Najdi forum

Nesramno oz. neprijazno obnašanje bivšega

Zakaj postane moški nesramen, ko ga zapusti ženska ???
Mnenja, vaše izkušnje…..zakaj se sedaj arogantno obnaša do mene in me psihira, čeprav sem mu dala vedeti, da tako ne gre več naprej. Iskreno sem mu to tudi povedala, brez kakršnihkoli laži. No sedaj je že bivši. Jaz srečno samska. Se pa bojim, kako bom to prebolela, ker se tako obnaša.
Spremenil se ne bo, spremenila bom samo sebe, saj hočem kaj več od življenja in ne dovolim več psihičnega maltretiranja z njegove strani…..
Ko se slišiva po telefonu, bi se kar kregati začel. Potem reče, da mi nikoli nič ne paše, da me nikoli več ne bo nič vprašal. Četudi spregovoriva o kaki temi mi on kar najeda in ga samo poslušam in poslušam….skratka hoče se na vsak način kregat- ustvarja take pogoje.
Sva pa na vezi po telefonu zaradi otroka. Sploh ga ne zanima kako otrok napreduje, njega samo zanima, kaj sama počnem, kako sem, če sem vredu, kaj je v službi novega….

Potem mu zaželim lep dan ali pa dober tek, če je na malici pa spet začne, kam grem, zakaj bežim, naj še kaj povem, če sem srečna, če me srce kaj boli……
Res ne znava komunicirat. Ne da se z njim nič pogovarjat.
Očitno bom mogla bit še sama nesramna do njega.
Še vedno me ljubkovalno kliče po imenu….meni pa se srce trga, ko tega z njegove strani nočem slišat. Raje bi neko uradnost….da se kulturno pomeniva okoli otroka a njega to ne zanima !!!

Vem, da nisem popolna, ampak tak nivo komunikacije je podn od podna. Pa so mi že pomagali strokovnjaki, kako s takimi osebami ravnat, pa se mi je enkrat pred leti smejal, kaj imam za spraševat terapevte….

Vem, da je jezen name, si bo že našel sorodno dušo, ki ga bo razumela. In res mu privoščin eno toplo žensko osebo, da bo ob njem !!!!

Hellp !!! Kaki nasveti….

Moj me trenutno ignorira.Ne govori z mano kot naprimer tvoj. Vedno je tako delal .Tudi jaz sem svojemu povedala da nočem več z njim biti zarad tega in tega…..od takrat naprej ne govori z menoj.Imava tudi otroka ne vpraša zanj.Mislim da je to igra ,psihološka vcepljanje občutka da sem kriva jaz on je popoln.No ne nasedam več temu.Vrnem enako nazaj z molkom tišina je že 4 mesece. Saj se ga ni ničesar prijelo če si ga prosil naj kaj spremeni.
Upam da tvojega ta šok mine. V nasprotnem primeru lahko pride do hudih zalezovanj,maltretiranja…

Zato ker se moški počuti izdanega. Eno od bivših sem imel rad, toda sem jo komaj dva meseca po začetku zveze dobil na laži, drugim se je še naprej predstavljala kot samska. Več kot eno leto po razhodu sem jo lahko brez težav ozmerjal z najhujšimi žaljivkami. Grdo sva končala, vse skupaj se je skoraj končalo s tožbo. Če bi se danes kje srečala, bi se najbrž stepla.

Druga bivša je pa na začetku 1,5 meseca plavala v oblakih, nato pa se je čez noč spremenila. Rad bi jo ozmerjal, pa ne morem. Očitno jo imam še danes, 4,5 leta po koncu še vedno rad. Jo pa občasno kako drugače na nežaljiv način izpostavim.

nova
Uredništvo priporoča

Mene čudi, da sprašuješ, zakaj je moški nesramen, ko ga zapustiš, saj je odgovor veliko bolj logičen od vprašanja, zakaj je moški bil nesramen, ko je bil še s teboj. Če je bil že takrat nesramen, je nekako za pričakovati, da ne bo potem sladek.
Nesramen je, ker je prizadet, za prizadetost pa krivi tebe. Ne razume svojih občutkov in ne razume, da je tudi sam odgovoren za nastalo situacijo, ter predvsem za svoje občutke. Na nivoju otroka kar se tiče čustvene inteligence.
Obnaša se tako tudi, ker mu ti dovoliš, ker si v stiku z njim, ne glede na to, kako se vede.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Na njegovem mestu bi te samo za otroka spraseval oz klical. S teboj pa o drugih stvareh ne bi komuniciral. Bivsa je preteklost in z njimi ni nobenih odnosov, nobenega komuniciranja, osebno jih tudi pozdravljam ne ob srecanju. Kot da ne obstaja vec


Dodal bi samo še, da bolj kot boste samozavestni, manj moči bodo imele njegove provokacije in manjši vpliv bodo imele na vaše življenje.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close