Najdi forum

Sem pred veliko odločitvijo. Zapustiti imam namen sedanjega partnerja saj ni nobene kemije več med nama niti kompatibilnosti. Imava tudi otroke in sem sama za vse. Vem, da bo težko a vztrajati v slabem zakonu je pa še toliko težje.

Zaljubljena pa sem v sodelavca že dlje časa. Kaj menite?. Se splača poizkusiti s srečo na drugem bregu?? Lahko se tudi opečem…..bo grdo izpadlo če skočim iz zveze v zvezo??? Vaši komentarji mnenja….

Zveze nikoli ne zapusti zaradi tretje osebe,zapusti jo zaradi tega,ker se je ljubezen ohladila,se ne vidiš več s sedanjim partnerjem in podobno. Ko boš zvezo prekinila s tem razlogom se umirila in preštudirala kaj je v resnici šlo narobe,boš šele pripravljena na zvezo z ljubimcem.

Se moraš vprašati če tako vidiš svojega partnerja zaradi zaljubljenosti v drugega, ali je res tako slab? sploh pa kdo je rekel da te bo sodelavec vzel.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni.


Skoki iz zveze v zvezo res niso idealni. Vendar po drugi strani, vsega v življenju tudi ne moremo planirati. Seveda lahko se opečete. Lahko pa je sodelavec tudi ljubezen vašega življenja. Takšno je življenje, nikoli ne vemo kaj je v paketu, dokler ga ne odpremo.

Glede na to kaj ste napisali verjetno res nima smisla vztrajati v obstoječi zvezi, niti nima smisla glede tega iskati kakšne pomoči (če še obstaja upanje, pa to le naredite). Zavedajte pa se, da ločitev povzroči veliko spremembo pri vseh vpletenih, zato je temu potrebno pristopiti z dobršno mero zrelosti in potrpežljivosti.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close