Najdi forum

Vedno kadar kje preberem, da ženska odpika moška ker je bil copata, me zaboli. Namreč ko sem bivšo vprašal če me več noče, ker sem copatast je odgovorila “Da.”

Spoznala sva se oz. bolje rečeno, navezala stik na pretežno krščanskem forumu v začetku januarja 2013. Dan ali dva pozneje sva komunikacijo z zasebnih sporočil preselila na elektronsko pošto in nekega večera me preseneti njen mail. Zanimalo jo je zakaj bi nekdo, ki ni veren želel spoznati pobožno dekle. Napisal sem ji zakaj, nisem pa napisal da sem na ta forum prišel, ker drugje ni sploh možno spoznati kakšnega dekleta (na Ona-on in podobnih portalih v 99% primerov sploh ne odpišejo oz. so gor samo zaradi ubijanja dolgčasa, poleg tega je treba plačati članarino da sploh lahko kontaktiraš uporabnice). Po nekje dveh tednih dopisovanja je bila čisto zaljubljena vame. Dobila sva se in že na prvem srečanju se je zgodil njen prvi poljub kljub temu, da je bila stara že 27 let. Za razliko od predhodnice ji ni bil noben problem priti k meni, v moj kraj (živela sva 120 km narazen). Že 1,5 meseca po začetku zveze je pričela pisati seznam povabljenih na najino poroko. Toda dan zatem se je zgodilo nekaj, na kar tudi v sanjah nisem pomislil. Povedala mi je, da si z moje strani želi več odločnosti ter da bi pri pogovorih jasno izražal svoja stališča. Po pravici povedano so moja stališča bila v nasprotju z njenimi, včasih do te mere da če bi ji hotel podati svoje iskreno mnenje, bi to bilo: “Ljuba moja, to je en velik bullshit, v katerega ne verjamem. Tvoj način življenja je za moje pojme zaostal.” Ker pa je nisem hotel prizadeti oz. celo povzročiti konca zveze, sem ji samo prikimaval. Zaradi tega početja sem ji pričenjal iti na živce, vse dokler me 3,5 mesece po začetku zveze ni pustila kar preko sms sporočila. Od skupne znanke sem leto dni pozneje izvedel, da se je poročila. Včasih se sprašujem kaj, če v sedanji poročni partnerski zvezi ni srečna.

Se je še komu zgodilo kaj podobnega in kako je bivšo/ega dokončno prebolel?

Madona si bumbar. Zaradi nje se sekiraš, ti po resnici povem tvoj problem.
Cucek si, namesto da bi kaj naredil iz sebe, da si dvigneš možnost dobiti punco ti tukaj jokcaš kaj in kako.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Vedno kadar kje preberem, da ženska odpika moška ker je bil copata, me zaboli. Namreč ko sem bivšo vprašal če me več noče, ker sem copatast je odgovorila “Da.”

Spoznala sva se oz. bolje rečeno, navezala stik na pretežno krščanskem forumu v začetku januarja 2013. Dan ali dva pozneje sva komunikacijo z zasebnih sporočil preselila na elektronsko pošto in nekega večera me preseneti njen mail. Zanimalo jo je zakaj bi nekdo, ki ni veren želel spoznati pobožno dekle. Napisal sem ji zakaj, nisem pa napisal da sem na ta forum prišel, ker drugje ni sploh možno spoznati kakšnega dekleta (na Ona-on in podobnih portalih v 99% primerov sploh ne odpišejo oz. so gor samo zaradi ubijanja dolgčasa, poleg tega je treba plačati članarino da sploh lahko kontaktiraš uporabnice). Po nekje dveh tednih dopisovanja je bila čisto zaljubljena vame. Dobila sva se in že na prvem srečanju se je zgodil njen prvi poljub kljub temu, da je bila stara že 27 let. Za razliko od predhodnice ji ni bil noben problem priti k meni, v moj kraj (živela sva 120 km narazen). Že 1,5 meseca po začetku zveze je pričela pisati seznam povabljenih na najino poroko. Toda dan zatem se je zgodilo nekaj, na kar tudi v sanjah nisem pomislil. Povedala mi je, da si z moje strani želi več odločnosti ter da bi pri pogovorih jasno izražal svoja stališča. Po pravici povedano so moja stališča bila v nasprotju z njenimi, včasih do te mere da če bi ji hotel podati svoje iskreno mnenje, bi to bilo: “Ljuba moja, to je en velik bullshit, v katerega ne verjamem. Tvoj način življenja je za moje pojme zaostal.” Ker pa je nisem hotel prizadeti oz. celo povzročiti konca zveze, sem ji samo prikimaval. Zaradi tega početja sem ji pričenjal iti na živce, vse dokler me 3,5 mesece po začetku zveze ni pustila kar preko sms sporočila. Od skupne znanke sem leto dni pozneje izvedel, da se je poročila. Včasih se sprašujem kaj, če v sedanji poročni partnerski zvezi ni srečna.

