Najdi forum

lepo prosim za mnenje….
Moj partner je na zunaj, ko so zraven drugi ali ko gremo kam na obisk…pozoren, objema,…ni da ni…..ko smo pa doma…sama pa od njega nič. Vsak misli, da je tako tudi doma.pa mu rečem, da mi veliko pomeni njegova pozornost in nežnost, pa pravi da je kronično utrujen. Ko pride domov poje, se uleže in zaspi…in spi do 4 na kavču…potem pa vstane in dela za računalnikom, nato se obleče in gre v službo. Tako da pri dobrih 30 spim sama…..:(
Druge nima….

Zelo težko se mi zdi iz teh dveh stavkov razumeti cel vajin odnos in kaj točno te muči, ampak če prav razumem, da doma manjka bližine, morda tudi spolnosti? Tu bi morala kaj več napisati o svojih željah glede odnosa in več o tem, o čem se pogovarjata in o čem se ne, pa bi se morala.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

problem je že odkar je začel v tej službi kjer je zdaj. Od samega začetka se je delalo 10 ur v službi in s nadaljevalo doma….včasih do jutra in vse vikende….tudi na dopustu je delal. Posledično pravi, da je kronično utrujen in da se mora spočit. Pozablja pa name, moje potrebe, kaj sva midva, ….tudi če da na tehtnico ali z otroci na koncert( ki so ga že dolgo čakali) ali službeno zabavo…bo izbral službo. Doma je brezvoljen, vs smo mu v napoto , ker ima delo….no na zunaj se pa kaže da kako je dober in pozoren in nas stiska in objema…..

nova
Uredništvo priporoča

Pa mislim, da njemu kar odgovarja, da toliko dela. Očitno se doma ne znajde najbolje v svoji vlogi ali pa se je niti ne zaveda najbolje, zato pač veliko dela, da ima nek “dober” izgovor, da ne rabi biti z družino. Mogoče se njemu zdi, da je to, da prinese k hiši denar oziroma da veliko dela, dovolj velik doprinos družini. Za ostale stvari (gospodinjstvo, otroci), predvidevam, preveč požrtvovalno poskrbiš ti, zato ima on občutek, da njemu ni potrebno.
Če želiš, da se tu kaj spremeni, bo potreben pogovor z njim, hkrati pa moraš biti pripravljena njemu prepustiti določena opravila na način, da se ne bo mogel izgovorit. Moraš tudi kaj spremeniti pri sebi, če želiš da se nekaj spremeni na drugi strani.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close