Najdi forum

Kdaj poslušati srce in kdaj razum? Recimo,da ljubiš neko osebo in ti je prijetno z njo te je pa že kdaj razočarala,pravarala,lagala….izkoristila tvojo naivnost,ljubezen ,zanimanje zanj. Ta,ki ga ljubim sicer od sebe tudi kaj ,je prijazen,ljubezniv, zainteresiran..ampak rad prekriva ,se zlaže sploh pa rad ljubi tudi druge tko kot mene,skratka kot bi tekel: Rad te imam vendar imam rad tudi druge…Pamet ve…ampak srce zaigra po svoje…
Naj v tem primeru upoštevam pamet in se raje izognem težavni in hkrati tako ljubki osebi,ki zna z ženskami

Ne vem, zakaj sprašuješ druge, posledice boš “trpela” ti. Če ti tako ustreza, ostani, če ti ne, odidi. Samo odločiti se moraš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iskren nasvet, imajo ga za ljubčka, dokler ne naletiš na kompatibilno osebo. Ni potrebe, da te vest peče, kajti iz tvojega pisanja on isto dela.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

če poslušaš čustva, pa te tisti drugi večkrat rani, potem ti ni lepo.

moraš se odločiti, ali si želiš biti v stiku z nekom, do katerega imaš čustva, ampak ti ni lepo,
ali imeti čustva do tega človeka in ne biti z njim v stiku.

ti si verjetno želiš resno zvezo, on pa, po tvojem opisu sodeč, ne.

srca tukaj ni v igri, gre se za izbiro med razumom oz. vedenjem, da je tip slab človek in na drugi strani tvojo pohotnostjo, ko ti spodnji štuk zahteva še in še. Si pač pripravljena veliko trpeti za par orgazmov.

Poskusita se odkrito pogovorit o vajinem odnosu, načrtih, zvestobi…

Pozdravljeni.

V kolikor vam je v redu, da ta oseba “deli svoje znanje” tudi z drugimi ženskami in vas njegove laži ne motijo, potem ostanite z njim. Še bolje bi bilo, da se dogovorita, da imata odprto zvezo, glede na situacijo bi bilo to verjetno pošteno.

Morda se motim, vendar občutek imam, da vas čustveno nedosegljiv tip moškega privlači in pri čustveno dosegljivem partnerju ne bi čutili pravega vznemirjenja. Če je tako, potem bi bilo morda dobro delati na tem.

Koliko ste stari?

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Hehe tipična Slovenka, točno veš kaj te čaka pa še vedno rineš v to. Da boš potem celo življenje jamrala kako si boga in kako so moški prasci. Lepo si vzgojena ni kaj. Samozavestna ženska bi rekla, briga me če zna z ženskami, jaz si bom dobila nekoga samo zase.


To zveni bolj kot “briga me, kdo/kaj je, samo da imam nekoga”. In tako razmišlajo samo nesamozavestne osebe, po možnosti še odvisne od odnosov.

Kako odgovoriti odrasli osebi, ki ne ve, kdaj ji govori srce in kdaj hormoni?

Če bi poslušala srce, bi v njem takrat, ko spet zaznaš izmikanje in laž, jasno začutila, da nisi srečna, da tak odnos ni tisto, kar bi želela. Da njegov rad te imam pomeni, da bo ta oseba vedno delovala na isti način – srce ti tega ne zamolči, če ga poslušaš. Sočutno je vsakič, ko se vrneš v negotovosti po odgovor. A ne taji resnice.


To zveni bolj kot “briga me, kdo/kaj je, samo da imam nekoga”. In tako razmišlajo samo nesamozavestne osebe, po možnosti še odvisne od odnosov.
[/quote]

Očitno nisi sposobna doumeti Pumin zapis. Njen zapis je čisto na mestu, tako razmišljajo samozavestne osebe.

New Report

Close