Najdi forum

Sem v zvezi z deset let starejšim moškim .
Zveza traja že tudi deset let.
Zadnje čase se prepirava okol tega,da on meni nikakor ne more dopovedati oziroma se naj meni ne bi dalo dopovedati,da je on iskren,pošten in resen.
Sedaj pa potrebujem mnenja še nekoga.
V zvezo z menoj je vstopil zasen in ne samski.
Njegova ljubica je bila poročena tipica.
Umes in to takoj na začetku ga vidim slučajno prihajati iz bloka dobesedno od druge.
Ura je sedem zjutraj tip pa ves spedenan odhaja domov,spat.
Zanika da ni res vendar tudi drugega pametnega odgovora nima kaj je ob tej uri tam počel.
Ampak okej to se je zgodilo takoj na začetku ob najinem poznanstvu in mi ni treba pisebej razlagati,
da se je zaupanje zamajalo in sem ga jemala s previdnostjo ampak zaljubila sem se vanj.
Skrivalnice in skrivnosti so se kar vrstile in tudi obiski pri poročeni ženski so se nadaljevali.
Privoščil si je .Se vrnil kot da se ni zgodilo nič posebnega.
Sedaj pa prihaja v leta in očitno sem edina ki ga še sploh jemlje resno.
Rad bi normalno funkcioniral z menoj.kot sem si nekoč želela jaz pa me ni slišal.
Vse pogosteje ima očitke ,da mu jaz ne zaupam in mu ne verjamem in pogoato so njegovi stavki v enakem zaporedju: Nič nimam z nobeno tebe imam rad.V bistvu mi to ponavlja že vseh deset let pa vseeno skoči drugam.
Tip ne razume ,da sam uničil zaupanje in ljubezen. Ne vem a se takšnim kdaj odpre v glavi da so igrali glavne vloge?
Pojma nimam kaj naj znjim ,s seboj in najino zvezo?
Ne bom se sprijaznila stem,da se je poleg mene znorel sedaj pa bi rad postaral se z menoj.

10 let si bila ob njemu, ko te je varal, zdaj ko bi se rad pa zresnil, pa ti ni več zanimiv? to hočeš rečt? Kaj si boš našla drugega, ki te bo varal, da ti vnese malo drame?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa to je za pod rubriko: Saj ni res -pa je !!

nova
Uredništvo priporoča

Karma je pra.sica.

Pozdravljeni.

Vaš prispevek deluje maščevalno v smislu: “prej sem jaz trpela, sedaj trpi še ti”. Takšen vzorec je sicer pri partnerjih zelo pogost, ironija tega pa je, da v odnosu povzroča napetosti in trpljenje na obeh straneh.

Odločitev o tem kaj boste naredili z odnosom je samo vaša. Veliko ljudi bi težko toleriralo, da je edini razlog za obstoj partnerskega odnosa, maščevanje. Nekateri z izrazito mazohistično osebnostno strukturo pa bi naredili točno to. Včasih velja, da globlje kot je maščevanje in sovraštvo, globlja je lahko ljubezen. Tako, da je zelo mogoče, da imate svojega partnerja še vedno zelo radi.

Glede na vaš prispevek ocenjujem, da se sama ne boste uspela dokopati do pretočnosti in odkrite ljubezni v odnosu, zato je morda smiselno, da si poiščeta strokovno pomoč.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close