Najdi forum

zivijooo
Imam fanta, poznam ga vec kot 2leti skupaj pa sva malo vec kot leto dni.
Najina zveza nima večjih težav (razen te)
Imava nekaj skupnih prijateljev, nekaj tudi svojih. Ko ima moški vecer mu dovolim, kakor tudi on meni dovoli druzenje z prijatljicami.
Pred pribložno tremi mesecami je imel druzenje z prijatelji iste generacije, dovolila sm mu in povedala tipice stvari naj pazi nase, ce bo kaj pil naj pazi koliko in tako, saj me skrbi zanj in tudi on meni večkrat to reče. Amapak ko je bil tam sem na druzabnem omrezju videla posnetek kako je na lice poljubil neko punco s katero ni prijatelj in zasledila sm tudi da sta se veliko druzila plesala objemala, seveda sem bila jezna zalostna in sm mu naslednji dan to povedala rekel je da mu je zal, mogoce je pregloboko pogledal v kozarec in sm mu oprostila, kajti ni se mi zdelo vec pomenbmo, vedela sm da tega ne bo vec storil.
Ampak ravno vceraj je odsel na rojstnodnevno zabavo nekega prijatelja, na katero jaz nisem bila vabljena(sicer nevem kako ampak okej) seveda je sel povem mu naj pazi, ampak saj vem da je priden itd, on podtrdi use super, danes zjutraj sem zvedela oz prijatljice ki je tudi bila tam da je njo in se dve prijateljici otipaval( bile so v sobi, prisel je za njimi in otipaval po zandjici, seveda bil je zelo pijan in niso mu potem pustile in je odnehal) zjutraj in je pisal naj pozabijo vse kar se je zgodilo naj prosim ne povedo nobenemu, seveda kaksne smo zenske, seveda si vse povemo, kajti ena izmed teh 3 prijateljic je moja ena izmed najboljših prijateljic, dajmo ji ime Maja. Torej Maji je moj fant pisal naj bo tiho o tem in naj mu pošlje sliko, ona ni vedela o čem govori ampak vsi vemo o cem jo govoril o sliki prsi zadnjice ipd. Maja mu slike ni poslala, zatem ji je seenkrat pisal naj bo tiho in naj pošlje sliko ona ni hotela in nato je napisal vidim da ste dobre prijateljice. Nevem kaj je s tem mislil.
Sedaj nevem kaj narediti on mi tega ne bo povedal, ampak jaz ne morem tako kar požreti tega kaj se je storilo, nevem mogoce res pretiravam ampak da je to storil ze drugic, dobro bil je pijan, tudi jast sem bila kdaj pijana, ampak tega nisem nikoli naredila, sprašujem se ali me ima rad?
Hvala za pomoč:)

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Tipičen dopis “problema”:
Doma je pojedel kosilo, potem ga pa na socialnem omrežju zalotim, pol ure kasneje, kako je kebab?

Ali je tipček lačen oz. ne mara mojih obrokov?

Drugače se imava čisto v redu, za zajtrk nikoli ni problemov.

P.S. Drug drugemu tudi redno poveva, kaj sme drug jesti, da bo ostal zdrav in vesel ter dolgo živel. In to ni prisila, temveč dobronamerno opominjanje, ker vemo, da še nismo toliko stari, da bi to ponotranjili (in nekako pogrešamo bevskajoče ukaze naših staršev).

De omnibus disputandum..

Sexi dokler traja, nabiraj izkušnje, ne bo dolgoročni partner. Premladi ste.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________
nova
Uredništvo priporoča

A kaj poslušaš notranji občutek….čisto preprosto, fant te ima samo za “prehodno dekle”, ker on si pač nabira še drugje rezerve oziroma odpira karte. Preprosto nisi ti tista, s katero bo on celo življenje. Preprosto ne čuti tega.

Sedaj pa je na tebi da upaš, da se bo čez čas nekaj več v njem razvilo do tebe, ali pa preprosto oddideš in ne zapravljaš leta svojega življenja z napačno osebo.

Koliko ste stari vi in koliko on?

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Očitno je, da si od vaju vsak po svoje predstavlja to zvezo. Ne bi bilo slabo, da bi postavila kaka “pravila”, če gre za resno zvezo, oziroma se pogovorila o tem kar pričakujeta drug od drugega v tej zvezi. Če te v zvezi nekaj moti, te bo motilo verjetno še naprej. To, da je otipaval druge zato, ker je bil pijan, pač ni opravičilo.
Recimo, da mu rečeš, jaz vidim zvezo tako in tako in če se bo iz tvoje strani zgodilo to in to, bodo posledice take in take. Ne glede na to koliko sta stara, to ni ravno osnova za resno zvezo, razen če imata tako imenovano “odprto zvezo”, kar pa se mi iz zapisa zdi, da nimata.

če želiš resno zvezo, je pri njem ne boš dobila, ker ta fant ni resen.

Predvidevam, da si pod 20 let? Moje mnenje je, da prekini zvezo z njim zdaj takoj, nic cakat, ne poslusat njegovih opravicil, kako je bil pijan, itd. Alkohol nikoli ni opravicilo. Taka oseba ne spostuje drugih ljudi in to je to.

Lahko ti povem iz lastnih izkusenj, ker sem bila na istem kot ti, mlada in naivna. Bila sem s fantom stiri leta, zivela z njim, on pa je otipaval druge, flirtal, itd. Jaz sem to pozirala(ne vem zakaj), potem pa ko je prislo do vec, sem koncno zvezo prekinila. Takrat je imel milijon izgovorov, kaj vse je z mano narobe, kaksna sem, kaj delam narobe, ampak se nisem dala. Enostavno sem bila mocna in se nisem pustila vec zavajati.

