Najdi forum

Na FB imam ‘prijateljico’ ki pa ne vidi vseh mojih objav saj je znana kot največja opravljivka v vasi. Ugotovila sem, da se redno pogovarja z mojo sorodnico in ji ona posreduje vse manjkajoče informacije.
Kaj bi vi naredili na mojem mestu? Hvala.

Če je največja opravljivka, potem itak ne rabi pravega materiala, saj največji si zgodbice lahko kar namislijo. Torej ne bi storil nič. Tisti, ki te poznajo, te itak poznajo, ostali pa naj govorijo kar hočejo, na to itak ne moreš kaj preveč vplivat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nekaterim na FB itak kronično primanjkuje cenzure. Pa vzemi to kot dobrodošel filter, da ne objaviš ravno čisto vsega – ali pa stori obratno in objavi vsako najmanjšo malenkost, tako da se bo sorodnica odjavila od tvojih objav, ker jih bo preveč 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Verjetno bom kar obe dala v skupino, ki ima omejen vpogled, da bo mir. Bo pač ena videla manj kot je do sedaj, dejansko si je kar sama kriva. Tale FB zna biti hudo naporen. ;-))

Nahaj uporabljat družbena omrežja.

Nikakor ne morem razumeti ljudi, ki bolj, ali manj javno objavljajo stvari, ki niso za javnost in jim nato ni všeč, ko se informacije razširijo tudi izven ciljne skupine.

Najbolj “ziher” način, za hitro širjenje novic je, da na koncu dodaš: “Pa ne nobenemu povedat”.

Glede FB ni dileme: zbriše se ga. Koliko afer, ki razkrijejo, kaj dejansko počno informacijski giganti je potrebno, da se bo ljudstvo zdramilo?

De omnibus disputandum..

Pravi se oglaša.

New Report

Close