Najdi forum

Zakaj so vam vščeč debeli žnabli

Po mojem mnenju je šlo tole čaščenje debelih žnablov krepko čez zdravo pamet. Razumem, da “plastičarji”, ko nekaj izumijo želijo to tudi z največjim dobičkom prodati, samo tole je pa res ubijalsko. Dolga desetletja je na zahodu veljala za lepo tista, ki ni imela debelih žnablov. Poglejte slike Grete Garbo v 30. pa Farah Fawcet v 70. pa Sharon Stone v 90. Za Sofio Loren smo v naših mladih letih rekli, da je še kar, samo, ko ne bi imela tistih svojih žnablov, pa so bile v primerjavi z današnjimi umetnimi skoraj tanke. Potem je pa usekalo. Kot, da bi babe zasukale anatomijo in bi del med nogami prenesle na ksiht. Tisti del med nogami pa kar naprej obrezujejo, manjšajo, liposukcionirajo. Kmalu so jim sledili tudi moški oziroma “kot moški”, ki niti ne skrivajo s katerim poslom se ukvarjajo. Med babnicami pa niti niso vse plačljive dame. Če pogledam klan kardašjank mi gre ob njih na bruhanje. Že tako mi taki tipi žensk niso všeč, potem so pa še tako plastificirane, da dvomim, če je še kakšna človeška celica v njih. Vse sam polimer.

Zakaj so prostitutke, najstarejša obrt na tem planetu, od nekdaj barvale ustnice rdeče – jih torej umetno, vizuelno poudarjale in s tem povečevale?

Ker spominjajo na spodnje ustnice.. “cvet”. In cvetova (sprednjega in zadnjega) smo občudovali še, ko smo z nekoliko manjšimi možgani še 4 nožno okoli skakljali.

O cvetlicah pa se je izjasnil že dokaj konkretno Slavoj Žižek: https://youtu.be/a5yoqjABeBM

De omnibus disputandum..

New Report

Close