Najdi forum

Neresnost moškega s portala

Že pol leta sem se dobivala z moškim s portala, ki je izgledal normalen, pameten, izobražen, prijazen in uredu.
Napram drugim moškim s portalov, ki službe nimajo je ta vsaj imel službo. Ko sva se dobivala sem mislila, da on tudi misli z mano resno, nisem mu pa rekla naj bova takoj v vezi, če nekoga ne spoznaš dovolj dobro lahko kasneje obžaluješ. Dobila sva se nekajkrat na kavi, kasneje na pici, enkrat sva šla tudi v eno azijsko restavracijo. Vse lepo in prav dokler mu nisem enkrat rekla, če greva na izlet v Trst, najprej je bil za, potem sem dobila občutek da mu ni za to. Potem ga nisem s tem Trstom silila, saj grem tja lahko sama navsezadnje. Mi je šlo bolj na živce to, da sva se vedno dobivala v istem kraju, niti omenil mi ni da bi me predstavil staršem ali pač peljal tam, kjer je doma. Pač rekla sem mu na začetku, če bom dobila kakšno delo na Primorskem, ne vem kako bova z resno vezo sploh. On mi je kasneje očital, da ne mislim resno z njim pa takšne. Potem sem si začela iskati delo v njegovem okolišu in mu to tudi rekla. Ko sem mu govorila, da bi rada potovala, me je takoj piknil, da nisem resna. Po njegovo si resen, samo če imaš takoj družino ne glede na to, kakšne bedarije zraven delaš.
Potem se je vmes dobival še z neko znanko in z njo seksal, meni je rekel da samo enkrat, samo mu ne verjamem. Potem je meni naprej metal, da nisem resna, sama se pa nisem z nobenim drugim ta čas dobivala. Nazadnje ko sva šla skupaj na kosilo na Trojane mu ni pasalo, ker sem si naročila solatni krožnik in nekaj zraven, ker nisem jedla instant kosila, kot on. Sama se nikoli ne vtikujem v nekoga kaj si naroči in zakaj, zaradi mene si on lahko samo trojanski krof naroči. Po nekaj tednih, ko si je stalno premišljeval ali bi bil z mano v vezi ali ne, je še zato spraševal svojo sestro, kot da ni dovolj star da se sam odloči. Ko sem mu omenila, da bi se rada z njim ustalila in poročila, mu ni pasalo, saj naj bi bila poroka predraga. Potem sem se zamislila, če bi z njim imela otroka, bi on pri otroku tudi tako škrtaril? In sem raje sama z njim prekinila, očitno ni resno mislil z mano. Njemu je odnos matematika. In potem je mene označil za preračunljivo, kako je šele on.

Potem mi je še očital zakaj sem si potem po solatnem krožniku in testeninah na Trojanah naročila en čokoladni trojanski krof za domov. Mislim, saj sem si ga sama plačala. Kar nekaj.

Uf, celo solato si napisala.
Tako kot sem razumel, najdi si normalnega moškega.
Ki bo tebe imel rad in ti njega. Brez predpogojev.
Ta, čimprej stran od njega.

Glede, kako si napisala vse skupaj, je to to.
Vsak si zasluži pravo partnerstvo. Ne išči z očmi, ampak dušo v človeku.
Saj bo šlo, kar pogumno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________
nova
Uredništvo priporoča