Se je še komu zgodilo kaj podobnega in kako je bivšo/ega dokončno prebolel?
[/quote]

Bivša ti je blago rečeno, ker te pravtako kot ti nje, ni želela prizadeti z brutalno iskrenostjo, povedala diplomatsko (s copato), da si pravzaprav strahopeten in neiskren.
Nauči se postati iskren, za v bodoče!
Kaj imaš od tega, da gradiš odnos z nekom, ki bazira na tvojem odkimavanju “da draga”, v sebi pa misliš “to je čisti bullshit!”?!
Veza, odnos, ki se gradi na neiskrenosti, ni daleč od termina varanja!
In ne, ni potrebno tretje osebe za to!
Varaš jo s tem, ker se pretvarjaš, tvoja mnenja oz. ne-mnjenja so pravzaprav laži.
Ne gre za to, da si copata, zapečkar ipd.
Gre za to, da nisi bil iskren, ne do sebe, ne do nje.
Zakaj bi sploh kdorkoli živel s tako osebo?

nova
Uredništvo priporoča

Omenjanje ljudi z imenom in priimkom po anonimnih forumih je najmanj neprimerno. Mislim, kako ti pade na pamet?

Mislim, da se boš moral vzeti v roke in iti naprej s svojim življenjem, ker bi se meni zdelo vse skupaj precej creepy in stalkersko, če bi bila jaz tale Urška.

Ne vem, če ti to kaj pomaga:
Verjetno je ne boš nikoli popolnoma pozabil. Bi bil pa že čas, da jo preboliš.
Ljubezni ne moreš izsilit. Če jo imaš (si jo imel) zares rad, jo boš pustil, da zaživi po svoje in ji privoščil srečo. Saj poznaš tisto: “Vsak je svoje sreče kovač.”
Ona je že poskrbela za svojo. Zdaj si ti na vrsti.

Če dobiš brco v rit, ko si še zaljubljen imaš problem. Nesojenega partnerja še vedno gledaš z zaljubljenimi očmi. Vidiš ideal, ki nima nujno veliko skupnega z realno osebo. Ko nato v življenju srečuješ realne osebe, nobena tvojemu idealu ne seže do kolen.

Bo treba spoznat, da ni idealna. Če ne najdeš drugih napak, se ni odločila zate.
Najdi si kakšen nov hobi. Začni hodit npr. na plesni tečaj, ali v hribe. Če bi rad bolj verno, začni hodit na romanja… Izberi dejavnost, v kateri boš lahko užival.

Pisanje seznama povabljenih na poroko po 1,5 meseca zveze?
Zakaj imam občutek, da je bila poroka (ceremonija, status) pri njej v prvem planu in kdo bo ženin bolj obrobno vprašanje?

Glede na trajanje zveze, me zanima, če sta se vidva sploh dobro spoznala?
Ko zaljubljenost popusti, začenjaš partnerja gledati bolj trezno.
Verjetno je prva spregledala, da imata zelo malo skupnega. Za nameček je ugotovila, da je še tisto, kar pozna, zaigrano.

Nisi bil odkrit do nje. Zakaj misliš, da ti je povedala pravi razlog za prekinitev razmerja?
Vprašanje si postavil na način, s katerim si prikladno v naprej prevzel krivdo nase.
Lahko ti je pritrdila samo zato, ker je bilo to najlažje. Če nisi naredil česa drastično narobe, je ponavadi potreben več kot en razlog.

Pustila te je preko SMS-a. Iz tega se lepo vidi, koliko si ji pomenil in kako odraslo in odgovorno se zna obnašat. Moram priznat, da bi bila lep par. Tudi tvoje navajanje njenega polnega imena in priimka ni na mestu!

OK, zdaj pa resno.

NEHAJ !
Upam, da ti bo prej, ali slej nekdo to na roke razložil, če nočeš razumet zlepa!
Če ne gre drugače, poišči pomoč.

Sem malo poiskal po strani in našel tole objavo od uporabnika “zate [ime priimek]”:
Če si samo zaradi mene umaknila objavo telefonske številke in naslova bivanja v telefonskem imenu (www.itis.si), si to storila prepozno.

Mislim, da bi bila njena zgodba precej drugačna od njegove.

Mi malo bolj pojasniš to dvoje?


Glede česa?

Za zvezo sta potrebna DVA in OBA morata reči JA.

Sprijazni se, da je izbrala nekoga drugega in jo pusti pri miru.

Pozdravljeni.

