Najdi forum

Bivši in njegovo ravnanje

Kaj ga vleče k meni nazaj se sprašujem že nekaj časa. Vsa leta nisem bila zadovoljna z njim v odnosu a sem vztrajala. BIG MISTAKE. Razlog slabe volje pa pogosto njegova starša. Nikoli ni znal postaviti mej njima, nažalost. Ko mi je bilo zadosti sem rekla STOP- sedaj je pa dovolj. Spakirala reči in odšla, ter mu zaželela vse lepo v življenju in veliko sreče pri naslednji njegovi partnerki in si hkrati mislila, naj drugo “zajebava” v glavo. Me ne več. Preveč se cenim in imam rada !! Razlog razprtije med nama sta bila njegova starša ( čustveno izsiljevanje, da se ni pogovarjal če sem hotela karkoli doseči, vtikovanje, nobenega prispevka za nakup drobnarij v najinem gospodinjstvu saj je raje odšel jest k mamici, kot, pa da bi kupil kaj dodatne hrane, pomemben mu je bil samo sex, da se je izpraznil….itd.)Prepovedala sem mu pisarjenje njegovih SMS ov, ker jih enostavno nisem več prebavljala. Saj je bila vsebina vedno pisana na isto temo ” Si kaj potrebna, te kaj srbi/ ščemi…meni skoz stoji ?” Grrrrr kar mravljince dobim da se 30+ letnik tako obnaša. Pa sem našla svoj mir po prepovedi teh bedastih sms-ov. In ko izvem (pa me niti ni zanimalo), da si je našel novo ljubav mi je tako postalo toplo pri srcu, da zdaj pa končno lahko zaživim in imam mir pred njim. Zahvala njej, da ga je srečala ali pa njemu, da jo je srečal :)))

Pač je hitro skočil iz zveze v zvezo….

Potem pa šok. Pojavi se na mojih vratih, jok, prinesel darilo, me stiskal, poljubčkal in objemal. Doživela pravi šok…Obnemela sem popolnoma, saj tega nisem pričakovala. Pa nič en čutim več do njega, ker je tako prekleto podoben svoji mamici. Gnus čutim do njega, res. In seveda patron njej oz. novi partnerki ne bo iskreno povedal, da je bil pri meni, najraje bi ji jaz pa se mi ne da ukvarjat s takimi rečmi in izgubljat energije. Kljub slabemu odnosu in nezdravemu odnosu, ki sva ga imela bi on še vztrajal z mano. Le kaj mu je, saj ve, da nisva za skupaj a on kar z glavo skozi zid.
Daš mu svobodo odideš, ga pustiš na miru a on bi mi pil kri še naprej….
Sama želim boljše življenje z boljšim človekom. WTF kaj je takšnim moškim??? Kaj jih vleče nazaj v nezdrav odnos? Ali me še ni prebolel? Pa nikakor ga več nočem, saj bi z njim dobila še njegovo mamico in ateka na puklo :(((.

Resno me zanima, kaj je narobe s takim človekom, da rine v nezdrav odnos nazaj? No z mojega vidika je to nezdrav odnos, mogoče bo s katero drugo vzpostavil boljši in bolj zdrav odnos….

Držim pesti za njega !!!

Poljubckal in objemal te je? Kje pa si bila ti ta cas?

Bila si sokirana. Kako si mu to dala vedeti? Zakaj si sploh odprla vrata?

Stvari ki jih pocne on, kazejo neko nestabilnost in vihravost, ampak tudi tvoja dejanja niso cist nevtralna. Cemu toliko ogorcenja? Ce si res obrnila nov list, pojdi naprej brez oznak njegove osebnosti in dejanj. Saj to kaze na to, da v resnici custveno se niso predelala odnosa.

Z nobeno ne bo vzpostavil zdravega odnosa ,če bi ga hotel bi ga že s teboj . Saj sama vidiš da deluje drugače kot bi ti želela . V sebi je negotov to si je pridobil v otroštvu .On težav ne rešuje in to kaže stem da skoči drugam ,kjer ga sreča podobna zgodba in ker mu je znana jo najverjetneje raje doživlja ponovno le s tabo .Jaz ne vem kaj ti hočeš od življenja ? Dramo ali normalen lajf in normalnega moškega ? To moraš pa sama vedet

nova
Uredništvo priporoča

Zgodba s spet istim zaključkom: “kaj je z njim narobe?”
Klasično vprašanje tistih, ki gledate samo dejanja drugih, svojih pa ne vidite.

Kaj je s tabo narobe, da nisi po razhodu takoj blokirala njegove cifre, čim je začel z bedastimi smsi?
Kaj je s tabo narobe, da si mu šla odpret vrata ter se pustila poljubčkat in objemat?

[img]http://clickandtreat.com/wordpress/wp-content/uploads/2014/10/groucho-marx-quotes-21.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

New Report

Close