Hvala za nasvet. Res mislila sem vztrajati s tem moškim iz portala, vendar se on obnaša zelo nezrelo. Potem mene označuje, da sem nezrela, neresna in neživljenska. Mislim če imaš stalno službo, ki je uredu plačana še ne pomeni da si zrel in resen. Pač rada bi se poročila in ustalila, pri tem moškemu bi se morala vsemu odreči-še od ust bi si verjetno morala hrano trgati, ker je tako škrt. Potem bi še tako škrtaril pri otroku, grozljivo. Pa še to sam izvira tudi iz ene disfunkcionalne družine, kjer je pijančevanje normalno, zato se mu je zdelo normalno, da se ga z eno znanko napije in poseksa-z mano bi se vseeno dobival. Ta ženska s katero ga je sral in ga še vedno je po njegovem bolj življenska , manj skomplicirana, kot jaz čeprav ženska pije kot žolna in kadi pa je nezdravo prehrano. Na meni vedno išče napake, ona je idealna. Zanjo je izjavil, da je bolj zrela za družino kot jaz. Mislim, takrat so mi vse zavore popustile in sem se skregala z njim. Ne vem a ste vsi moški takšni, da na takšne pijanke padate ali je samo ta? Še dobro, da nisem šla z njim takoj v vezo, tip bi ga takole sral, mene pa imel za zastonj servis. Sem raje samska, kot s takim. Naj ostane v tistih svojih rovtah, saj za drugam ni.

Hvala za nasvet. Res mislila sem vztrajati s tem moškim iz portala, vendar se on obnaša zelo nezrelo. Potem mene označuje, da sem nezrela, neresna in neživljenska. Mislim če imaš stalno službo, ki je uredu plačana še ne pomeni da si zrel in resen. Pač rada bi se poročila in ustalila, pri tem moškemu bi se morala vsemu odreči-še od ust bi si verjetno morala hrano trgati, ker je tako škrt. Potem bi še tako škrtaril pri otroku, grozljivo. Pa še to sam izvira tudi iz ene disfunkcionalne družine, kjer je pijančevanje normalno, zato se mu je zdelo normalno, da se ga z eno znanko napije in poseksa-z mano bi se vseeno dobival. Ta ženska s katero ga je sral in ga še vedno je po njegovem bolj življenska , manj skomplicirana, kot jaz čeprav ženska pije kot žolna in kadi pa je nezdravo prehrano. Na meni vedno išče napake, ona je idealna. Zanjo je izjavil, da je bolj zrela za družino kot jaz. Mislim, takrat so mi vse zavore popustile in sem se skregala z njim. Ne vem a ste vsi moški takšni, da na takšne pijanke padate ali je samo ta? Še dobro, da nisem šla z njim takoj v vezo, tip bi ga takole sral, mene pa imel za zastonj servis. Sem raje samska, kot s takim. Naj ostane v tistih svojih rovtah, saj za drugam ni. Če bi bila z njim bi si kmalu začela žile rezati, ker tak odnos kot ga on zahteva ni normalen. Moški mora biti kavalir in žensko razvajati, ne pa tak nerodnež iz rovt.

Hvala za nasvet. Res mislila sem vztrajati s tem moškim iz portala, vendar se on obnaša zelo nezrelo. Potem mene označuje, da sem nezrela, neresna in neživljenska. Mislim če imaš stalno službo, ki je uredu plačana še ne pomeni da si zrel in resen. Pač rada bi se poročila in ustalila, pri tem moškemu bi se morala vsemu odreči-še od ust bi si verjetno morala hrano trgati, ker je tako škrt. Potem bi še tako škrtaril pri otroku, grozljivo. Pa še to sam izvira tudi iz ene disfunkcionalne družine, kjer je pijančevanje normalno, zato se mu je zdelo normalno, da se ga z eno znanko napije in poseksa-z mano bi se vseeno dobival. Ta ženska s katero ga je sral in ga še vedno je po njegovem bolj življenska , manj skomplicirana, kot jaz čeprav ženska pije kot žolna in kadi pa je nezdravo prehrano. Na meni vedno išče napake, ona je idealna. Zanjo je izjavil, da je bolj zrela za družino kot jaz. Mislim, takrat so mi vse zavore popustile in sem se skregala z njim. Ne vem a ste vsi moški takšni, da na takšne pijanke padate ali je samo ta? Še dobro, da nisem šla z njim takoj v vezo, tip bi ga takole sral, mene pa imel za zastonj servis. Sem raje samska, kot s takim. Naj ostane v tistih svojih rovtah, saj za drugam ni. Če bi bila z njim bi si kmalu začela žile rezati, ker tak odnos kot ga on zahteva ni normalen. Moški mora biti kavalir in žensko razvajati, ne pa tak nerodnež iz rovt.
[/quote]
Kot pri moških in ženskah, obstajajo korektni ljudje. Samo iskati se moraš naučiti. Iščeš dušo in čustva v človeku. Moraš biti tudi iskren do sebe, + in -. Boš že srečala osebo, ki ti bo pisana na kožo in ti njemu. Samo sproščeno išči takega v normalnih pričakovanjih.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Glede na to kaj vse si tukaj nakracala se mi vidva zdita kar podobna . Oba sta težka kot opeka


