Najdi forum

Pozdravljeni, upam da sem prisla na pravi naslov. Sem dekle, ki zelo menja razpolozenje. Imam problem, da se moje razpolozenje menjava tedensko in sicer 1teden sem zelo komunikativna, energicna, glasna oseba drugi teden pa kot da bi me nekdo spremenil v cisto drugo osebo in postanem mirna, nekomunikativa. To se dogaja res v takem ritmu 1 teden tako 2. teden sem spet drugacna. Res ne vem s cim je to povezano, vem samo to, da bi bila najsrecnejsi clovek na svetu ce bi bila moja osebnost konstantna. Res da se to slisi malce nenavadno vendar se mi to dogaja. Res prosim za mnenja in odgovore.

Radovedni ambivertni “manični depresivec”. Kjer seveda ne gre za manično depresijo, temveč menjavo obeh vertnosti.. intro in ekstro.

De omnibus disputandum..

Ali si poskusila s samoregulacijo in samokontrolo.
Morda v prvem tednu porabiš mnogo preveč energije v svojem vedenju – obnašanju. Te toliko izčrpa, da se nato organizem sam vzpostavlja ravnovesje s tem, da imaš potem manj energije v drugem tednu.
Mislim, da bi morala malce poskusiti, se opazovati. Kako ? Kdaj ? Kakšne vzorce uporabljaš ?
Bi to zmogla ?

New Report

Close