Najdi forum

Lepo pozdravljeni!
Sem ena izmed tistih ljudi, ki nekoliko tezje navezuje stike. Ne vem, kaj je z mano narobe, kot da zablokiram, se distanciram. Zato tudi nimam prijateljev. Tezko koga spustim blizu, tezko se sprostim, pa ne vem zakaj. Sem v zgodnjih stiridesetih letih, z mozem sva ze zdavnaj izgubila stik, ziviva eden mimo drugega. Jaz pa cutim cedalje vecjo potrebo po pogovoru z nekom, po druzenju, pa nimam nikogar.

Prijavi se na forum in me zasebno kontaktiraj. Pa bova začela.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Pozdravljeni.

Vzorec, ki ga opisujete se praviloma ustvari že zelo zgodaj v otroštvu ali celo pred rojstvom, vsekakor pred obdobjem, ko se pri otroku razvije govor. Otrok v tem obdobju razvije določene preživetvene strategije, ki jih uporablja popolnoma podzavestno. Vzorec je lahko tudi deden.

Priporočam vam, da začnete s hobijem, ki se izvaja v skupini (petje, ples, pohodništvo …). Stike v tej skupini navezujete postopno in brez prisile.

Kar se tiče vašega partnerskega odnosa težko karkoli svetujem, saj ste napisali zelo malo. Partner predstavlja najpomembnejši del vaše socialne mreže, in če z njim ne izmenjujete ničesar potem je odnos v bistvu mrtev. Takšen odnos predstavlja breme tako za vas, kot za vašega partnerja.

Odločiti se morate, kaj boste naredili s svojim življenjem. Se boste zadovoljili s tem kar imate sedaj, ali želite več.

Zelo vam priporočam, da si poiščete psihoterapevtsko podporo. Odnos s psihoterapevt-om(-ko) bo predstavljal model za vaše kasnejše odnose.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close