Kot pri moških in ženskah, obstajajo korektni ljudje. Samo iskati se moraš naučiti. Iščeš dušo in čustva v človeku. Moraš biti tudi iskren do sebe, + in -. Boš že srečala osebo, ki ti bo pisana na kožo in ti njemu. Samo sproščeno išči takega v normalnih pričakovanjih.
[/quote]

Poanta je, da ne vem kje naj iščem. Na portalih so taki težaki s službo ali takšni brez službe ali še večji psihopati. Njegova nekorektnost mi gre na jetra, potem še njegovo teženje da boljše, da nisva skupaj ker me noče prizadeti pa take; čez nekaj dni mi je napisal naj poskusiva znova s tem da jaz vse pozabim kar mi je rekel. Prizadel me je že dovolj s svojim obnašanjem zavedno ali nezavedno. Pa še to, ta tip se zmeraj naredi takšno žrtev, da on se je trudil za to vezo, jaz ne. Če se tako trudiš, da z znanko vmes seksaš, je njegova zrelost na nivoju najstnika. Če bi jaz isto naredila in se s kakšnim znancem ali bivšim poseksala ter mu to povedala, bi mi takoj povedal, da nisem resna pa da noče nič imeti z mano. On ima dvojna merila. Jaz se osredotočim samo na eno osebo, ne na več, nočem imeti harem.
Sej on tudi ne more imeti harema, premalo denarja ima za to pa preškrt je. 🙂 Raje dobi seks zastonj. 🙂 Jaz bi se za vezo morala spremeniti do te mere, da bi izgubila svojo identiteto; on bi ga lahko z vsako lahkoživko sral. Hvala lepa za tak nekorekten odnos. Veza je prilagajanje obeh, ne samo enega človeka.

On je težek, kot opeka, v ozkem razmišljanju. Rekel mi je, da če bom hotela resno vezo z njim, se bom morala odpovedati potovanjem. Se pravi, da bom samo bila v njegovih rovtah z otrokom, on ga bo sral s takimi lahkoživkami in pijančeval, pa okoli hodil. Rabim moškega, ki me bo res imel rad in me razvajal pa me spravljal v dobro voljo. Mislila sem, da je že nekaj z mano narobe, da na takšne čudake naletim.

Torej, v čem je težava? Ti prostovoljno vztrajaš v odnosu s takim pezdetkom. Nihče ti ni prislonil pištolo na glavo in te prisilil biti z njim. Na tej točki je jasno, da pri tebi nekaj ni v redu. Svetujem psihoterapijo, resno. Pa naj še kdo reče da ženske ne ljubijo barab.

Ne vztrajam več z njim, sem bila pa očitno tako obupana, da sem hotela biti z enim se poročiti ter ustaliti, ker je to naredila večina mojih vrstnic. Samo po drugi strani z enim, ki me ne bi cenil, pa še pri otroku bi škrtaril. To se ne bi dobro obneslo, nastradala bi jaz in otrok.
On bi pa užival, se jaharil z lokalnimi lahkoživkami z neurejenim življenjem, pa pijančeval. Pa še svoje starše, brata in sestro bi naščuval proti meni. Jaz bi bila sama brez podpore.
Potem bi mu jaz vrnila milo za drago in ga prevarala magari z njegovim najboljšim prijateljem.

