Najdi forum

Ne vidim vec smisla v nadaljevanju tako da so prisle globoke depresije in s tem samomorilne misli.
Namrec delam kjer me vec ne veseli … je bila edina sluzba in ne poznam drugega (delam v proizvodnji fizicno delo)
Zaradi komplikacij pri zdravju so prisle fizicne omejitve katerih fizicnega dela ne bom mogel vec opravljati.
Sluzba me izcrpava in pri svojih 35 letih edino kar poznam – ker se zmeraj zivim pri starsih in samski sem ze pred desetletjem zapadel v depresijo…
In imel do sedaj le eno zvezo ki je trajala pol leta.
Pri svojih letih sem obupal nad nasprotnim spolom, ker ne mores nobenega vec najti, tako tudi nezmoznost imeti nek odnos cetudi bi ga rad imel.
Torej mi gre tudi doma na bruhanje takorekoc in obup da najdem koga.
Doma ne morem zapustiti, ker so vsi nepokretni in ne morejo skrbeti zase, sami.
Najraje bi kar koncal “vse skupaj” ker mi gre ze celo zivljenje na bruhanje in sem dobesedno ujet v okoliscine.
Kaj sedaj 😐
Ko malo berem po forumih vidim da vsi napadajo op-je kaj jim ni jasno in da naj “potrpijo” dokler jih zivljenje samo ne pokonca. Obracam se sem ker so to resni problemi in ne ker bi iskal “pozornost”
Blue

Pozdravljeni.

Opravičujem se vam, da odgovarjam pozno.
Vaš prispevek jemljem zelo resno.

Depresija je resna bolezen in jo je potrebno zdraviti s psihoterapijo ali kombinacijo psihiatričnega in psihoterapevtskega pristopa. Žal mi je, da imate zdravstvene težave in da ste obupali nad nasprotnim spolom.

Lepo je, da skrbite za svoje starše, vendar težko boste pomagali njim, če ne pomagate najprej sebi. V kolikor si ne morete privoščiti samoplačniške psihoterapevtske storitve, pojdite k osebnemu zdravniku, da vam napiše napotnico za kličnega psihologa (in psihiatra če je to potrebno). Če so vaši starši nepokretni potrebujejo kvalitetno oskrbo. Preverite možnosti na tem področju. Tudi tu vam bo znal najbolje svetovati družinski zdravnik.

Preverite tudi moje pretekle objave, kjer sem pisal kaj lahko sami naredite za svoje zdravje in večjo samozavest.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Jaz sem bila pred leti ujeta v te samomorilne in depresivne misli, isto je bilo treba pomagati staršem. Priporočam ti psihoterapijo ali kakšnega alternativnega terapevta, ki ti ne bo predpisal antidepresivov. Poznam veliko ljudi, ki so po jemanju antidepresivov postanejo še bolj samomorilni in res naredijo samomor. S tableti ne odpraviš takih težav.

New Report

Close