ravno tipa, kmeta po domače (brez izkušenj, kakor jaz), ki mi je nudil tisto nekaj.., da sem se ob njem počutila ljubljena. Ta občutek je trajal, dokler ni našel nove (pi…takšne, ki pride samo mimo, in ne da druga kot pi..)
Seveda sva čutila veliko drug do drugega (vsak popoldan skupaj, zmeraj več in več, obnašanje kakor, da sva par itd), vendar tukaj ni druge rešitve, kakor, da se ločiš in ostaneš z njim (če te sploh želi) glede na to, da te ne povabi živet k njemu…Ali se čimprej sprijazniš, da te bo kmalu zamenjal, sigurno nekaj skriva, prej se pozanimaj kaj je to, kaj počne, ko si ti ob možu in zakaj si sploh ob njem?
Te ugodnosti, ki nam trenutno pašejo, se kaj hitro razblinijo in nas postavijo na realna tla.., Torej ta ljubimec me je prevaral z drugo, mlajšo, katero se je naveličal v pičlih 14 dneh…Sicer pa, saj sem si to zaslužila, tudi jaz sem ga varala ves čas z možem, torej zakaj me nebi on…Tvoj ,punca tudi ni nor in slej, ko prej se bo razodel…Odločiti pa se moraš sama tukaj ni odgovora, niti ne moreš vedeti kaj je prav in kaj bo…Morebiti bo trajalo, botrovalo ločitvi, vendar glede na tvoja leta…Dobro premisli, ni edini….

Ja ko vidi da je resno gre k drugi. Rajši se vprašajte koliko jih je bilo pred vami in koliko je možnosti za SPB.

Upam, da se ne boš preveč navezala nanj ali se zaljubila vanj. Jaz imam glede tega prijateljstva s seksom slabe izkušnje, nisem tip ženske za to, hočem resno vezo.
Pa da si ta prijatelj ne bo hitro dobil resne punce, tebe imel vseeno za seks, moški so takšni.
Radi sedijo na dveh stolih, ženske se lahko obrišemo pod nosom in ostanemo same.

Kok ste eni čudni, kr ene zaključke delate, k avtorica sploh ne govori o njih, da je poročena itd. A ste tko iz pisma začutil, ali iz lastnih izkušenj?

Stvar je simple, sebe vprašaj kaj bi rada in potem se uizi pozanimaj, kaj razmišlja on. Mogoče mu je sam za seks, mogoče noče rečt za resno vezo ker je tok starejši… Ne boš vedla dokler ne potipaš. Pa javi kaj je bilo.

Avtorici priporočam sledeče:

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11142946&start=20

Komentar od JohnGalt

mene pa zanima, kje ste vsi dobili odgovor, da kar pišete, da je ona poročena in da naj se loči??????? a si to kr izmišljujete al kaj?

tudi jaz sem v službi spoznala prijatelja, oba osamljena, on 7 let mlajši od mene, daleč od družine, najprej samo kavice in pogovori, objemi nežni dotiki…in sex, potem pa mi on reče, da se je zaljubil vame,da me ima rad. Saj ga imam tudi jaz neizmerno rada, vendar ne želim, da se loči, sicer tudi on ni za ločitev, vendar se na nek način dopolnjujeva in si dajeva, kar nama drugi ne morejo ali ne znajo. in tako je že 5let.

Pri nama traja 12 let – oba porocena

Da vam potrdim sem samska že lepi čas… in tole z njim sedaj traja že 1 leto, ravno pred kratkim sva se dobila, bilo je kakor v pravljici.
Zadnje čase pa opažam, kadar se srečava v služni pa naj bova sama ali kdo drugi zraven, me vedno lepo pozdravi, od daleč pomaha, občasno na hitro poljubi.. in po tem sodeč dobivam občutek da pa vselej bi želel kaj več.

Bodi srečna, da imaš tako, kot pišeš. Vse je popolnoma naravno. Edino leta so vprašljiva. Starost svoje prinese. Če se imata močno rada, se spoštujeta, sta iskrena, brez svojega ega, jaz.
Potem bosta s časom tudi skupaj. Edino nobena stran ne sme težiti, spreminjati, ali neka pričakovanja gojiti. Človeka sprejmeš takega, kot je. Vse kar pride in je več, tega si pa zelo vesel ko se zgodi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

če prav razumem, si ti ena čakajoča micka, ki čaka, da se bo njen stari žabec spremenil v mladega princa.
Dolgo časa si bila samska, potem pa te je v službi nekdo povohal in si bila vsa srečna, ker si nekomu spet zanimiva.
Sedaj pa čakaš, da se iz ff spremeniš v edino oboževano partnerico.
Pri vsem tem pa me zanima, kaj pa tvoje življenje?
Kaj si želiš v življenju? Želiš imeti družino, otroke, ali nič od tega?
Pristala si na ff, skrivanje, čeprav naj bi oba bila samska? Zakaj je bilo tega treba? Od vseh ostalih s podobno izkušnjo, ki so so oglasili v tej temi, je bil vsaj eden v neki drugi zvezi?
Zakaj on rabi, da te na ta način preizkuša?

Dobro da vsi samo obsojate in ste trdno prepričani v svoje mišlenje. Bila sem v vezi, imela sem partnerje in ne nisem čakajoča micka, ki čaka da jo nekdo povoha! Pač je tako naneslo, da sva se našla skupaj. Dandanes ni to nič več nevsakdanjega, “sramotnega” ampak kolikor vem je vedno več tekšnih vez… tako da če kdorkoli nima kakšnega “pametnega” nasveta, prosim da svoje mišljenje obdržite zase. Hvala

New Report

Close