Najdi forum

Pozdravljeni,

mi lahko poda kakšen nasvet glede navezanosti na nekoga? Namreč s punco sva prekinila razmerje (z moje strani) od tega je že 1 mesec in nekaj dni.
Želim vstopiti v novo razmerje, ko bo čas, želim si nekaj novega itd. Problem pa nastane pri meni. Kljub temu, da sem jaz prekinil razmerje si še vedno želim dobivati z njo, se crkljati, skupaj hoditi ven, skratka vse kar srečni pari počno. Ona me ljubi in ji moja dejanja ustrezajo, sem pa vsaj toliko pošten, da sem ji povedal, da je ne ljubim. Že v preteklosti se mi je pojavljal enak vzorec, se ga sploh, da rešiti? Kje sploh tiči problem?

lp

Bolj vrabec v roki, kot golob na strehi… ali po ameriško: Loto mentaliteta… ah, zdajle bom s to tu, za vogalom me pa čaka že boljša.

Če bi bili resnično iskreni do nje, se z njo ne bi več dobivali in ji dopustili preboleti in najti drugega, ki pa jo bo znal ljubiti. Vi več kot očitno itak ne znate, potrebujete nekaj novega: Coolidgeov efekt.

De omnibus disputandum..

Pozdravljeni.

Sami dobro ugotavljate, da gre za vzorec in vsak vzorec je mogoče preseči. Da bi lahko bolj natančno napisal, kaj se dogaja z vami, bi vas moral videti. Tako na prvi občutek bi rekel, da vas je strah globlje intimnosti in se ne znajdete z občutki, ki se začnejo pojavljati po “viharju” hormonov v začetni fazi odnosa.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close