Najdi forum

Kako naj neham misliti nanj

Po nekaj letih sva se razšla imela sva burno zvezo z razhodi , pobotanji ,razočaranji in prevara je bila umes. Po tej prevari odnos ni bil več isti in ne vem ali se je on te napake dobro zavedal . Prišlo je do raznih očitkov z moje strani in na neki točki mu je bilo dovolj in se je umaknil . Sicer še sama ne vem kaj naj bi on storil da bi bilo kot nekoč , vem samo da si prevare ni smel privoščiti . To naju je uničilo . Sicer je podvrżen temu da rad vara in se ne ozira na posledice uglavnem je moški brez empatije . Jaz pa ne morem naprej . Nenehno mislim nanj in vse bolj me jezi njegova ignoranca . Se mu pa tudi ne bi javila pa če bi padali koli z neba . Zanima me ali ta bolečina mine kdaj ?

Mine, mine. Seveda mine.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pozdravljeni.

V vašem prispevku je mogoče začutiti, da v sebi nosite veliko žalosti, razočaranja in jeze. Ti občutki se bodo s časoma zmanjšali, vendar pa bodo nekje spodaj v podzavesti ostali in bodo vplivali na prihodnje partnerske odnose, če bivšemu partnerju ne boste oprostili in ga ‘izpustili’ podobno kot spustimo helijev balon. To je seveda lažje reči kot narediti in oproščanja ne bi smeli izvajati na silo.

Predno boste lahko bivšemu partnerju oprostili in ga ‘izpustili’ boste šli skoz različne faze žalovanja, zato skušajte izraziti vse. Če potrebno jokajte, cepetajte, kričite, trgajte telefonski imenik, zvijajte brisačo, vzemite si čas za žalovanje ipd. Vsako izražanje se naj zaključi z meditacijo, preprostim dihanjem, čutenjem sebe, ljubeznijo do sebe, sprehodom, zavedanjem narave, veličine ipd.. Obstaja še več tehnik, ki jih težko razložim preko foruma. Obdajte se z ljudmi, ki vas sprejemajo takšno kot ste. Čas žalovanja se s pomočjo kvalitetne socialne mreže močno skrajša. Ko čutite, da v vas ni ničesar več kar bi še želeli izraziti, lahko ime bivšega partnerja napišete na helijev balon, partnerju oprostite in ga ‘izpustite’. Lahko tudi najdete primeren kos lesa v gozdu, na njega napišete ime bivšega partnerja in ga spustite da odpluje po reki.

Tehnik, ki jih opisujem zgoraj, pa ne bi smel izvajati sami, v kolikor bi se začelo vaše čustveno stanje slabšati ali ne bi bilo nobenega napredka. To namreč pomeni, da ste naleteli na rano, ki ima korenine globlje – v zgodnjem otroštvu, in je potrebno najprej zaceliti to rano. V tem primeru poiščite podporo usposobljenega strokovnjaka / strokovnjakinje.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor
nova
Uredništvo priporoča

Been there, done that. Večina babjekov je takšnih. Bodi vesela, da si se ga rešila. 🙂

Najlažje tako, da se urediš, greš ven, in vidiš da si predobra za njega

In spoznas da si pofukala se slabsega od njega drug dan pijana… 🙂 🙂 🙂

New Report

Close