Ne vztrajam več z njim, sem bila pa očitno tako obupana, da sem hotela biti z enim se poročiti ter ustaliti, ker je to naredila večina mojih vrstnic. Samo po drugi strani z enim, ki me ne bi cenil, pa še pri otroku bi škrtaril. To se ne bi dobro obneslo, nastradala bi jaz in otrok.
On bi pa užival, se jaharil z lokalnimi lahkoživkami z neurejenim življenjem, pa pijančeval. Jaz pa še potovati ne bi smela, pa ne bi imela nobenega zadovoljstva v življenju. Jesti bi morala takšno škart in poceni hrano kot on, še zredila bi se. Groza. Pa še svoje starše, brata in sestro bi naščuval proti meni. Jaz bi bila sama brez podpore.
Potem bi mu jaz vrnila milo za drago in ga prevarala magari z njegovim najboljšim prijateljem.

torej:
Ta moški je res pravi pezdetek iz podeželja oziroma enih rovt. Ko ene punce pravite, da so moši s podeželja boljši, eni so še slabši od mestnih. 🙂

Se raje poročim z arabskim šejkom, kot s takim pezdetkom iz rovt. Čeprav sta obadva ekstremna moška.
Svobode ne bi imela, bi imela dovolj oblek in vsega.

Samo eno vprašanje; koliko sta vidva stara?

Čez 30. let. Zakaj?

Bila bi samo njegova dekla in zastonj servis, on je govoril da si išče ljubezen. Blabla.
Še na njihovi kmetiji bi morala delati, pa ne vem kaj še. Sem sicer vajena dela na vrtu, samo kmetija je vseeno preveč dela.

Bila bi samo njegova dekla in zastonj servis, on je govoril da si išče ljubezen. Blabla.
Še na njihovi kmetiji bi morala delati, pa ne vem kaj še. Sem sicer vajena dela na vrtu, samo kmetija je vseeno preveč dela. Se pravi najprej bi delala v službi, nato na kmetiji pa še za froca skrbela; on bi se naokoli jaharil in pijančeval. To je zanj idealna veza. Jaz hočem v vezi uživati in biti ljubljena, ne zatonj dekla. 🙂

Ne vztrajam več z njim, sem bila pa očitno tako obupana, da sem hotela biti z enim se poročiti ter ustaliti, ker je to naredila večina mojih vrstnic. Samo po drugi strani z enim, ki me ne bi cenil, pa še pri otroku bi škrtaril. To se ne bi dobro obneslo, nastradala bi jaz in otrok.
On bi pa užival, se jaharil z lokalnimi lahkoživkami z neurejenim življenjem, pa pijančeval. Pa še svoje starše, brata in sestro bi naščuval proti meni. Jaz bi bila sama brez podpore.
Potem bi mu jaz vrnila milo za drago in ga prevarala magari z njegovim najboljšim prijateljem.
[/quote]

In potem se čudiš, da te ni spoštoval?! Ti ga že v štartu nisi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In potem se čudiš, da te ni spoštoval?! Ti ga že v štartu nisi.
[/quote]

A res? S tem, da se jaz z nikomer drugim nisem dobivala s portala, medtem ko sem se z njim.
On se je kar lahko z znanko, pa še pijan se je poseksal z njo, potem se je še hotel z mano dobivati. Pa še rekel je, da bi bil z njo vedno v prijateljskih stikih, tudi če bi bil z mano v vezi.
Jaz bi po njegovo to morala sprejeti, da bi bil on nezvest in pijančeval, jaz bi mu morala biti zvesta in se odpovedati potovanjem. Mislim, da je to taktično naredil, da se me je znebil, zdaj bo lahko rekel, da bo z njo v vezi. Ker je takšna pijanka bolj življenska in zrela, kot jaz. 🙂
Če ni on en preračunljiv pezdetek iz rovt brez kavalirskih gest.

New Report

Close