Najdi forum

Pred težkimi odločitvami…

Pozdravljeni..
Pišem vam v upanju da mi pomagate oz. če je katera imela podobne življenjske odločitve.
Sem mama dveh otrok 13 in 11 let in živim v hiši, ki je še last mojih staršev. Po razhodu s partnerjem, se po treh letih spoznala moškega, ki je vzljubil moja otroka in tudi ona dva njega. Živela sva z vzponi in padci, kot vsaki par. Zelo me moti, da me njegovi starši niso nikoli sprejeli, in pritiskali na njega, da vlaga pri meni, nič pa nima pisano….da bo zopet vse zgubil, če greva midva naraze… Skupaj sva 5 let, da še omenim…. prav tako so zadnje čase problemi z njegovim otrokom, ker ga obračajo proti meni in zaradi tega vsega je bilo kar nekaj kreganja..
Potem je pred tremi meseci še partner imel neke zdravstvene probleme, nič življenjsko ogroženega ampak njegova ” moškost” je trpela, sam pa mi o tem ni nič povedal. Da je bil pri zdravnikih nisem nič vedela. Ker je bilo vse preveč napeto, se je izselil od mene v podnajemniško hišo brez da bi jaz kaj vedela. Počutila sem se izdano, nezaupanja vredno, prizadeto, kar sem mu tudi povedala, da kot partnerja morama oba vedet kako stvari stojijo in se o vsem tudi posvetovat in pogovorit. Rekel je, da se mu je vse sesulo in da ni videl druge rešitve. Še vedno sva v kontaktu in mi govori da me ima še vedno rad in se vidi z mano v prihodnosti.
Da pa je še stvar bolj napeta, sem pred dvema tednoma dobila klic, da imama čez pet mesecev možnost da se poročiva, ker sva bila izbrana v eni igri v kateri sva pred leti sodelovala. Vem da se imama oba rada in si oba želiva, ker sva že marsikaj grdega dala skozi in sva preživela..
Za piko na i pa mi je napisal, da si je hišo, ki je je imel zdaj v najemu kupil in da je lastnik in želi, da z otroki pridem k njemu in živimo srečno do konca…….seveda to ni tako enostavno. Hiša v kateri živimo zdaj je potrebna kar nekaj adaptacije. Otroka bi se preselila, če bi se jaz…ampak mene je vseeno strah, delal je stvari za katere nisem vedela, sicer nič slabega ampak vseeno imam zbegane misli, on pa verjame v naju..saj jaz tudi…ampak…
Hvala za vaše komentarje..

Malo zmedeno si pisala, pogovorita se iskreno. Kar pogumno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Pozdravljeni.

Ljudje nismo popolni in delamo napake.
Napisali ste:

Vaš partner je naredil napako. To je dejstvo. Vendar se sprašujem koliko vaše čustvene reakcije je objektivne in koliko povezane z vašimi preteklimi podobnimi izkušnjami. Če ste se v preteklosti večkrat počutili podobno, potem ste s tem dodatno obremenjeni in trenutno situacijo vidite večjo in težjo kot v resnici je.

Premislite.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close