Najdi forum

Upokojenci, ki iščejo mlajše

Pred kratkim se mi je zgodilo tole, pa moram nekomu povedat… :)))
V eni skupini na organiziranem dogodku (v naravi) spoznam starejšega gospoda, ki me povabi po tem dogocku na pijačo. Težko razložit kaj dela ampak jaz sem res mislila da je to povezano z nečim drugim…zato pogovor usmerim na te ‘službene’ zadeve. ON pa meni, da ker sva oba sama bi se lahko imela skupaj lepo…Halo? Dec je vsaj 20-30 let starejši od mene. Sem mislila, da ne slišim dobro. Govorim mu, da je en kup ful simpatičnih mladostnih upokojenk okrog…še celo jaz jih poznam. On pa pravi, da ga ne zanimajo, da je imel že eno mojih let in da je to to zanj. Komaj se oblečejo pa hočejo ful mlajso. Pa ni to neki starejši postavni Adonis ampak če ga nekje srečaš ga ne bi 2x pogledal…

Pa to ni prvi tak primer, lani isto tako grem nekam, na parkingu okrog hodi en starejši možakar, naveževa pogovor, nič posebnega, morje, hribi,… Ko grem naprej , mi še pomaha, se smejim in pomaham nazaj (pač prijaznost). Ko pridem nazaj do avta zagledam listek za brisalci. Na njem pa piše ‘pokliči zvečer. ime in številka’. Sem se še en teden smejala… itak da nisem klicala.
Ne vem ali bi bila užaljena ali počaščena. Vsakakor sem šokirana.

Res me zanima kako imajo lahko tako stari moški toliko samozavesti? Jaz si ne znam predstavljat, da bi hodila okrog z nekom ki zgleda kot moj ata, ko bi on že s hojco okrog hodil bi bila jaz še aktivna… Noro.

Vedno znova se potrjuje, da ti leta tečejo drugače, če se družiš z vrstniki.

Vse ostalo so kompenzacije tistega, česar v otroštvu nisi imel oz. upanja, da se ti bo čas ustavil za hip ob toliko mlajši osebi. A se ne. Ne želite si biti ob takih ljudeh, ko se bodo soočali s tem dejstvom.

mogoče nekateri hočejo biti z mlajšimi, da bi se počutili bolj mladostne, sposobne ipd.

ker ta starost je grda grda. 😉

saj se bomo vsi enkrat postarali, madonca. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Ne rečem, da je to pri tebi primer, ampak enkrat mi je ena (moj letnik) jamrala, da če že, jo pecajo bistveno starejši, tudi 20 ali 30 let. Pa ji nisem imel poguma povedati, da se pač tako oblači in posledično (še s kar nekaj kilogrami preveč) tudi tako zgleda. Še moja mama se oblači/zgleda bolj mladostno…

Ni v igri izgled: obdano z vrstniki me je, pri še ne dvajsetih, odkrito in vztrajno nagovarjal športen tip očetovih let. Vedno je silil v družbo toliko mlajših, večno fit in si je dovolil biti celo tako domač, da je povedal, da “mladci ne vedo, kako je treba z dekleti”…

Je res tako težko dojeti, da je nekaterim občutek položen v zibko? Drugi ga nimajo niti kot mladi, niti kot stari.

Saj sem rekel, neprimerno oblačenje je samo ena od opcij.
Če dobro pomislim, je tudi mož od moje mladostne simpatije 20 let starejši od nje.
Očitno vsem “vpletenim” tako ustreza (ali pa jim je vsaj v določenem trenutku 😉 )

Nice try. ;-))
V tem primeru pa to ne bo držalo. Eden je sigurno vedel katerih let sem brez da bi mu povedala saj je sam rekel, da je imel pred kratkim eno mojih let in da je to zanj to, da ga ženske njegovih let pač ne zanimajo. 🙂

Jaz bi rekla, da je to tista generacija ki si upa, pravi lovilci, fantje mojih let so pa v glavnem bolj taki tihi, zadržani, boječi… Ampak, da imajo ti tastari jajca, da si upajo, to pa je nekaj!

Ajaaaa, zato si odprla temo! No, mogoče se ti pa le kdo oglasi.

Ajaaaa, zato si odprla temo! No, mogoče se ti pa le kdo oglasi.
[/quote]

:)) Itak. :)) Navali narod. 😀

Tako je bilo, je in bo. Nič ne pomaga. Saj ne vedo, da so tragikomični. Bi bilo pa mogoče stanje boljše, ko bi bile ženske z njimi odkrite. Pa niso. Ene zaradi denarja, druge iz usmiljenja, pa kaj vem iz katerega razloga še. Zadnjič mi je ena povedala, da se njenemu jajca namakajo v školjki, ko se usede nanjo a je bednik še vedno prepričan, da je bog i batina. Po stanovanju hodi gol, kot od matere rojen in se samovšečno ogleduje v vsakem odsevu. Pa je tip čisto povprečnega videza. Še ko je bil mlad ni bil bog ve kaj za pogledat. Tukaj jim gre narava na roke. Jih je pač precej manj kot žensk. Mlade ženske predstavljajte si v živo kako se jajca namakajo v školjki ha, ha…

New Report

Close