Najdi forum

Živijo,
z fantom katerega poznam ze 3 leta, sva bila skupaj leto in pol, torej ni bilo nobenih težav, nikoli, na kar mi ni on povedal da ne ve če bi bil s mano, ker naj bi bili premladi…torej po tem se se jaz zelo res zelo trudila da bi nama uspelo podpirala sm ga res vse sem zanj naredila….na kar greva ven in normalno objemal me je in vse je blo super, pocutila sem se cudovito, potem pa mi pove da misli da ne moreva bit vec skupaj, saj sva premlada, da on ne more bit vec v zvezi, da me noce vec prizadet ipd..lahko pa sva zelo dobra prijatelja…zame seveda velik sok, saj je bil moj trud zaman….sedaj res nvm ali na se potrudim da bi bila nazaj skupaj, kajti verjamm da je to zanj samo neko obdobje, saj je koncal srednjo šolo in si zeli zabave…dobro mogoče bi ze nekako prezivela da sva prijatelja, ampak pogreslaa ga bom doma v objemu in vse to najine izlete ipd…Ni mi jasno, rekel je da si ne zeli zveze da to ni zanj, zakaj si me potem vprasal zakaj sva bila skupaj, zakaj smo oba spoznala najine druzine, res stvari ne razumm, saj bi mu vse povedala ampak se bojim da bi zadevo samo se poslabsala…sploh nevem kaj naj naredim naj se potrudim in poskusim da nama rata….vem nebova vecno skupaj, ampak niseem miislila da bo tako hitro prislo.. hvala

Če noče, nima smisla. Zakaj bi se trudila za nekoga, ki noče? To je zlagan odnos. Bilo je lepo, zdaj ga boš res pogrešala, ampak postopoma se boš spet navadila biti brez njega. Nekoč bo spet prišel nekdo, ko bo čas za to.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Aja, nekdo bo prišel? Kaj pa, če ne bo? Vedno več ljudi je samskih, zanje ni nihče prišel. Zakaj pišete takšne bedarije? Se počutite velike frajerje, ker ste žalostni in osamljeni ženski povedali nekaj puhlic, ki naj bi jo potolažile?

nova
Uredništvo priporoča

Izvedela sem da ima ze rezercirano morje z prijatelj, da ima ze nove prijteljice z katerimi bodo danes preziveli noc ugl nic od tega mi ni povedal in vsem puncam se hvali da sva koncala kako sem jaz jokala in on da je sel pit…

Kot je ze Mare reku, ce si oba ne zelita istih stvari, nima smisla silit in se trudit.

Koliko sta stara?

On ce je ravno koncal srednjo solo, bi se najbrz rad se malo znorel in namesto da bi te prizadel s svojimi skoki cez plot, je raje koncal. Odzaluj, pa pojdi naprej. Ni bil edini, ni bil zadnji. Cez cas bos znala bolj realno pogledat na vajin odnos in videt, kaj je bilo zares dobro in kaj ni bilo tako dobro. Samo ne vrzi se zdaj v idealizacijo, ne beri njegovih smsov, pisem, ne glej vajinih slik, ker si bos samo se povecala agonijo. In predvsem nikakor ne misli, da se bo kaj spremenilo, ce te bo poklical, da gresta na pijaco. Ne goji upanja. Pojdi s prijateljicami ven ali na morje, spoznavaj nove ljudi, in cas bo naredil svoje.

Zgolj v primeru, da se AKTIVNO branite stikov z drugimi ljudmi, v tem kontekstu: drugega spola – torej potencialnih partnerjev oz. Vas ena sama zavrnitev v življenju spravi na tla.. bo tako, kot ste zapisali.
Nobena “puhlica” ni. Ljudje smo sposobni zaljubljanja, nobenega “števca” glede tega nimamo vgrajenega.

[img]https://i.pinimg.com/736x/92/75/1e/92751ef4d4dc091abdfba41422b7b091.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Za odnos se morata trudit oba.
Drugače nima smisla, ker boš na koncu razočarana.

Ena zavrnitev te lahko spravi na tla. Samo ne se pustit in ostat na tleh.
Na srečo je poleti precej prireditev in možnosti za izlete.
Pojdi še ti žurat.

jezerska:

Če si doma za zaprtimi vrati in samo čakaš, res verjetno res ne bo nihče prišel.
Včasih je potrebno naključju malo pomagat. Malo vztrajnosti tudi ne škodi.

Pozdravljeni.

Vem, da boli, ko izgubimo ljubljenega partnerja. Toda istočasno je dobro vedeti, da naj bi partnerska zveza temeljila na dveh osebah, ki si prostovoljno takšno zvezo želita tudi želita. Žal v vašem primeru takšna zveza ni več mogoča.

Predlagam vam, da si vzamete nekaj časa za žalovanje. V tem času zopet najdite sebe. Naj vas partner ali partnerska zveza ne definira v celoti. Niti sedaj, niti v prihodnosti. Preživite kvaliteten čas s svojimi prijatelji in predvsem prijateljicami. Bodite to, kar ste.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close