Najdi forum

Zapletena situacija – nevem kako resiti…

Pozdravljeni,

MojA zgodba se zacne ko zveza propade, ki je bila dolga 3leta in ljubezen je rasla in rasla a zaupanje je izginilo in zato je slo vse narazen. S partnerko imava iz casa zveze tudi podjetje ki pa zahteva trud in stike. Partnerka si zeli imeti stike saj pravi da do mene se zmeraj cuti in da ji ni vseen na koncu koncev tudi pri meni je tako. Problem nastane ko partnerka spozna drugega in imata intimne odnose in vse ostalo ki je potrebno da se ustvari zveza. Problem postane se vecji ker pa se med sabo tudi privlaciva in se midva zaserjeva tu in tam. Ker jaz trpim dusevne bolecine zaradi tega ker sem sam kriv da sva sla narazen in ker seksa z drugim. Jaz enostavno nemorem vec gledat oziroma prenasat tega in sem ji predlagal da prekineva stike in se ne vidiva nikoli vec a ona se s tem ni strinjala… naj prosim nekdo pomaga ker jaz nevem kaj si naj mislim… pa ne govorit da naj ne odmislim ker to ne gre… ze poskusil z hardwork delom ampa ne gre… prosim za pomoc

Jao, kako lohk vodiš firmo, če ne znaš pohendlat take situacije.

Baje je težji preklopit na samostojno glavo, če si non stop v kontaktu z nekom. Tko, da preceni koliko ti je pomembno to podjetje. Vprašaj kakega prijatelja, ki pozna tvojo situacijo. Sedaj boš gotovo reagiral bolj s čustvi.

Rekla bi, da igrata igro mačke in miši, ona te ne izpusti, ti nje ne moreš izpustiti, ona se daje dol z drugim, ti čakaš njo… pa podjetje imata skupaj, nekaj morata narediti z njim, ali ga en prepusti drugemu, ali pa zapreta in začneta vsak zase na novo.

Preberi si tukaj, morda se najdeš
http://svetovalnicakameleon.si/zasvojenost-z-odnosi/?fbclid=IwAR3_UDoYN1wD_J6bZEIYLvfB0j2pUedPa5ST0FGBbJ42NQGXxrhSVd5GIT0

In ne glej nanjo, najprej reši sebe, ti moraš postati dovolj močan, da boš šel iz tega začaranega kroga.

Zacni se zavedat, da je v zivljenju treba tudi kaj potrpeti in med to spada tudi to, da dolocene stvari enostavno presekas. Sama sem rabila vec kot 2 leti, da sem prisla do tega. Zacni se bolj ceniti, kako imas lahko nekoga, kateri/a je sposoben/na seksati z drugimi? Kaj res mislis, da si toliko malo zasluzis? Ce si lahko ti zvest eni osebi, si taksno tudi zase najdi.

Pozdravljeni.

Vsak odnos potrebuje meje, še posebej poslovni odnos. Čeprav ne delate ničesar narobe, je t.i. dvojni odnos vedno problematičen, ne glede na področje. Problematičen je predvsem zaradi oteženega vzdrževanja zdravih mej.

Ali obstaja možnost, da ponovno vzpostavita resno intimno zvezo? Če to ni mogoče, potem je po mojem osebnem mnenju potrebno vzpostaviti jasno profesionalno distanco. In če tega nista sposobna narediti, potem je bolje prekiniti tudi poslovno sodelovanje.

Naredite si življenje bolj enostavno.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close