Najdi forum

Zdravo, star sem 32 let in imam problem…. Zapletel sem se z dvema puncama. Vsec sta mi obe ampak z eno se ujamem bolje. Problem je v tem, da je ena precej zagreta in nazalost ravno ta za katero se mi zdi da sva bolj prijatelja kot kaj vec… Zanima me kako na cim lepsi nacin prekinit z njo da ne bo prizadeta? Sem za to povedal tud prijateljem pa mi vsi govorijo da naj bom z obema, ampak se mi to zdi nefer do njih… Lagat pa niti nocem in ne morem. Prosim za kaksen nasvet! Lp

Bodi iskren

Ja 32 let maš, ker boljš kuha pa počisti za sabo…pa upraš obe da če si želita otroka s teboj.

nova
Uredništvo priporoča

Nemorem zgoraj dodati, koliko to že traja in kera boljše fafa, pogoltne ga kera?

To nerabiš pisat sam pri sebi veš.

Koliko so stare in kako se razumejo z družino.

Pozdravljeni.

Občutek imam, da veliko tehtate in kalkulirate. Tam kjer je veliko kalkuliranja pa je zelo malo občutkov, zato iskreno povedano ne vem kaj vam naj svetujem. Prosil bi vas, da malce podrobneje razložite kaj za vas pomeni, da ste se zapletli. Ali to vključuje tudi spolne odnose?

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Če tako kalkuliraš in pragmatično gledaš na vezo, škoda da govoriš o kakšni ljubezni. Mogoče si karakterno uredu, deluješ preveč nezrelo.

Mogoce sem res tko opisal da izgleda da kalkuliram… Res sem bil v dilemi kako naj to resim ker nisem navajen lagat, prizadet in varat… Pred kratkim sem koncal zvezo, ki je trajala 9 let in tega nisem pocel. Je pa res, da me ena vsak dan klice zjutraj ko ima cas in se zvecer. In danes ko nisem imel casa in to takoj sporocil je bila slaba volja…. In to ze zdej ko ni se nic resno… Mi je zadeva postala jasna in bom vse skupaj lazje resil. Hvala za komentarje, taksne in drugacne. Lp

Trikotnik je eden najbolj stabilnih geometrijskih likov. S pomočjo triangulacije se tudi marsikaj najde.

Tudi Biblija je polna mnogoženstva, a so žal Židje v 11. Stoletju spoznali, da se to ne obnese, ker je Elita pobrala vse godne žene. Posledično revni niso imeli kaj izgubiti in so lepo eleminirali bogataša in sprostili žene na “prosti trg”.
Začuda ljudje ne posegajo po isti rešitvi, ko si Elita grabi druge vire življenja, tudi umetne: denar.

Nasvet prijateljev je tako korekten. Tudi del Mormonov ima mnogoženstvo, del muslimanskih držav.
Trojčki, a v obratno smer: ena ženska, dva moška so tudi v Nepalu.

Ni zgolj denar človeški izum. Monogamija je tudi. Ljudje pa smo naravno poliamorni. Če bi bilo obratno, bi ne bilo potrebno s smrtjo groziti tistim, ki varajo.
Absurd tega je že Tracy Ullman:
[img]https://cdn.quotesgram.com/img/93/90/518015433-quote-Tracey-Ullman-i-think-serial-monogamy-says-it-all-34082.png[/img]

Nasvet liberalnega kapitalizma pa bi bil: da se obe obvesti, da konkurenca je. TIsta, ki ostane ali še bolje: tisto, ki trojček “ne moti”; je vredna, da se jo zadrži 🙂

Hecno, ane.. kako se pravil na enih področjih (v korist elit), držimo… na drugih pa ne?

Monopol v ljubezni, “svobodna” konkurenca v liberalnem kapitalizmu.
Ali obratno: ena stranka, ena oblast niti pod razno (komunizem, fašizem), en partner.. to pa ja.

Nekaj je narobe s človeškimi pravili.

Glede laganja je pa tako: zavajanje JE laganje. In punci zavajate, jim torej ŽE lažete.

De omnibus disputandum..

New Report

Close