Najdi forum

Je kaj vec ali zgolj avantura?

Pred nekaj leti sva imela s takratnim dobrim prijateljem zelo dober prijateljski odnos, ki pa je skoraj presel v kaj vec, vendar naju je pot zivljenja tik pred tem nekaj vec razdvojila (delo v tujini) vse do nazadnje ko sva se videla na sluzbeni vecdnevni konferenci po takratni razdvijitviji. Seveda se je hitro vidilo, da so iskrice se obstajale, oba sva si zelela isto. Vmes je posegla se vecerja in buteljka vina. In tako je prislo do objemanja in stiskanja in navsezadnje tudi do seksa. Oba sva uzivala v tem in sklenila sva da ob priliki ponoviva. Potem pa je kar naenkrat odsel je rekel, da ima se za postoriti stvari za predstavitev. Ko sva se naslednje dneve srecevala je bil sprva precej zagret, vendar nisem hotela pokazati kako zelo nora sem nanj zato sem se malo zadrzevala, nato je postal precej hladen, ker nisem hotela biti uboga razocarana custvena zenska sem seveda hladnost tudi jaz vracala. Vsake toliko sva si izmenjala poredne poglede in objem. In ta zadeva se ni ponovila nikoli vec, kaj storiti? Jaz bi z veseljem se ponovila brez obvez, z veseljem bi poskusila tudi kaj vec … po tem dogodku sem se res navezala nanj in sem zdaj kot kura brez glave on pa nic. Ze tako imam ljubezenske tezave, zelo.tezko najdem nekoga, do katerega dejansko nekaj cutim, zato res nocem, da vse propade, ker je bilo prelepo, da bi bilo konec. Obcutek imam, da sem storila usodno napako-da sem se zaljubila. Mu naj pisem, ali ga naj pozabim, ker si je samo spraznil testise na meni, ali ga je do tega pripeljal alkohol in ne custva? Ceprav je fant malce sramezljiv pravtako pa tudi jaz, morda rabi spodbudo? Ali so le lazni upi. Sva pa oba samska v rosnih 30ih.

Ti nisi vračala hladnosti. Vračal ti je on, vsaj tako razumem po napisanem. On je bil zagret, ti pa si se zadrževala, torej bila si hladna. Posledično je tudi on postal hladen. Ti nisi potem postala hladna, ti si bila že pred tem. Tako, da najprej se moraš odločit, kaj si zase sploh želiš.
Kaj točno pa je njegov namen, pa seveda noben od nas, ne ve. Če želiš ljubiti, moraš tudi tvegati. Za avanture pa je dovolj hladnost.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Piši mu, pa boš hitro vedela, pri čem si.
Načeloma je pa tako, da če si želimo bližine nekoga, to pokažemo in se potrudimo, da se tudi kaj zgodi. Igrice so pa nekaj drugega.
Malo si tudi sama sebi nasprotuješ: imela bi ga za kaj neobveznega, hkrati pa praviš, da si se zaljubila in da težko najdeš koga, ki bi v tebi prebudil čustva.

nova
Uredništvo priporoča

Njega praviš že dolgo nisi videla (delo v tujini) no on je med tem živel neko življenje tako kot ti . Čisto mogoče da niti najbolj prost ni več . Po moje je iskoristil priložnožnost in te odpeljal v posteljo veliko truda očitno ni potreboval ker si bila sama za to . Takšne posteljne igrice se utegnejo ob priliki še dogajati ti pa si želiš veliko več kot pa to. Raje ga vprašaj če je sploh samski in mogoče je še kje katera ki jo,popelje tja kamor je tebe .V posteljo. To boš najprej izedela tako da mu boš začela posvečati malo več časa ga večkrat poklicala ali mu kaj napisala. Lahko mu daš vedeti da se zanimaš zanj. Ker tole kar pa sedaj počneš s to svojo igro hladnosti ki to sploh ni je pa meni otročje.

joj no tip ima v tujini družino, takile več dnevni seminarji in predstavitve pa so kot nalašč za zastonjsko (hotel plača firma, pa hrano in pijačo tudi) popestritev dogajanja v postelji.
Kaj lepšega kot uresničiti eno staro fantazijo, potem pa lepo na varno domov.
Če imaš še pol celice v glavi in ne vse v peesdi, potem boš dala dogodek med lepe spomine in šla naprej.

Pozdravljeni.

Strinjam se z zapisom, ki ga je napisal Marko. Maska vedno ustvari distanco in pri drugi osebi aktivira obrambne mehanizme, še posebej, če je ta oseba že bila čustveno ranjena. Biti ranljiv in odprt do ljube osebe zahteva pogum.

Verjetno imate njegove kontaktne podatke. Upam, da ste svojega prijatelja že kontaktirali. Nič ni narobe z odnosom, ki se začne s sexom in praznjenjem testisov na eni ter sprostitvijo na drugi strani. Morda je to vse, morda pa se bo od tu naprej zgodilo še kaj več.

Srečno.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close