Najdi forum

Živijo,

imam vprašanje za dekleta in bil bi zelo vesel kakšnega odgovora 🙂 Torej star sem 26 let in pred kratkim sem se preselil v Ljubljano. Imam pa velike težave z vzpostavljanjem novih stikov s puncami. Nikakor si ne upam stopiti do kakšne punce in jo ogovoriti, saj se ne počutim dovolj dobrega za kakšno punco. Naj omenim, da sem zdaj 2,5 let brez ženske, v tem času nisem imel tudi kakšnega koli kontakta s kakšno žensko. Naj pojasnim zakaj. Pred 2,5 leti sm se razšel z kr dolgoletno partnerko in sam sm zlo čustven fant in je trajalo kr 2 leti, da sm jo pozabil in da sem sedaj pripravljen spoznavat kakšne punce. Veliko ljudi mi je reklo, zakaj si nism našel kakšne druge med tem časom.. ampak tega preprosto nism želel, saj se mi ne zdi fer, da z kakšno punco prebolevam staro ljubezen. Ni ravno fer do te punce, zato sm raje sam in sam predelam to stvar. V Ljubljani gledam mal te punce in se mi zdi, da je ena bolj vzvišena kot druga in to mi še bolj jemlje samozavest, da bi stopil do katere in jo ogovoril. Drgač sm čist ok fant, preprost, prijazen, ki mu največ pomeni ljubezen in ne seks. Rad se tudi smejim in pogovarjam. Sm tut športnik z dušo in telesom in kot sm že omenil, sem star 26 let. Prijatelji mi tudi govorijo, naj grem ven v diskoteko in naj si tam najdem kaj, vendar men ni ravno za hodit več po takih stvareh, saj ne pijem alkohola in nimam kaj delat med tistimi ljudmi, ki so tam pijani ali zadeti. Ok, lahk da narobe razmišljam pr teh letih, saj sm vseeno še relativno mlad, vendar ne želim več nekih zafrkancij, ampak žensko, s katero bom preživel preostanek svojega življenja in bi jo lahk imel rad iz dneva v dan tako, kot si vsaka punca to tudi zasluži. A mi lahk dekleta prosim poveste, kako naj pristopim do kakšnega dekleta in kje sploh naj najdem kakšno preprosto dekle, ki ni vzvišena in polna same sebe in ki bi me sprejela in me imela rada takšnega kot sem, ne da bi me želela spremeniti v idealnega moškega, saj imamo vsi napake in tudi jaz nisem nobena izjema. Naj povem še da nism ravno nek Brad Pitt, nism pa tut grd. Sm čist ok fant, tudi postava moja je bolj športna, vendar se mi zdi, da tudi to še vedno ni dovolj, da bi prepričal kakšno punco.

Hvala za vsak odgovor!

V lj je spoznavanje ljudi tezko, so zelo zaprti. Sama sem ogromno prijateljev in znancev nasla v sportnem klubu

A res? A to v Ljubljani al si od kod drugod? Drgač pa ja.. vedno bolj opažam kot si rekla, ljudem že na obrazu piše, da jim ni do družbe.. žalostno

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem kako je dandanes s temi stiki, ker se mi zdi, da je tvoja generacija ze cisto drugace delujoca od moje. Se mi pa lepo zdi, da si resen in spostujes punce, saj je redkokdo sploh ok ali pa imam le jaz slabe izkusnje s fanti, katerega pa tako poznam in ima druzino bi pa takoj svojo zensko prevaral. Ne vem, v glavnem redki ste ok fantje, ki imate vrednote. Upam, da se katera javi, zelim ti vso sreco in kar pogumno. Bodi pa previden in ne razmisljaj prevec s spodnjo glavo, ceprav si se mlad, ampak sledi predvsem srcu in tudi razumu.

Stiki z ljudmi so “težki” zgolj dokler imamo nek lasten strah pred njimi. Nas torej pogojujejo bivši odnosi do staršev, sorodnikov, prijateljev ali partnerjev.