Ko pomislim nazaj, mi postane fizicno slabo in bi sebe deset let nazaj pretepla, da bi takrat dojela kaj delam. Vedno sem bila slabe volje, bila sem z njim, ker sem se bala biti sama. Kaksna je to sreca, kaksna je to ljubezen. To je eno samo izkoriscanje. Pomisli, kaj ima on od tebe. Moj bivsi je od mene imel mojo placo, medtem ko je on sedel na kavcu, imel je pospravljeno stanovanje, oprane cunje. Uf, kar jezna postanem.

Pojdi stran, cimprej, prekini stike, ne poslusaj izgovorov, jokanja. Nikoli ne bo boljse, kvecjemu slabse. Jaz sem takrat trpela kot zival, ampak danes imam super moza, ki mu lahko zaupam in niti ne pomislim na to. Da bi mu kja dovolila ali prepovedala. Ah kje. To ni moja stvar, saj ni moja lastnina. Haha.

Eni tipi so v tem oziru enostavno ogabni, primitivni, nebrzdani in nespoštljivi do žensk. To, kar počne kot pijan, bi počel tudi trezen, ampak je prevelik strahopetec. Joj, to so res za moje pojme največji poden od tipov, ko se pijani slinijo po drugih ženskah. Poskusi to pogledati kot zunanja opazovalka, pa ti bo jasno.
Nekoč bo to naredil tudi, ko boš ti zraven. Mogoče bi ga streznilo, če bi ga videl tip od katere od nadlegovanih deklet in ga pošteno na gobec. Zaslužil bi si. Ampak a si ti dejansko želiš takega tipa, ki nadleguje druge ženske? Kako se ti počutiš, če te kak tip nadleguje, otipava, ti pijan diha smrdljivo sapo v obraz? Ti je okej, se ti zdi zabavno, mu oprostiš, ker je pač znanec/tip od prijateljice?

Žal mi je, to ni noben fant, predvsem pa ne resen. Od njega ne pričakuj nič, da ne boš razočarana. Kakšen fant je to, ki pije (kaj šele bo) ter flirta in otipava druge punce? Meni bi šel tak fant na bruhanje. Odloči se sama. Srečno.

Alkohol gor ali dol, tu ni kako opravičilo, če bi te spoštoval in se bal, da te izgubi, nebi otipaval drugih, sploh pa tvojih prijateljic, ne se sekirat, takih je ogromno, pa ogromno je boljših, vrednih zaupanja, pusti budalo, naj se ponuja pijan po zabavah, pa naj kr samski to počne!!

Jas pravim da so tudi punca take da vsajajo druge fante .
Imel sem punco ki se je naslanjala na vse druge prijatelje meni pa govorila da imam drugo ljubico .
Kako je to sploh mogoče kolikokrat sem videl da sta se z prijateljem poljubljala stiskala in to odpeta .
No govorila mu je da je dragi ali ljubi .
Sicer jas sem zelo pameten fant še nikoli nisem hodil v druge punce ki so zasedene .

Poznam tudi punc so take kakor si mi napisala .
Vendar samo razlika v tem je da se punce ki so pijane nastavljajo z telesom da jo bi kakšni fant začel božat .
Sicer sem imel 12 let neko dekle ki se je nastavljala drugim fantom ki so bili pijanci .

Kaj boljsega od tega na tem svetu ni? Pot pod noge in najdi kaksnega bolj normalnega.

Prvo kot prvo kolk sta stara 15? Drugo kot drugo povabljen na rojstni dan ti pa ne čeprav sta uradno par in skupaj in tam so bile tudi tvoje prijateljice?
Ocitno v tebi ne vidi prihodnosti. Ceni se punca in ga steraj u tri pm

Ko je nekdo pod vplivom alkohola, se kaj hitro ugotovi, iz kakšnega testa je.
Ta poba ni za zvezo, še posebej ne za resno.

Po pripovedovanju sodeč sta precej mlada.
Pusti ga. Flirtanje je še najmanj, a to da je tvojo frendico nagovarjal za fotko, boš pa kar požrla?
Nikar.
Kaj boljšega si zaslužiš.

Jaz kot prvo velik problem vidim v tem, da ti je dovolil, si mu dovolila… sta par, ne lastnina drug drugega. Edini primer kje mu ne smes DOVOLITI je, da tako dela z tabo. Spostuj se in imej se rada sama, ker on te nima.

Dekle pojdi z prijateljicam na zabavo    tam se napite   .

Vendar   če bo prišel do tebe kakšni lustni fant te prosil za ples    ga lepo primi za roko   ter pojdita na ples   .

Če  bo na zabavi  tudi tvoj fant ki bo plesal z drugo punco potem fanta med plesom stisni v objem   .

Nakoncu če te bo plesalec peljal v park da se bi z njim poljubila se   odpni    srajco ali oblkco da te bo lazje    stisnil v objem ljubezni    .

Če te bo tvoj fant videl  kaj delaš   z drugimu fantom mu reci    da uživaš   kakor on  kadar je ona sama doma    on pa usvaja druge punce   .

Večkrat na veselici vidim neke pijane fante ki se naslanjajo po puncah   ter  jih božajo   in v rokah držejo steklenice     piva   .

Vse kaže, da fant še ni zrel za resno zvezo. Obvladujeta ga pijača, nagon, sprenevedanje, laži. In odločitev, ali boš še z njim (in predvsem zakaj), je tvoje.

New Report

Close