S tem, ko ste si na obraz zavestno dejali ‘ljubezensko’ masko, ste s svojo partnerko pravzaprav podzavestno manipulirali. Verjetno, ker ste se podzavestno bali, da bi vas zapustila, če bi pokazali svoj pravi obraz.

Čeprav je bil vaš namen dober, kaže takšen način izražanja sebe na vašo slabo samopodobo. Tudi to, da sedaj ne morete pozabiti svoje bivše partnerice, žal kaže enako.

Usmerite svojo energijo v izboljšanje svoje samopodobe.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

G. Topovšek, mi svetujete kako naj si dvignem samopodobo?

Sicer pa podobno dal skozi že leta 2005. Preko oglasa sem navezal stik z dve leti mlajšo vrstnico, za katero sem šele po nekje 10. dneh dopisovanja izvedel, da je ona z drugega konca države in ne moja sokrajanka. Meni je v tistem trenutku vse dol padlo. Edina rešitev bi seveda bila se z njo iskreno pogovoriti, toda katera bi bila vesela stavka “S teboj sem, ker ni nobene druge” in “K tebi hodim, ker si pač edina s katero imam stike.”? Namesto pogovora sem dva meseca pozneje z njo prekinil stike brez, da bi ji dal pojasnilo.

G. Topovšek?

O izboljšanju samozavesti in samopodobe sem že precej pisal. Na hitro sem poiskal nekaj prispevkov na to temo.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11075861#p11802950
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11070044#p11716986
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11084985#p11901701

Razmislite tudi o tem, da si poiščete psihoterapevtsko podporo.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Bi hoteli še pokomentirati izkušnjo iz leta 2005? Sicer pa hvala za odgovor.

esp, razloži mi tole:


Praviš da je pritrdila, ker ji je to bilo najlažje. Iz tega sledi da jo ni motilo to, da bi po njenem bil copata (če sem to sploh bil). Torej jo je motilo kaj drugega. Zakaj me ni potem že v štartu zavrnila?


Tudi to kaže na vašo slabo samopodobo.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Ne trdim, da ti je pritrdila, ker ji je bilo to najlažje. To je samo ena od možnosti.
Ti si nekoč prekinil stike brez pojasnila. Zdaj veš, kako je, ko sam ostaneš brez odgovorov.

Ko zaljubljenost popusti, začneš drugače gledati na partnerjeve napake.
Včasih je potrebno več časa, da nekoga in mogoče tudi sebe bolje spoznaš.

Bi bil ti rad v zvezi z nekom, ki se mu zdijo tvoja prepričanja zaostala, nimata skupnih interesov in je s tabo samo zato, da je pač z nekom?

Verjetno mora najprej spoznati, da niso ena prepričanja 100% prava, druga pa 100% napačna, pač pa da gre pri ljudeh preprosto ra različna prepričanja. Sami pa se odločimo, koliko odstopanj v prepričanju lahko pri nekomu (partnerju) sprejmemo in še vedno lahko v miru živimo z njim.
Na splošno pa velja, da manj kot ima človek pod nadzorom svoje življenje, bolj želi kontrolirati druge. Seveda pa se malokdo zaveda, koliko je dejansko “kontrol frik”, ker pač ravna po svojih občutkih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zato ker niti ni iskala pojasnila. 8,5 mesecev po prekinitvi stikov me je celo spet kontaktirala.

Bil sem njen prvi fant pri njenih 27. V bodoče bom pozoren na to, če je neka ženska že bila v zvezi in pri katerih letih oz. kaj je razlog, da fanta še ni imela. To utegne veliko povedati o tem, s kakšno osebo imaš opravka.

Jaz tudi ne bi marala takšnega moškega, ki bi mi samo prikimaval “da draga”, čeprav bi imel popolnoma drugačno mnenje od mene. To je res potem ena popolnoma zlagana zveza. Še sreča zanjo, da te je pustila, ker si fejk samo zato, da bi imel neko zvezo.

A ti nisi ti kao v zvezi ze dve leti?

Seveda si lahko iz takih stvari naredis celo zgodbo in do potankosti izpilis karakter neke zenske, samo pac sklepanje na podlagi takih odzivov na celoten znacaj nekoga je mimosunek, za moje pojme.

Ne razumem, cemu isces odgovore na 10+ let stare zadeve, kaj ti bo to doprineslo? se bos zacel vesti drugace? Kaj ti bodo odgovori pomembnega dali?

Ne razumem sploh tega vecnega iskanja krivca pri nekaterih ljudeh. Zivljenje ni nic znosnejse, ce ga najdemo, kvecjemu je tezje. Ker razpotje ostane enako. Konec koncev je dobro pogledat tudi vase, v svoje lastne navade in pricakovanja – odkrijemo lahko marsikaj zanimivega pa tudi sokantnega.

Bottom line, mislim da brskas po napacnem gnoju.

New Report

Close