V tistem trenutku, ko teh lastnih stisk nimamo oz. Jih spravimo v nek razumen kontekst (npr.: smo prikupno nevrotični), je tudi stik z drugimi ljudmi lahkotno neobvezujoč. Dokler pa do njih dostopamo z nekim naborom želja (in strahov), bo pa seveda delovalo, kot, da je “Nemogoče spoznati nove ljudi.”

Vsi damo kakšno takšno obdobje skozi v življenju, da ne bo pomote (razen morda tisti ultra ekstrovertni).

Tako, da če že.. bi morali jamrati prvi ljudje v Evropi.. najbližji sosed je bil ene 70km stran (nekaj dni peš).. pa še Neandertalec je bil. Ampak, jebi ga, tudi to je bilo očitno OK, ker je cca 4% naših genov od njih (in Denisovancev ter drugih).

V svetu polnem ljudi govoriti, da ne moreš nikogar srečati.. pa nakazuje problem v tebi.. ne ljudeh.

– Ali verjameš zahodnjaški kapitalistični komercializaciji individualizma, ki nas dejansko sili v osamo, da smo potem ranljivejši in dojemljivejši za potrošništvo oz. ralične “tržne izdelke” (paradoksalnost pa je osamljenost višja na Japonskem, kjer se fura kolektivizem);
– Ali so te že starši osamili s tem, da si res nekaj posebnega in unikatnega (se jemlješ previsoko – kar je tudi vrsta obrambe in strahu);
– Ali so te preplašile medijske kampanje, ki ti dopovedujejo, kakšen vse mora človek biti (izgled, posedovanje naprav, prevoznih sredstev in nepremičnin);
– Ali pa se preprosto počutiš nevredno (ker starši in okolica ni nikoli dala lastne vrednosti ne v zgledu ne v prenosu) in se torej niti ne upaš ven;
– Ali te socialni mediji že v osnovi čisto preplašili, ker dojemaš ves ta selfie fejk, kot realno stanje ljudi na drugi strani ekrana;
– Ali rad bereš Steven Kinga in potem v vsakem človeku vidiš najmanj Shine-ing;
– Ali pa nažigaš Fortnite (ali katerokoli drugo igrico), da mine cel teden pa sploh ne stopiš iz stanovanja;
– imaš agorafobijo (in so običajno pot skozi lepo utesnjene garaže zaklenili.. pa tudi trafiko na avtobusni so odstranili in sedaj je vse nevarno odprto!);
– ali pa imaš dejansko le strah pred odnosi, ker je bila mati tipično slovensko kontrol freak in je očeta imela v copatarski nadvladi

Skupni imenovalec: STRAH.

Poanta pa je:
[img]https://img.libquotes.com/pic-quotes/v4/franklin-d-roosevelt-quote-lbi7q4s.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Povej kaj več o sebi – ok, si športnik. Kaj te še drugače zanima? Imaš službo, študiraš? Kako je sicer s tvojim socialnim življenjem? Imaš krog prijateljev s katerimi se dobivaš? Kaj takrat počnete?

Glede pristopanja do punc pa ne vem ali je Ljubljana tako posebna, ampak jaz tudi čudno pogledam neznanca, ki me na postaji začne ogovarjati in nato predlaga, da bi se dobila, ponudi številko… in to po tem, ko npr. skupaj 5min čakaš na avtobus – creepy!!! Tako da ne se spraševat kaj je s puncami v Ljubljani, ampak kaj je s fanti, da izbirajo take grozne pristope. Zadnjič se je eden na forumu spraševal, zakaj dve punci nista vzeli njegove številke, ko ju je pogledoval v trgovini in jima nato ponudil svojo številko na listku?!
Čeprav so diskoteke v redu za spoznavanje novih deklet (sploh, ker so vse malo pod dozo), se ne trudi, če ti ni do tega. Najbrž želiš spoznati dekle s podobnimi interesi, tako da se s kakšno hudo žurerko itak ne bi ujel.
Napiši kaj te še veseli v življenju, pa dobiš kakšen bolj konkreten nasvet.

New Report

Close