Najdi forum

Prosim, če mi lahko razložite kaj pomeni naslednja telesna govorica: znanec, s katerim se včasih srečava mi je zadnjič hitro po pozdravu obrnil hrbet. Srečanje je bilo čisto naključno, pač pozdrav potem pa hitro pokazal hrbet. Ponavadi je ta oseba prijazna.

Ni bil razpolozen za druzenje?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nekako me je njegova reakcija šokirala, po svoje prizadela, ker se mi je zdelo, da sem s to osebo v dokaj prijateljskih odnosih. Ko sem še enkrat pogledala nazaj, sem videla da je se obrnil za mano in stopil nekaj korakov naprej. Drugega pa potem nisem več videla, ker sem šla naprej med bloki. Zanima me, kaj je lahko vzrok takšne reakcije?

Najbolj nedolžen razlog je lahko, da se mu je mudilo, ali pa je bil zamišljen.

Če te res zanima, ob priliki vprašaj kakšno vedeževalko, ali še boljše njega samega.

Iz samega telesnega premika, ki ste ga opisali, težko razberem en konkreten pomen. Predlagam vam, da ne delate prevelikih zaključkov iz tega, ampak svojega prijatelja pokličite in ga vprašajte zakaj se je ob zadnjem srečanju tako hitro obrnil stran. Njegov odgovor vam bo najlažje pojasnil vaša opažanja.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close