Najdi forum

Kaj si ženske resnično želijo???

Kaj se resnično dogaja v glavah današnjih žensk zdi se mi, da je malo katera sposobna, ali si enostavno ne želi nekega pristnega iskrenega čustvenega odnosa po čem navsezadnje vsi hrepenimo.

Torej, kaj si ženske resnično želijo ne govorim o nezrelih smrkljah ampak o pravih ženskah po mojih dosedanjih izkušnjah mogoče so bile samo slabe, ali pa se družim v krogu nezrelih ljudi, ki niso sposobni imeti pristnih odnosov se dejansko vsi vlačijo eden po drugem čeprav so v ˝resnih vezah˝ enostavno nerazumem če si v tako imenovani resni zvezi če se nekomu predaš zakaj potem varaš za njegovim hrbtom.

In ženske, ali vedno iščete nekaj bolšega, tudi ko ste v ¨resni zvezi¨ ali je ves ta flirt in zapeljevanje samo iskanje pozornosti in igranje čustvenih igric?

Kako se najbolje prepričati, kaj ženska resnično želi?

Sem jaz edini, ki si želi nekaj globjega, iskrenega in pristnega kot samo suho nategovanje z dneva v dan.

Za kaksno suho nategovanje iz dneva v dan pa gre? Kaj ti ona dela oz ne dela ?
Po mojem mnenju iz tega kar si napisal- si ti problem in ne ona!
Pa jo toraj ti zapusti !
Verjetno si tudi sam vezan:)

Ne gre se za osebno vezo, ampak na splošno kako ženske gledajo na samo vezo, kaj pričakujejo od nje… Vem, da je problem v meni tudi delam na tem, saj hočem imeti nekoč resno iskreno zvezo.

nova
Uredništvo priporoča

Ne mores na splosno sprasevat, saj smo ljudje individuumi, vsak je zgodba zase.

Sploh pa ni fajn, ce se orientiras glede na potrebe drugih, saj nisi kameleon in ne mors igrat razlicnih tipov osebnosti. Razvijaj svoj lastni jaz, odkrij svoje kvalitete in delaj na notranji trdnosti. Potem te ne bo v odnosih premetavalo kot list v vetru.

Glede na prebrano drugo temo, ki si jo odprl tukaj, kjer pišeš, da imaš narcistično motnjo, je v bistvu najbolje, če se ti vsaka ženska v velikem loku izogne. In po vsem kar si napisal, da tvoja motnja obsega, ne vem, kako si drzneš pisat o tem, kako nezrele so ženske??

Nikakor ne pišem, da so ženske nezrele vsak ima svojo osebnost želje, sanje upe samo zanima me, kaj si ženske resnično želijo od moškega.

Kaj si želim jaz:
– da se počutim sproščeno ob njem
– da ni len
– da imama podoben humor
– podobne cilje v življenju
– da ni tečen brez razloga
– da me privlači
– da je dober do kolegov
– da je zvest

Ko sem v zvezi ne flirtam. Tudi meni nebi bilo všeč, če bi on flirtal z drugimi ženskami.


Se strinjam.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close