Najdi forum

Kaj pravite moški, da vam ženska za katero ste bili zelo zainteresirani in ste iz neznanega vzroka izgubil interes ter se pričeli umikati z besedami, da morate uživati življenje…. čeprav z njo niste čisto prekinili stika…. preko kurija v pisarno dostavi eno karto za v gledališče, ker ga imate radi. Zraven pa vam napiše če najdeš čas si lahko ogledava predstavo skupaj, drugače pa uživaj v predstavi. Kaj bi naredili in kaj bi si mislili na takšno povabilo. Namreč ta ženska v prvi vrsti noče izgubiti prijatelja in ta oseba očitno tega ne razume.
Kako bi vi na vse skupaj reagirali in kaj bi si mislili?

Moški, ki je izgubil interes, svoj razlog že pozna. Vprašanje je le, če je ta moški imel enak interes, kot ga imaš ti. Lahko, da je spoznal, da njegova pričakovanja pri tebi ne bodo izpolnjena in je šel drugam. Z drugimi besedami to lahko pomeni, da je on morda želel le seks. Kakorkoli, če bi pa želel, da z nekom stik ohranim, bi pa gotovo bil vesel takega vabila. Sam imam sicer raje bolj direktna vabila. To s kurirjem se mi zdi malo preveč neosebno, plaho.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim, da mu prva tocka ni bila v interesu, ker vedno, ko sva prisla na njo… gleda drugace od vecina moskih kar me je presenetlo. Pac je zelo zakomplicirana osebnost in veliko razmislja…. Zato sem prisla na to idejo.

Tako Marko kot Igralka, jaz sem izgubil interes še pred prvim srečanjem. Že ko sem dobil občutek da bom moral čakati, da se bo sploh med nama kaj zgodilo. Ni mi šlo samo za seks, toda da bi moral čakati da (če) bova sploh prišla do poljubljanja? Že ko sem jo vprašal kdaj bi se dobila, me je za naslednjih nekaj mesecev dala na čakanje (bil je marec, ona me je pa vprašala če bi jo počakal do poletja).

Mislim da je izgubil interes ker je vedel da je v friend zonu, česar pa noče. Mislim da tudi ni komplicirana osebnost, samo bojuje se sam s sabo in zato razmišlja. V glavnem uničuješ ga in če je pameten bo sel brez tebe

Imam obcutek, da se sam s seboj bojuje ampak sej enkrat sem namignila na mogoc kaj bolj “zivega” in on men, da noce resne zveze. Pa sej je tudi jaz nocem in smo bli spet v zacaranem krogu.

Lepo te prosim ženska. Če je imel interes potem je že bil za resno zvezo. Sploh če je bol interes daljsi. In ko so ga zavrnila je pač v možganih preklopil. In kaj si potem rekla je nepomembno. Ravnal je v skladu s tvojo zavrnitvijo. Skušal si je olajšati vse skupaj. Kaj da ni za resno zvezo, cmon. Vem kako je, ko te nekdo zavrne, govorim iz lastnih izkušenj. Peče ko prasica, sploh če si nekoga imel iskreno rad. Potem si nadanes oklep in dajes občutek da je vse v redu. Pusti ga pri miru pa bo. Sama si ga zavrnila.

Skoraj sigurno se bojuje sam s sabo in išče načine da te pozabi. Je pač eden izmed tistih ki razume da je ne, pač ne. Očitno eden izmed normalnih. Ti bi pa sedaj mu spet vzbujala čustva, ga spravljala pod nelagodje. Mislim da bo rabil še nekaj časa da te pozabi. Res te ne razumem, kaj drugega pa naj bi delal po zavrnitvi?

Najbolje da čaka kaj se bo gospa odločila. Če je po zavrnitvi interes padel, potem je pač jasno. Najbolje da te celo življenje čaka kaj se bos odločila. Pač razume da ti no do njega. To je vse umetnost. Pusti ga pri miru zaboga. Se obnašaš kot da je tvoj cucek

Ok. Mogoce imate prav….ceprav pozno sem spoznala, da je edini…..si ne zasluzi vsak se druge priloznosti? Oz. Kako naj jo dobim kak predlog?

Težko jo boš dobila. Moški pač razmislja drugace. Ko si ga zavrnila si jd najbrž rekel, pač nisem dovolj da dober. In je to razumel. Sedaj ko ga hočeš pa si misli, očitno so jo vsi ostali zavrnili, sedaj sem pa jaz dober. Tako po navadi tudi je. Pojdi do njega pa mu povej da si se zmotila, da ga imaš rada. Zgubit nimaš kaj. Lahko da ima sedaj drugo. Te pa ne razumem, da greš zavračat tipa s katerim uživaš v družbi. Vsaj vzela bi si čas za razmislek.

Noces resne zveze? Zakaj mu potem posiljas vstopnice v sluzbo? It’s kinda romantic…

Pravis, da ga imas rada in da ga cenis… mislim, da v tejle zgodbi zelis potegnit cimvec, kar se da. Nekako izsilit neke drobce naklonjenosti.

Ce je izgubil interes, ga pusti pri miru. Preboli to zeljo po bit z njim na kakrsenkoli nacin ze. Daj si moznost, da razisces se druge poti za zadovoljujoc odnos. Odnos, v katerem je vsega po malem (malo ljubezni pa malo seksa pa malo pozornosti), ni ne t’č ne m’š. Ni dovolj. Mozno tudi, da ga prevec kujes v zvezde. Sta lahko samo prijatelja? Si predstavlajs, da sta?

Zdaj pa ne razumem. Ni želel seksa in ni želel resne zveze. Kaj pa potem? Samski moški si ne išče prijateljic, ki ga vsaj vizualno ne privlačijo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, saj je napisala: tipcek (“je) komplicira(na osebnost in) veliko (razmislja.”).

Zakaj se igralki34 da ukvarjat z njim, je meni bolj kljucno. Moski, ki cinca ali mesa meglo, ne more bit privlacen zenski z jasno vizijo o razmerju. Torej mora igralka34 tudi pri sebi razresit nek kompleks … ali pa si vsaj nehat odgovarjat vsakih 10minut :))

Saj moja vprasanja letijo nanjo, da si odgovori nanje, preden se nadalje zapleta z njim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zenske resno mislijo, da bo tip zapopan nanjo, ona ga bo pa zavracala in bo kot cucek se vedno tekal za njo. Forget about it. Na njegovem mestu bi ti jo poslal nazaj z eno fuck off vizitko zraven

Heh, zanimivo, da si spoznala da je on edini šele ko se je umaknil. Če bi ga pa spet zanimalo, bi pa tebe minilo. Upam da tip zbeži čimdlje stran od nje…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Sta imela kakšno posebno obletnico, da si mu kar naenkrat podarila karto? Morda rojstni dan ali kar tako?

Danes mu je dostavila moja tajnica in sedaj cakajmo odziv. Predstava je v tore in ne tsko blizu pa, da vidimo.

Če ste želeli izvedeti ‘kje ste’ pri temu prijatelju, potem ste v bistvu naredili dober manever.

Zdi se, da sta oba zelo previdna pri sklepanju novih zvez. Priporočam, da svojega prijatelja izpustite iz svojega vpliva in pozornosti, če se ne bo odzval na vaše povabilo. Prijateljstvo med žensko in moškim, kjer je prisotna tudi seksualna privlačnost, zahteva veliko samoobvladovanja, da le to ne zaide v kakšno drugo obliko odnosa, ki ji ne moremo več reči prijateljstvo. Bolje je reči bobu bob. Tvegati. In če druga oseba ne deli naših pričakovanj je potrebno iti naprej.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close